MEVEK
Senior Member
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Obecnie
Przegląda stronę główną forum
Treść opublikowana przez MEVEK
-
GTA VI
Silent Hilla 2 to chyba najwiecej w zyciu na kupowałem. Samego remakea kupilem z 3 razy bo mnie @Szermac namówił ale to akurat bylo w dobrej sprawie bo goscie walczyli o byc albo nie byc. Wniosek jest jeden - T2 kasiore trzepie grubym strumieniem z mikrotransakcji trybu siecilwego a drugim sikaja nam na glowy. Ja tam zadnym wiekszym fanem gry nie jestem. Nie ukonczylem jej nawet 2 raz. W zadnym nie mam platyny a mam na koncie gry po 200 i 300 godzin za soba. Ja zupelnie nie jestem tutaj targetem. To juz nie nasza generacja rozdaje tutaj karty. My sie mozemy jedynie przygladac
-
Stellar Blade
Szybkie te questy
-
GTA VI
No wlasnie nie wiadomo bo nie mamy zadnych informacji odnosnie kolejne generacji. Nie wiadomo czego sie spodziewac. Ja uparcie czekam na pudelko. Online i tak opoznione jak to bylo z piatka a singla to moge zagrac w kazdej chwili. Kilka tygodni dla starego konia z backlogiem to zaden problem. Jedyny minus to brak dzielenia sie wrazeniami z tego wydarzenia z innymi. Milo by bylo byc tego czescia ale nie za dodaktowa mamone. Jak tak mozna dzielic graczy na gorszych i lepszych? Walic to! Cock* o to nie dba i pluje nam w twarz, wiec ja wysiadam z tego wagonika. Moze i wydarzenie jest olbrzymie i niejednego przerasta swoim wydzwiekiem, kompletnie go paraliżując jednoczesnie. Dla mnie to tylko gierka ktora nie zasluguje na moja uwage w dniu premiery. GTA5 kupiłem tylko raz i z 6 bedzie tak samo. Teraz to juz na pewno mojej kasy nie dostana 2 razy. Wczesniej cebula pisalem ale nic z tego. Młody nie gra juz na konsoli. Zostalem sam to nie ma co świrować. Czekam na normalne srandardowe wydanie
-
Stellar Blade
No wlasnie quest pojawia sie po ukonczeniu juz tego watku. Mam info ze mam wrocic do tablicy. Mozliwe ze zaliczy mi po powrocie.
-
Stellar Blade
Pytanie to masterow. Musze sie dostac do archiwum a przed wejsciem mam ostrzezenie o ataku na pewna osobe. I teraz nie wiem czy mam kontynuowac questa?
-
GTA VI
Do premiery ceny wyhamuja i weznie sie na spolke z synem. Jak kuba bogu tak bog kubie
-
GTA VI
To czezky sie chyba po chlasta teraz? Taka okazja na przytulenie kilku tysiecy sprzedanych egzemplarzy gry poszlo w piz.du
-
GTA VI
Zrozumialbym taka akcja przy premierze exow jak np. Saros ale przy GTA? Widocznie ich wspolpraca jest na wyzszym szczeblu niz sie przypuszcza albo probuja sie podlizac T2. Ciekawe jakie sa oficjalne wyniki?
-
CRONOS: The New Dawn
To wszystko jest niesprawiedliwe. Studio ciezko pracuje aby pokazac ze sie aktywnie rozwija, angazujac swoj zespol do oryginalnych pomyslow. Cronos swietnie mi podszedl. DLC biore od reki. Mysle ze gdyby nie ten hejt na poziom rozrywki to moze bylo by lepiej. Z tym ze to wszystko jest wyssane z palca. Dla mnie poziom byl idealnie wyważony. Ja tam dalej bede ich wspierał i obserwował dalsze poczynania - SHr
-
Platinum Club
Dobrze ze mu przypomniales bo inaczej by nie pamietal, tak jak to bylo z MGSem Moze GTA6
-
GTA VI
No ja to rozumiem doskonale. Gdyby to byla Veronica to juz dawno bym preorderowal edycje delux i inne takie ale to co tu sie wyprawia nie przechodzi przez moje leniwe komórki mózgowe. Narazie póki co omijam preorder szerokim łukiem
-
GTA VI
A gdzie te wszystkie limitki i wydania kolekcjonerskie Czyli wszystko sie zgadza. Za jakis czas wyjada z płytkami i wydaniami limitowanymi aby z now nas oskubac z mamony. I co tu począć?
-
GTA VI
Za to ja nie mam żadnej na polce i wygląda na to, ze tak zostanie
-
GTA VI
Pysznie sie zapowiada, a do premiery jeszcze nie doszło. Ciekawe jakie jeszcze czekają nas niespodzianki
-
Resident Evil Veronica
Jutro ma odbyc sie jakis pokaz od Capcomu o zapowiedzianych juz produkcjach. Ciekawe czy jest szansa na nowe informacje o Veronice ?
- Gothic Remake
-
Wrzuć screena
Stellar Blade I nowa fryzurka
-
Właśnie zacząłem...
Ja wroce po platyne jak wytna multi. Samego zbieractwa jest w brud a jeszcze multi
- Damn Right
- Gothic Remake
-
własnie ukonczyłem...
Mnie tez wciągnął tytuł. Na tyle ze wpadło 100%
-
Stellar Blade
Dziekowka. Bede rż.nął zaraz po robocie. Chata wolna, salon wolny. Tylko ja, dwie rece i Eve
-
Stellar Blade
Tez juz przysiadlem do gry. Wyglada na to ze sie wkrecam. Przy demie cos tam krecilem nosem a teraz nie moge odejsc od konsoli. No calkiem, calkiem. A przy okazji szybkie pytanie o skrzynie. Zawsze jest kod w poblizu ? Przeoczylem jedna na poczatku koło busa wbitego w mieszkanie. Nic tam nie bylo w poblizu albo przeoczylem
-
Właśnie zacząłem...
Nowa praca - > nowy rozdział w zyciu, a razem z nim - > nowa gra Wlasnie zaczalem kompletnie nowa gre. Skasowałem zapis z dema i powoli sobie wszyatko przypominam. Na zachete jeszcze dostalem jakis czerwony kostium ktory zmienia Evke w bogini pieknosci. Tymczasem moja kobieta leci z dziecmi na urlop wiec lepszego czasu na randke ze Stellar Bladem nie moglem sobie wybrac. To lece po te wszystkie stroje ktore na mnie czekaja
-
HORROR
Niby zwykle codzienne zagrywki a przedstawione w innym swietle robia wspaniala robote. Wlasnie to mnie chwycilo za serce. Swietna realizacja scen. Ten deszczyk w domu tez byl swietny. Moze sami sie doczekamy takich losoów