Jump to content

Resogun


Kre3k

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

 

Ekipa Housemarque wczoraj gościła na naszych łamach sugerując  nam bardzo mocno, że Dead Nation 2 jest w produkcji na PlayStation 4. Dzisiaj powracając, ale tym razem ze swoją nową grą - Resogun, które będzie darmowy dla posiadaczy PS+ na premierę najnowszej konsoli Sony. Jak się okazuje z wywiadu jaki przeprowadził serwis GamingBolt - gra wykorzystuje architekturę PS4 jak tylko się da.

Ona nam nie pomaga, jest niezbędna . Wraz ze zunifikowaną architekturą, możemy łatwo podzielić wykorzystanie pamięci w taki sposób jak chcemy i jak potrzebujemy, a ponadto mamy jeszcze bardzo szybki dostęp GPU do tego, co zapisze procesor. Wykorzystujemy więcej pamięci niż miało łącznie PS3 do latających cząsteczek! GPU i shadery są mocno wykorzystywane do kalkulacji wielu rzeczy.

Dla przykładu, cała geometria, fizyka i detekcja kolizji cząsteczek, a także same cząsteczki które odpalają się przy detonacji bomby - wszystko to robione jest w GPU. Pozostaje nam jeszcze mnóstwo wolnej mocy procesora (na ten moment wykorzystujemy tylko 50% jego mocy w trakcie rozgrywki), ale szczerze - mając dostęp do pomoc GPU - nawet nie potrzebujemy wykorzystywać pełnej mocy procesora.

Biorąc pod uwagę, że cząsteczki latają na lewo i prawo, to nie dziwi mnie wykorzystanie GPU jak tylko się da. Zresztą, zerknijcie sami.

3Pe9.gif

 

http://www.ps3site.pl/resogun-skorzystalo-z-rozwiazan-wprowadzonych-w-playstation-4/166038

Link to comment
  • 2 months later...
Guest Orzeszek

gra to festiwal epilepsji, jak by wrzucili tryb 3d, prawdopodobnie zarzygałbym się ze szczęścia (podczas gry pewnie też), momentami bardzo intensywnie, nie wiadomo co sie dzieje na ekranie, imo lepsza była by formuła z stardusta, te ratowanie ludzików jest momentami mega irytujące, jak by zostawili same na(pipi)ianie w stateczki to by mi sie lepiej grało, a tak to chaos na ekranie. chyba najlepsza gra z cyfraków na ps4 na start

Link to comment

gra to festiwal epilepsji, jak by wrzucili tryb 3d, prawdopodobnie zarzygałbym się ze szczęścia (podczas gry pewnie też), momentami bardzo intensywnie, nie wiadomo co sie dzieje na ekranie, imo lepsza była by formuła z stardusta, te ratowanie ludzików jest momentami mega irytujące, jak by zostawili same na(pipi)ianie w stateczki to by mi sie lepiej grało, a tak to chaos na ekranie. chyba najlepsza gra z cyfraków na ps4 na start

Dokładnie to co się dzieje na ekranie w tej gierce to masakra, młodsi gracze mogą mieć problemy z bólami głowy z tak intensywnymi efektami na ekranie. Atak Epilepsji po kilku godzinach grania murowany. Gierka bardzo mi się podoba, gałki na padzie ostro dostajo w piz...

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.