Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Forum PSX Extreme

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

nero2082

Użytkownicy
  • Dołączył

Treść opublikowana przez nero2082

  1. uuuu widzę że łódzki MM wystawił już nie tylko gry EA na półki, jest też Killzone i Knack za 249 (sprawdźcie u siebie na stronie - odbiór w markecie), czymś mi to pachnie
  2. nie tych co trzeba w MM Solvay w Krakowie na pewno jest stand z PS4, ja idę sprawdzić u siebie :]
  3. wypadałoby odwiedzić MM/Saturn bo robią wystawki, a jak robią wystawki ---> mają już na magazynie ---> a jak mają już na magazynie to
  4. nero2082 odpowiedział(a) na Yano temat w PS4
    jest już PS4 stuff z poziomu www https://store.sonyentertainmentnetwork.com/#!/en-pl/ps4/cid=STORE-MSF75508-PS4CAT
  5. po screenach mogę już wstępnie ocenić że ten układ graficzny w recenzjach jest przefachowy, naprawdę przejrzyście i schludnie, zero dyskoteki i napaćkania, bardzo nextgenowy layout, oby tak dalej nie zmieniajcie tego!!111 do tego chyba daliście kodowe kolorki dla różnych działów (czarny - temat numeru, recki - niebieski) co także jest stylowe Romanowi należy się duża zgrzewka piwa, w końcu mogę pochwalić nadwornego grafika bo zasłużył
  6. to Lucek by wygrał z 3 tshirty... #justsayin
  7. nero2082 odpowiedział(a) na Yano temat w PS4
    jest opóźnione bo PS App przesunęli w EU na następny tydzień, a tam łączysz się do store właśnie przez www http://blog.eu.playstation.com/2013/11/22/the-playstation-app-launches-next-week/
  8. dziwne że jeszcze nie ma tych koszulek na allegro, ale wierzę w Polaków że będą
  9. nero2082 odpowiedział(a) na Yano temat w PS4
    http://www.ppe.pl/news-25472-europejski_ps_store_na_ps4_juz_dziala___gry_za_ponad_300_zlotych_.html na store.sonyentertainmentnetwork.com nic nie ma
  10. to ja w 2gim kk? interesują mnie tylko opinie mędrców co sprzedadzą konsolę po tygodniu.
  11. ładnie się wstrzeliliście równiutko przed premierę, ten numer będzie świetny wiem to okładka bardzo mi pasuje, jak później szukam numerów z launchami konsoli to szybko je wynajduję jest to pierwszy numer w tym roku na który czekam z gigantyczną niecierpliwością
  12. mr knowitall przemówił, wie co co będzie zapowiedziane na VGX, ogólnie wie wszystko. przekonałeś mnie nie kupuję konsoli, przecież gra się na niej tylko w exy, multiplatformy nikogo, PS4 has no games. za 3 lata będzie warto wziąć konsole, bo Killzone Knack i Driveclub będą w Plusie, a The Order stanieje do 45zł jprdl :<
  13. co ty robisz w tym temacie w takim razie? następny.
  14. pewnie do takiego bundla będą dorzucać Ass Creed luzem, pozostałe konfiguracje robione z golasa
  15. gazetka MM aktywna http://www.mediamarkt.pl/lodz-galeria-lodzka/gazetka.html
  16. EURORTV, Saturn i MM mają mieć podobne oferty (na pewno ta z AC4+KZSF 1999) bo walczą ze sobą (chociaż walki Saturna z MM nie ogarniam), jakby nie wyrównali do dealu który rzucił MM to byliby spaleni, klient by uciekł i dobrze, wyszło na to że to oni mają się postarać o klienta a nie my mamy żebrać o dobry deal, jak w normalnym świecie :]
  17. tak i to chyba nic dziwnego? ludki co zamawiali w UK np. przez Shopto mieli processing (przygotowanie do wysyłki) już 2 dni temu
  18. miałem na myśli ten piątek tbh MM/Saturn mają swój rzut z Niemiec i stamtąd pochodzić będą nasze konsole
  19. dobra Saturn się odezwał, tam mam preorder i tam biorę, konfiguracja 6 czyli PS4 + KZ SF + ACIV jak dobrze że nie będzie walk, cebulactwa i problemów z biznesmenami z allegro (a kilku takich grasuje w Łodzi, raz np. wyczyścili cały Empik z TLOU na premierę) --- czyli 29.11 konsola dla każdego, z tego co słyszałem MM i Saturny mają dostawę w piątek więc podchody można robić wcześniej
  20. nero2082 odpowiedział(a) na YETI temat w Online
    kolejny gruby gameplay z mp http://www.youtube.com/watch?v=kbP1AThKof4 polecam subnąć BG, typ gra w fpsy i tpp (głównie Uncharted/TLOU) i robi to naprawdę nieźle, do tego wrzuca na chan mase gameplayów głównie z multi także warto popatrzeć jak się kosi oporowo
  21. ale będzie kampa spawna o em gie pokłony za to info, deal życia
  22. nie no takim zestawem bym nie pogardził, muszę sobie inaczej zaplanować plan jazdy 29ego taki bundle jest całkiem możliwy, MM często robi "własne" bundle, dokładają jakieś gierki do gołych konsol itd., pamiętam jak brałem PS3 to MM kusiło bundlem PS3 + FIFA + Ratchet dziwne tylko że tak od razu na premierę walą z grubej rury, ale może chcą ściągnąć ludzi do kupowania u nich
  23. skąd to info? gazetki MM są w czwartki
  24. nero2082 odpowiedział(a) na Emtebe temat w Kącik Wyścigowy
    Hybrid robi OST, przejrzałem yt i są nieźli, może wyjść coś unikalnego, no i spodziewam się dnb i ew. dubstepu także (w trailerze było The Qemists rmx) http://www.youtube.com/watch?v=IS0PtmwsYhA http://www.youtube.com/watch?v=puQTB-mdeQk
  25. nero2082 odpowiedział(a) na YETI temat w Online
    http://www.youtube.com/watch?v=wO8inoOXCHk bo tak miałeś grać, 50+ kills :[ fani są zawiedzeni obejrzyj, wyciągnij wnioski, poćwicz, wróć, wygrywaj od niechcenia

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.