puk, puk, czy można sie przysiąść? :-)
a bo ja lubię towarzystwo :D
a zaglądaj kiedy masz ochotę, jesteś u mnie zawsze mile widziany ;-)
Wszystkiego najlepszego dziadku! ;D
No hej :-)
A widzę, ze ktoś tu urodziny obchodzi dzisiaj, STO LAT, dużo słodkości i spełnienia wszystkiego tego co tylko może się zrodzić w męskiej główce ;D