Jump to content

Yancy

Użytkownicy
 • Content Count

  11
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

Informacje o profilu

 • Płeć:
  mężczyzna
 • GamerTag:
  Yancy PL
 • PSN ID:
  Yancy_PL

Recent Profile Visitors

615 profile views
 1. Sky Odyssey. Kupione w pierwszym roku posiadania konsoli PS2. W sumie, ktoś nawet mi zachwalał tę pozycję. Gra niestety pochodzi z początków PS2. Grafika rodem z PSX-a, grywalność bardzo przeciętna. Jedyna zaleta to odpalić ją i jakąś produkcję ze schyłku żywota "czarnulki", by zobaczyć jak ogromny postęp nastąpił przez te lata. Na szczęście, dałem za to jakieś grosze, więc... mała strata.
 2. Jeżeli ogląda się jakiegoś tasiemca obecnie, jednym ciągiem i "wypełniacze" są w miarę ciekawe - można to przeżyć. Gorzej, gdy oglądało się np. Bleach systematycznie, gdzie odcinki i tak były skrajnie rozwleczone + kilka minut powtórek w każdym i nagle... bach! Przerwa w głównym wątku i wchodzi ogromny i nudny "wypełniacz" a kontynuacja przerwanej w połowie walki za... kilka miesięcy Są fillery lepsze i gorsze. W takim One Piece nie ma zbyt wielu fillerów (dla przykładu) ale są raczej marne.
 3. Świetna kolekcja! Prosi się o jakąś bardziej elegancką ekspozycję, ale rozumiem że to nie muzeum i trzeba było się zdecydować na kompromis.
×
×
 • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.