Jump to content

kudlaty88

Użytkownicy
 • Posts

  2687
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by kudlaty88

 1. kudlaty88

  No Man's Sky

  Można zbierać albo obkupić się na stacji, chyba że coś dodali w którymś updejcie i jest rafineria. Najszybciej to by było wybudowac kopalnie danego surowca i tylko teleportem skoczyć od czasu do czasu żeby mieć na crafting paliwa. @Boomciokilka kilkanaście godzin zależy jak ci idzie ogarnianie zbieractwa
 2. kudlaty88

  No Man's Sky

  Kurde jak lubisz survivale, zbieranie surowców do porzygu, kilku godzinne szukanie miejsca pod bazę która zostawisz bo chwilę później znajdziesz ładniejsza planetę i tak że 20 razy to bierz. Jedyne wady po jakiś 250h grania to brak swobodnego latania między układami tylko wybierasz z mapy i loading ukryty pod animacja i te ekspedycje, ograniczone czasowo eventy w których grasz od nowa do wykonania określonego celu z jakimiś modyfikacjami wszechświata. W sumie to może że dwie zrobiłem bo zawsze albo miałem coś innego do ogrania albo brak czasu na granie i przegapiłem fajne kosmetyczne fanty a fomo we mnie silne i mam ból dupy o to. Mimo to gra zasługuje na mocne 8,5/10 a to co hello games odwala z rozwijaniem tej produkcji to mistrzostwo i zasługują na szacunek aż mnie kusi na preorderek w ciemno LNF, takie zaufanie mam do nich. Teraz najlepszy moment na wbicie w Nms bo chyba tradycyjnie przy nowym updejcie gra jest na promce.
 3. Nie wytrzymałem i kupiłem cyfrę choć czekać miałem na pudełeczko. Wstępnie chyba fajniejsza niż jedynka ale to trzeba pograć z 10h żeby się wypowiedzieć z czystym sumieniem. Od strony tachnicznej jest ok art style dużo lepszy niż w jedynce postacie nie wyglądają jak jakieś funkopopy z dużymi lbami. A i sterowanie nadal pogmatwane motam się co chwila co od czego i co wcisnac.
 4. Będzie hivcior jak nic. Czarne niebinarne wiedzminy itp. Day one wleci goty Giera będzie a trzask duo większy niż przy nowym assasins Creed mudzin.
 5. Niby typerek się zjebał koncertowo ale jakoś się ciesze że zabojady idą do domu.
 6. Hiszpania - Francja 1:1 Holandia - Anglia 1:0
 7. Jak bym był takim piłkarzem to bym tym rzucił w huj bo bym nie wytrzymaj jakby reszta drużyny tak się opuerdzielala
 8. Taka sraka a nie granie w piłkę. Trzeba przerzucić się na jakieś do go do go ligi, tam coś się przynajmniej dzieje.
 9. Primadonna znowu będzie ronił łzy...
 10. Hiszpania - Niemcy 1:2 Portugalia - Francja 0:1 Anglia - Szwajcaria 1:1 Holandia - Turcja 1:2
 11. Raczej o tych muminach które stadem siedza w tej lokacji i jedna obszarowka, najlepiej z miecza po ostatnim bossie i 400-500k expa w minute na ng7.
 12. Tak se ogień działa raczej celował bym w scarlet rt i bleed z posypką holy. Eksploracja jak dla mnie lepsza niż w podstawce ale ludzie narzekają ze za pusto,dla mnie rak jest lepiej bo mniej nawalone na mapie i można się nacieszyć widoczkami bez obaw że zaraz coś z krzaków wyskoczy. Design swiata i klimat taki ze podstawka sie chowa.
 13. Why not both. Dzisiaj odpaliłem podstawkę żeby zabić ostatnich trzech bossów i zacząć ng8. Padłem łącznie 5 razy z czego dwa razy wjebałem się w przepaść przy Malekithcie. Skok poziomu trudności w dlc jednak jest kurewsko duży.
 14. Szwajcaria - Włochy 0:1 Niemcy - Dania 2:0 Anglia - Słowacja 2:1 Hiszpania - Gruzja 2:1 Francja - Belgia 1:1 Portugalia - Słowenia 2:1 Rumunia - Holandia 1:2 Austria - Turcja 2:0
 15. Jaram się mocno oby wyszło w tym roku bez poślizgu i biorę na premierę. Nostalgia mocno.
 16. Ubiłem go.,ubilem głównego bossa na ng7+, telepie mnie łapami. Ukochana kosa niezawodna.
 17. kudlaty88

  Astral Chain

  Tak trochę pograłem bo eldenik boży pożera cały mój wolny czas i muszę powiedzieć że po tym co widzialem to rewelacja. Od pierwszych minut czuć że robił to ktos z pasją, czuć ta magię giereczkowa. Odpalasz i wiesz ze będzie sztos. Graficzka wypasmuzyka robi dobrze a system walki mimo że na początku dziwny się wydawał przez sterowanie dwoma postaciami to po chwili przyzwyczajenia pozwala na kręcenie kombosow jak w jakiejś mordoklepce. Jestem zachwycony kandydat na bonusowe retro miejsce w moim top 3 gierek w tym roku
 18. Też sobie soapralem tego questa. Trudno będzie na następne podejście. A z ciekawości sprawdziłem sobie na ostatnim bossie build z yt na perfumy którymi składał bossa na pierwszym przejściu gry dwoma czy trzema atakami w kilka sekund, na ng 7+ zabrało mu z 10%hp i mnie rozsmarowal po ścianach
 19. Czekaj jaki itemek z jakiego słonecznika? Jeśli chodzi o Midre tozaciukalem go i tylko remebrance z niego poleciał.
 20. Ten boss jest kurewsko prosty... Gdyby nie druga faza to padlby za trzecim podejściem a tak to pewnie do 500plus dojdzie xd
 21. Ja się z nim tłukę teraz na ng7 i powiem ze to buffy to chyba gówno dają, spędzę na tej walce pewnie z tydzień. Faktycznie najtrudniejszy boss w grze.
 22. Nawet przegrać nie potrafią żeby w typerku siadło. Ale przynajmniej coś tam grają z potężna Francja.. Xd
 23. Metyr kto to wymyślił i co brał.
 24. Płacz jest bo poziom trudności jest faktycznie wysoki a na ng x to już jazda na calego,okienka na uniki czy kontratak malutkie ale trzeba przyznać że jest to uczciwie zrobione tylko trzeba mieć skilla albo pamięć mięśniową . Pod koniec męczarni z mesmerem pierwsza faza wchodziła na czysto mimo że wczesniej wycierał mną podłogę ze 200 razy,gdybym posiedział nad druga z 10h to całość bym zrobił bez obrażeń a do prosa to mi daleko. Git Gut i tyle a ludzie chcą szybkich nowych doświadczeń i zapierdalania do przodu.
 25. Ja w to dlc gram jak w jakiegoś wiedźmina. Przed walka inkantacje wzmacniające, oleje na broń, mikstury. Jest klimat, wczoraj wymęczyłem mesmera to teraz smok mnie leje i to taki mały. Czas pozbierać odłamki jednak. Goty, dawno się tak nie wkurw..dobrze nie bawiłem.
×
×
 • Create New...