Skocz do zawartości

Pokemon X/Y


Gość ragus

Rekomendowane odpowiedzi

kurna dopiero 20:03 a ja już tyle wypiłem że wydaje mi sie jak by była 23 :P

 

ciekawe czy ci kurierzy dowożą w sobote, jesli tak jade jutro po poki na drugi koniec miasta ;p

 

chyba jednak biotre Y, prawie wszystko oprocz legendy można łatwo wymienić, a chyba jednak zaryzykuje latającą legende, a nie fairy-łosia

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

Niesamowita gra. W każdym momencie przypominają mi się dawne czasy jak grałem w Pokemony na emulatorze i jarałem się każdą odznaką, ewolucją. Wtedy nawet nie marzyłem, że Pokemony mogą wyglądać tak jak teraz wyglądają. Coś niesamowitego. Warto było kupić 3dsa dla tej gry!

 

Torchica zawsze się dostaje już na 10lvl? Myślałem, że będzie na 5.

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Guernica 10h i taki skład już masz? nieźle mnie zniszczyłeś - myślałem, że też jesteś na początku, a ty już ninje masz ;)

 

Ogólnie to dzisiaj zacząłem grać. Na razie mam 3 Poki (nie lubię łapać na początku za dużo): Frogadier, wróbel i Flabebe (trzeba wypróbować fairy). 4h na liczniku i jedna odznaka.

 

Po włączeniu gry nieźle mnie zaskoczyła grafiką. Powalające jak dobrze wyglądają Pokemony w trójwymiarze. Efekt 3D w walkach też jest spoczko - poza tym mało go w grze. Walki są dynamiczne, cała gra bardzo przyspieszyła co jest dużym plusem (od zawsze to była IMO bolączka Poków, wolne tempo gry i walk). Na razie same plusy i 5+ za całokształt :)

 

Zapraszam na PokeBattle - FC 0662-3698-8191

 

E: Alakazam, Scissor i Heracross to must have dla mnie. Za dużo tych fajnych pokemonów, aż nie wiem co wybrać...

Edytowane przez _mike
Odnośnik do komentarza

Super gierka, bardzo jestem zadowolony z zakupu. Wciąga niesamowicie i relaksuje. Nowy region jest piękny (Kalos zresztą oznacza beauty) i sprawia mi radość zaglądanie w każde miejsce. Oczywiście najwięcej czasu spędza się w krzaczorach łapiąc Poki. Miałem banana na gębie gdy trafiłem na Pikachu. Grafika jest cudowna, walki w 3D wyglądają miodzik i tylko one są w 3D, więc można mieć stale włączone. Muzyczka nie dość że nie drażni to jeszcze bardzo mi się podoba. Po 6 godzinach nie mam żadnej odznaki i używam głównie ogniowego Pokemona startowego. Na plus idzie również szybki start bez przynudzania i samouczków.

 

Tu koleś fajnie się jara przesyłką z Ultimy, nie kumam tylko po co mu dwa X.

 

http://www.youtube.com/watch?v=pwJtIRotLBU&feature=share&list=PL5mYRsmxbdt-y7kCTSb-Fpw-7cZoKsit4

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...