Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Forum PSX Extreme

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

MEVEK

Senior Member
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez MEVEK

  1. MEVEK odpowiedział(a) na Jordanensis temat w Ogólne
    Oraz przyznac trzeba ze nie tylko Eve piekielnie sie prezentuje. Tego samego tycza sie przeciwnicy i bossowie. Normalnie designerska topka nie wspominajac o samej walce. Jak ja zaluje ze to pominąłem przy premierze. Kolejny moj blad nie przylozyc do tego swojej cegielki. Przyznaje sie do winny
  2. MEVEK odpowiedział(a) na Masny temat w Rockstar☆ Games
  3. MEVEK odpowiedział(a) na Masny temat w Rockstar☆ Games
    Wybacz koleżko ale Capcom dostarcza giereczki jak poj.ebany ostatnimi czasy. Tylko w tym roku 4 projekty. Wszystko standardowo w pudełeczku w kilku wersjach bez żadnego dzielenia i oszukiwania graczy. Takiego wydawcę to ja będę szanował do swojej śmierci i jeden dzien dłużej
  4. MEVEK odpowiedział(a) na Masny temat w Rockstar☆ Games
    Każdy ma prawo do własnej opinii i ją wyraża Wiemy ze branża sie zmienia nieuchronnie ale niektórzy psioczą a robią dokładnie to do czego korpo nas zmusza bez zastanowienia. Ja jestem przeciwny tym praktykom dlatego sie wstrzymuje z bezsensownym pre-orderem na cyfrę którą z reszta mogę złożyć dzien przed premiera. Chce zobaczyć jak to sie rozwinie i co naprawdę tracimy kupując bieda wersje, zobaczyc kolejny trailer i gameplay. Ciekawi mnie czy będzie więcej takich niespodzianek? Do premiery mamy jeszcze szmat czasu a tu juz sie chłopaki pakują na ring bo ktos ma odmienne zdanie Przy takich nerwach nie dotrwacie do premiery. Trochę luzu i szacunku do siebie
  5. MEVEK odpowiedział(a) na Masny temat w Rockstar☆ Games
    Ale kupsztal! I nie trzeba szukac po sieci. Wystarczy spojrzec co sie tu na forum wyrabia. To jest żenada. Sami sobie gotujecie ten los zamawiajac cyfre w poplochu. Kto musi ukrecic te zlotej kurze leb i to powinnismy byc my. Ale jak skoro wszyscy sie juz rzucili na tego kasztana
  6. MEVEK odpowiedział(a) na Jordanensis temat w Ogólne
    Musze potwierdzic ze znajdzki wpadaja mi kompletnie randomowo. Np. pierwszy znaleziony przedmiot z kibla na poczatku macierzy jest w srodku kolumny a nie ierwszy z brzegu. Czasem sie gubie czy cos pominalem. Wroce sie jak dojde do pierwszego punktu bez powrtotu. Sama gra za to miażdży moje orzeszki. No nie moge sie nagrac. Wciaz mi malo. Bossow powtarzam po 3 razy aby wyuczyc sie ich atakow w minimalnym zakresie. Swietny setting i piekna Evka. Co chciec wiecej
  7. MEVEK odpowiedział(a) na Jordanensis temat w Ogólne
    P.S Na co mam wydawac kase? Mam taka manie chomikowania wszystkiego i okazuje sie ze mam 45K w kieszeni. Stroje i inne schematy dawno wykupione. Po prostu nie wydaje kasy na ammoni apteczki bo nie sa mi potrzebne. Gram w zwarciu glownie.
  8. MEVEK odpowiedział(a) na Masny temat w Rockstar☆ Games
    W pojedynke na pewno nic nie zrobimy ale wspolnie to juz inna bajka. Niestety nowa generacja graczy nam to utrudnia bo praktycznie kazdy z nich idzie w cyfre. Ida bo nie znaja tego na czym my sie wychowaliśmy. Gdyby tylko umieli to dostrzec to swiat bylby lepszy i kazdy by na tym zarobil. Podobnie jest z karta platnicza dzisiaj. Za kadym razem kiedy placisz karta udostepniasz swoje zakupy do banku i stajesz sie jego niewolnikiem. Tylko kasa i pudełka daja nam wolnosc i swobode ktora powoli bezpowrotnie tracimy.
  9. MEVEK odpowiedział(a) na Masny temat w Rockstar☆ Games
    Silent Hilla 2 to chyba najwiecej w zyciu na kupowałem. Samego remakea kupilem z 3 razy bo mnie @Szermac namówił ale to akurat bylo w dobrej sprawie bo goscie walczyli o byc albo nie byc. Wniosek jest jeden - T2 kasiore trzepie grubym strumieniem z mikrotransakcji trybu siecilwego a drugim sikaja nam na glowy. Ja tam zadnym wiekszym fanem gry nie jestem. Nie ukonczylem jej nawet 2 raz. W zadnym nie mam platyny a mam na koncie gry po 200 i 300 godzin za soba. Ja zupelnie nie jestem tutaj targetem. To juz nie nasza generacja rozdaje tutaj karty. My sie mozemy jedynie przygladac
  10. MEVEK odpowiedział(a) na Jordanensis temat w Ogólne
