Jump to content

W co teraz grasz..?


Siara_iwj

Recommended Posts

  • 8 months later...

he he, u mnie też Monster i inne wzmacniacze w puszkach :) Gram w trzy gry na zmianę. Killzone SF (jest moc), Knack (ładne ale niedopracowane) i NFS Rivals (jest moc). Chcę przejść te gierki przed premierą Gran Turismo 6. Wtedy PS4 będzie miało wolne.

Link to comment

Grałem przez chwilę w kampanie Battlefielda 4, ale pod koniec 3 planszy dostałem zwiechę, mój plik zapisu się uszkodził i musiałem zaczynać od początku.

 

Zastanawiam się czy jest sens grania w tak zbugowaną grę. Jeśli ktoś się zastanawia nad kupnem to radzę trochę poczekać, aż naprawią błędy. Tak teraz single może łapać zwiechy z usunięciem wszystkiego łącznie z ustawieniami, a z meczy online po prostu wywala.

Link to comment

BF4 - ma masę błędów, straciłem  save z singla i cisnę od nowa, w multi często dźwięk znika żeby pojawić się 5 sekund później ( dźwięk broni jest ale głosy otoczenia już nie)...non stop error wyskakuje i grę od nowa musiałem włączać jednak co z tego jak w multi nie ma konkurencji :P

Contrast -  skończyłem, jednak gra też cierpi na masę błędów zwłaszcza z blokowaniem się głównej bohaterki

NFS zbyt często zwalnia nie wiem czemu ale przez pierwszą godzinę grania z 6 razy zwolniła głównie na zakrętach gdy widać szerszą panoramę okolicy

AC 4 - jak zwykle jest super i o niebo lepiej niż w 3 jednak graficznie to samo jedynie lepsza rozdzielczość, AA i kilka efektów wprost z PC jak roślinność.

COD Ghost po za fajnym trybem z obcymi reszta to dno i kilometr mułu.

Resogun - rewelka niestety strasznie krótka i brakuje kanapowego coopa.

Edited by s-a-m
Link to comment

Jak obadasz to Trine 2 to się podziel spostrzeżeniem, też mnie kusi, bo ma kanapowy co-op, a muszę jakoś udowodnić słuszność zakupu PS4 kobiecie :)

 

Ja dzisiaj męczę Killzona na przemian w singlu i multi. Gram na hardzie to kampania idzie dość wolno (prawie 30 zgonów w rozdziale Cień :D

Link to comment

U mnie ogrywany jest Killzone (po jednym chapterku dziennie), NFS Rivals (po dwie godziny dziennie), Resogun (POWER!) i demko Trine 2 (1080p60 morduje, wgniata w kanape i zabija na miejscu!!!). Bardzo jestem z PS4 jak dotad zadowolony - a starczy juz tych paskudnych ograniczen poprzedniej generacji.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...