Skocz do zawartości

Pokemon X/Y


Gość ragus

Rekomendowane odpowiedzi

z tego co wiem są 3 opcje walki - własne poki, poki skalowane do 50 lvl i poki skalowane do 100 lvlu?

 

ja osobicie wolał bym walczyć własnoręcznie wytresowanymi pokami, co to za frajda złapać ratatte na 3 lvlu i zaraz walczyć nią na 100lvlu?

 

są jakieś dodatkowe opcje? np 1vs1, 3vs3, team vs team?

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

tak, ustawiasz jak chcesz

 

Kolejny plus - obawiałem się o dynamikę walk, ale jakoś szczególnie po du.pie nie dostała.

 

Aha, można podglądać kto ile ma przegranych godzin. Będziemy się wzajemnie szpiegować, wy moje no-life'y.

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

Zdefiniuj irytujące. Jeżeli chodzi o to, czy długo trwa wychodzenie/wchodzenie do walki, to nie, a jeżeli chodzi o ich częstotliwość, to nic ponad to, co znamy z serii. Ale jeszcze nie byłem w żadnej jaskini, więc poczekam z osądami. Zresztą w takich przypadkach zawsze przyjacielem jest Repel ;).

 

Różnorodność jest spora, serio. Widziałem już różne poki z wszystkich generacji. I każdy jest tak samo ładnie animowany.

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

Eh ultima dała dupy i najwcześniej jutro będę miał... mam nadzieje że uda mi się nadgonić przez piątkową noc ;) A myślałem, że dzisiaj na poprawę z(pipi)anego dnia będą wieczorkiem Pokemony.

 

Uważam, że nie powinniście grać do dnia oficjalnej premiery jako fani Poków, to nie fair i też was nie lubię :/

 

 

Ale glona i heracrossa z Y kce ! :P

 

Odnośnik do komentarza

o ja pyerdolę

 

28aubzc.jpg

 

mega aggron <333 teraz to dowalili do pieca, jeszcze większe jak wcześniej z nich zrobili skurwysyny, jaram się

 

mega tyranitar będzie miał te same typy i i te same ability czyli bez zmian, mega aggron zaś po przemianie dostaje sam typ steel i ability filter które redukuje super efektywne obrażenia o 25%, czyli można powiedzieć że zrobili z niego czołg nie do roz(pipi)ania, i info co do mega gengara - dostaje on ability shadow tag

Edytowane przez mersi
Odnośnik do komentarza

Yano, Abre spotkalem, mozna go zlapac po zdobyciu startera z pierwszej generacji.

 

Wlasciwie to mam juz team do czasu az nie otworza banku.

 

1.Charmander

2.Pidgey

3. Froakie

4.Abra.

5. Glon jak mi ragus złapie

6. Xerneas

 

Jak juz bedzie transfer to chyba nic sie z tego skladu nie utrzyma.

Edytowane przez Guernica
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...