Jump to content

Hunter Blade


Recommended Posts

Zapewne jesteście wszyscy zawiedzieni polityką CAPCOMU, nie chcą u nas wydać swego hiciora itd itp. Tu wkracza jakiś chiński developer, który stworzył grę online. Rejestracja, pobranie klienta gry, instalacja i możemy się pobawić w klona MH. Cóż, powiecie pewnie, że klonów jest masa, jednak zanim to zrobicie zapraszam do obejrzenia walki z "królem Yeti":

http://www.youtube.com/watch?v=QpzSTM95unM&feature=related

 

Tak proszę Państwa, Fairnik po prostu SKOPIOWAŁO to co jest w Monster Hunterze i walnęło w formie F2P. Możecie mówić że to złodzieje itd, ale jak dotąd nie ma Frontiera choćby po angielsku, a to jest. Spróbować nie zaszkodzi, biorę się za pobieranie klienta i zobaczymy.

 

http://hunterblade.b...nline.com/html/

 

EDIT: tfutfu, przepraszam, nie jestem pewny z tą darmowąścią, mam takie wrażenie, jeszcze tego nie sprawdziłem, więc wybaczcie.

Edited by gkihdghdhj
Link to comment
  • Replies 4
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

  • 1 month later...

ja tez pogralem i powiem szczerze ze jestem zawiedziony. Znudzilem sie po parunastu tych samych zadaniach, ktore nie byly zadnym wyzwaniem. Nie czuc ciezkosci broni i generalnie jakos tak dziwnie gra. Za to czuc ze to gra f2p, a potem jeszcze bardziej bedzie czuc p2w ( pay to win), wiec sobie odpuscilem...

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.