Skocz do zawartości

Pokemon X/Y


Gość ragus

Rekomendowane odpowiedzi

mam wrażenie że widzialem jakiegoś screena z nim gdzie było poison water nadal.. hm

 

btw wygląda na to że znamy już wszystkie nowe poki, może jeszcze max 1-2 sie pojawią (legendy)

 

 

ale nadal chyba pozostało sporo mega evo do okrycia, chociażby startery z pozostałych generacji (o ile wszystkie będą miały mega evo, ale gdyby tak nie było to by było dosyć niesprawiedliwie że tylko 1 generacja i blaziken z 3gen miały dostać mega)

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

No w końcu, po gorszym charku y i perfumową wróżką argument, by wybrać y! Zasłużyliśmy na Dragon/poison ;) Poza tym mam pytano, jak to jest z tym pokebankiem? Mogę tam wsadzić póki z mega stonami, czy nie? Bo nie rozumiem, czy ten zakaz na przedmioty obowiązuje tylko w przypadku poke transfer, czy w przenoszeniu z x/y też?

Odnośnik do komentarza

Co do mega prawdopodobnie narazie jest prawie niemozliwe zdobyć startery z poprzednich generacji. Nie wiem czy jest opcja odpalenia bw na 3ds i przeniesienia do xy? Bank póki co nie działa. Wymiany online tez nie. Ciekawe czy po premierze ludzie zaczną zdobywac poki niedostępne w samej grze. Wtedy będzie mozna obczaic kolejne mega.

 

 

Btw ktos juz chyba zdobyl areodactyla. To dziwne ze jest do niego dostęp w grze skoro xy maja swoje wlasne skamieliny. No chyba ze to jakis przeciwnik mial mega areodactyla

Odnośnik do komentarza

Jeśli wymieniasz się z kimś bezpośrednio to można poki z itemami wysyłać. Do banku tylko gołe.

 

Poki z bw2 bedzie mozna przeniesc dopiero jak wystartuje bank i poketransfer. Mam soulsilver/ruby i platinum, więc praktycznie wszystko oprócz ewentowych poków mogę mieć jak wystartują z bankiem.

Edytowane przez Guernica
Odnośnik do komentarza

tak naprawde jestem troche niepocieszony,

 

po pierwsze tylko 70 nowych

po drugie mój ulubieniec Malamar chyba ma porąbane statsy - najwięcej normalnego ataku, przez co wszystkie ataki jak psychic można o kant dupy potłuc

po trzecie krewetka pozostała czystym wodnym typem, a brzydki glon dostał dragon..

po czwarte są aż 4 pokemony grass/ghost w tej generacji! po co aż tyle? chyba najczęstrza mieszanka tej generacji, tymczasem sporo innych kombinacji wcale nie ma

 

 

ogolnie boje sie że poki które sobie upatrzyłem będą słabe i nie będe miał z czego zrobić teamu

 

 

btw ten glon po ewolucji co dostał dragon nawiązuje do mitologicznego wodnego smoka z japonii, do którego też nawiązuje główny boss MHP3rd

 

tumblr_m2uvreTgvP1r0sqjpo1_500.gif

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

ja nie wiem sam, może właśnie bym tak zrobił, bo Yvetel by mi zapewnił flying, nie musiał bym ptaka żadnego brac do teamu. a sarna to co mi da? nie wiem

 

 

kurde mam problem, zależnie od tego jaki w końcu team wybiore to zapowiada sie że moge mieć w teamie 2-3 psychiki, 2-3 dark, i jeszcze kilka powtórek, a tak sie nie powinno robić teamu, ale wiekszość poków jakie chce brać ma podwójne typy które sie pokrywają

Odnośnik do komentarza

raczej nie planowalem fairy w teamie, w ogole moge nie mieć miejsca na legende ani na jedną ani na drugą, zależy czy poki które mi sie podobają z wyglądu będą miały sensowne statsy, bo jeśli będą zwalone doszczętnie to jednak ich nie wezme nawet jeśli wyglądają świetnie

 

 

już koczuje na allegro żeby w tym tygodniu kupić 3dsa ;p wiec może i nawet uda sie na premiere kupić, chociaż ceny konsolek są porąbane, albo 500-600 zł za używke która może byc zwalona, albo 700-800zł za nówke

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...