    Szybkie te questy
  11. MEVEK odpowiedział(a) na Masny temat w Rockstar☆ Games
    No wlasnie nie wiadomo bo nie mamy zadnych informacji odnosnie kolejne generacji. Nie wiadomo czego sie spodziewac. Ja uparcie czekam na pudelko. Online i tak opoznione jak to bylo z piatka a singla to moge zagrac w kazdej chwili. Kilka tygodni dla starego konia z backlogiem to zaden problem. Jedyny minus to brak dzielenia sie wrazeniami z tego wydarzenia z innymi. Milo by bylo byc tego czescia ale nie za dodaktowa mamone. Jak tak mozna dzielic graczy na gorszych i lepszych? Walic to! Cock* o to nie dba i pluje nam w twarz, wiec ja wysiadam z tego wagonika. Moze i wydarzenie jest olbrzymie i niejednego przerasta swoim wydzwiekiem, kompletnie go paraliżując jednoczesnie. Dla mnie to tylko gierka ktora nie zasluguje na moja uwage w dniu premiery. GTA5 kupiłem tylko raz i z 6 bedzie tak samo. Teraz to juz na pewno mojej kasy nie dostana 2 razy. Wczesniej cebula pisalem ale nic z tego. Młody nie gra juz na konsoli. Zostalem sam to nie ma co świrować. Czekam na normalne srandardowe wydanie
  12. MEVEK odpowiedział(a) na Jordanensis temat w Ogólne
    No wlasnie quest pojawia sie po ukonczeniu juz tego watku. Mam info ze mam wrocic do tablicy. Mozliwe ze zaliczy mi po powrocie.
  13. MEVEK odpowiedział(a) na Jordanensis temat w Ogólne
    Pytanie to masterow. Musze sie dostac do archiwum a przed wejsciem mam ostrzezenie o ataku na pewna osobe. I teraz nie wiem czy mam kontynuowac questa?
  14. MEVEK odpowiedział(a) na Masny temat w Rockstar☆ Games
    Do premiery ceny wyhamuja i weznie sie na spolke z synem. Jak kuba bogu tak bog kubie
  15. MEVEK odpowiedział(a) na Masny temat w Rockstar☆ Games
    To czezky sie chyba po chlasta teraz? Taka okazja na przytulenie kilku tysiecy sprzedanych egzemplarzy gry poszlo w piz.du
  16. MEVEK odpowiedział(a) na Masny temat w Rockstar☆ Games
    Zrozumialbym taka akcja przy premierze exow jak np. Saros ale przy GTA? Widocznie ich wspolpraca jest na wyzszym szczeblu niz sie przypuszcza albo probuja sie podlizac T2. Ciekawe jakie sa oficjalne wyniki?
  17. MEVEK odpowiedział(a) na Szermac temat w Ogólne
    To wszystko jest niesprawiedliwe. Studio ciezko pracuje aby pokazac ze sie aktywnie rozwija, angazujac swoj zespol do oryginalnych pomyslow. Cronos swietnie mi podszedl. DLC biore od reki. Mysle ze gdyby nie ten hejt na poziom rozrywki to moze bylo by lepiej. Z tym ze to wszystko jest wyssane z palca. Dla mnie poziom byl idealnie wyważony. Ja tam dalej bede ich wspierał i obserwował dalsze poczynania - SHr
  18. MEVEK odpowiedział(a) na Square temat w PS5
    Dobrze ze mu przypomniales bo inaczej by nie pamietal, tak jak to bylo z MGSem Moze GTA6
  19. MEVEK odpowiedział(a) na Masny temat w Rockstar☆ Games
    No ja to rozumiem doskonale. Gdyby to byla Veronica to juz dawno bym preorderowal edycje delux i inne takie ale to co tu sie wyprawia nie przechodzi przez moje leniwe komórki mózgowe. Narazie póki co omijam preorder szerokim łukiem
  20. MEVEK odpowiedział(a) na Masny temat w Rockstar☆ Games
    A gdzie te wszystkie limitki i wydania kolekcjonerskie Czyli wszystko sie zgadza. Za jakis czas wyjada z płytkami i wydaniami limitowanymi aby z now nas oskubac z mamony. I co tu począć?
  21. MEVEK odpowiedział(a) na Masny temat w Rockstar☆ Games
    Za to ja nie mam żadnej na polce i wygląda na to, ze tak zostanie
  22. MEVEK odpowiedział(a) na Masny temat w Rockstar☆ Games
    Pysznie sie zapowiada, a do premiery jeszcze nie doszło. Ciekawe jakie jeszcze czekają nas niespodzianki
  23. MEVEK odpowiedział(a) na Shen temat w Resident Evil
    Jutro ma odbyc sie jakis pokaz od Capcomu o zapowiedzianych juz produkcjach. Ciekawe czy jest szansa na nowe informacje o Veronice ?
  24. MEVEK odpowiedział(a) na Wredny temat w Ogólne
    O mamusiu.. od razu przypomnial mi sie MediEvil i sciaganie glowy Sir Daniela. Toż to wyzszy level eksploracji. Takie zagrywki to ja rozumiem i szanuje
  25. MEVEK odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Graczpospolita
    Stellar Blade I nowa fryzurka

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.