Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Forum PSX Extreme

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

MEVEK

Senior Member

Treść opublikowana przez MEVEK

  1. MEVEK odpowiedział(a) na Masny temat w Rockstar☆ Games
    Silent Hilla 2 to chyba najwiecej w zyciu na kupowałem. Samego remakea kupilem z 3 razy bo mnie @Szermac namówił ale to akurat bylo w dobrej sprawie bo goscie walczyli o byc albo nie byc. Wniosek jest jeden - T2 kasiore trzepie grubym strumieniem z mikrotransakcji trybu siecilwego a drugim sikaja nam na glowy. Ja tam zadnym wiekszym fanem gry nie jestem. Nie ukonczylem jej nawet 2 raz. W zadnym nie mam platyny a mam na koncie gry po 200 i 300 godzin za soba. Ja zupelnie nie jestem tutaj targetem. To juz nie nasza generacja rozdaje tutaj karty. My sie mozemy jedynie przygladac
  2. MEVEK odpowiedział(a) na Jordanensis temat w Ogólne
    Szybkie te questy
  3. MEVEK odpowiedział(a) na Masny temat w Rockstar☆ Games
    No wlasnie nie wiadomo bo nie mamy zadnych informacji odnosnie kolejne generacji. Nie wiadomo czego sie spodziewac. Ja uparcie czekam na pudelko. Online i tak opoznione jak to bylo z piatka a singla to moge zagrac w kazdej chwili. Kilka tygodni dla starego konia z backlogiem to zaden problem. Jedyny minus to brak dzielenia sie wrazeniami z tego wydarzenia z innymi. Milo by bylo byc tego czescia ale nie za dodaktowa mamone. Jak tak mozna dzielic graczy na gorszych i lepszych? Walic to! Cock* o to nie dba i pluje nam w twarz, wiec ja wysiadam z tego wagonika. Moze i wydarzenie jest olbrzymie i niejednego przerasta swoim wydzwiekiem, kompletnie go paraliżując jednoczesnie. Dla mnie to tylko gierka ktora nie zasluguje na moja uwage w dniu premiery. GTA5 kupiłem tylko raz i z 6 bedzie tak samo. Teraz to juz na pewno mojej kasy nie dostana 2 razy. Wczesniej cebula pisalem ale nic z tego. Młody nie gra juz na konsoli. Zostalem sam to nie ma co świrować. Czekam na normalne srandardowe wydanie
  4. MEVEK odpowiedział(a) na Jordanensis temat w Ogólne
    No wlasnie quest pojawia sie po ukonczeniu juz tego watku. Mam info ze mam wrocic do tablicy. Mozliwe ze zaliczy mi po powrocie.
  5. MEVEK odpowiedział(a) na Jordanensis temat w Ogólne
    Pytanie to masterow. Musze sie dostac do archiwum a przed wejsciem mam ostrzezenie o ataku na pewna osobe. I teraz nie wiem czy mam kontynuowac questa?
  6. MEVEK odpowiedział(a) na Masny temat w Rockstar☆ Games
    Do premiery ceny wyhamuja i weznie sie na spolke z synem. Jak kuba bogu tak bog kubie
  7. MEVEK odpowiedział(a) na Masny temat w Rockstar☆ Games
    To czezky sie chyba po chlasta teraz? Taka okazja na przytulenie kilku tysiecy sprzedanych egzemplarzy gry poszlo w piz.du
  8. MEVEK odpowiedział(a) na Masny temat w Rockstar☆ Games
    Zrozumialbym taka akcja przy premierze exow jak np. Saros ale przy GTA? Widocznie ich wspolpraca jest na wyzszym szczeblu niz sie przypuszcza albo probuja sie podlizac T2. Ciekawe jakie sa oficjalne wyniki?
  9. MEVEK odpowiedział(a) na Szermac temat w Ogólne
    To wszystko jest niesprawiedliwe. Studio ciezko pracuje aby pokazac ze sie aktywnie rozwija, angazujac swoj zespol do oryginalnych pomyslow. Cronos swietnie mi podszedl. DLC biore od reki. Mysle ze gdyby nie ten hejt na poziom rozrywki to moze bylo by lepiej. Z tym ze to wszystko jest wyssane z palca. Dla mnie poziom byl idealnie wyważony. Ja tam dalej bede ich wspierał i obserwował dalsze poczynania - SHr
  10. MEVEK odpowiedział(a) na Square temat w PS5
    Dobrze ze mu przypomniales bo inaczej by nie pamietal, tak jak to bylo z MGSem Moze GTA6
  11. MEVEK odpowiedział(a) na Masny temat w Rockstar☆ Games
    No ja to rozumiem doskonale. Gdyby to byla Veronica to juz dawno bym preorderowal edycje delux i inne takie ale to co tu sie wyprawia nie przechodzi przez moje leniwe komórki mózgowe. Narazie póki co omijam preorder szerokim łukiem
  12. MEVEK odpowiedział(a) na Masny temat w Rockstar☆ Games
    A gdzie te wszystkie limitki i wydania kolekcjonerskie Czyli wszystko sie zgadza. Za jakis czas wyjada z płytkami i wydaniami limitowanymi aby z now nas oskubac z mamony. I co tu począć?
  13. MEVEK odpowiedział(a) na Masny temat w Rockstar☆ Games
    Za to ja nie mam żadnej na polce i wygląda na to, ze tak zostanie
  14. MEVEK odpowiedział(a) na Masny temat w Rockstar☆ Games
    Pysznie sie zapowiada, a do premiery jeszcze nie doszło. Ciekawe jakie jeszcze czekają nas niespodzianki
  15. MEVEK odpowiedział(a) na Shen temat w Resident Evil
    Jutro ma odbyc sie jakis pokaz od Capcomu o zapowiedzianych juz produkcjach. Ciekawe czy jest szansa na nowe informacje o Veronice ?
  16. MEVEK odpowiedział(a) na Wredny temat w Ogólne
    O mamusiu.. od razu przypomnial mi sie MediEvil i sciaganie glowy Sir Daniela. Toż to wyzszy level eksploracji. Takie zagrywki to ja rozumiem i szanuje
  17. MEVEK odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Graczpospolita
    Stellar Blade I nowa fryzurka
  18. MEVEK odpowiedział(a) na MYSZa7 temat w Graczpospolita
    Ja wroce po platyne jak wytna multi. Samego zbieractwa jest w brud a jeszcze multi
  19. MEVEK opublikował(a) a status w MEVEK
    Damn Right
  20. MEVEK odpowiedział(a) na Wredny temat w Ogólne
    Czytajac posty slinka mi cieknie. Myslalem ze to chwilowe ale jednak nie. Rozdziewicze stellara i zabieram sie za Gothica. Bardzo mi przypadl do gustu ale Evki tez nie moge tak zostawic. Oboje zasluguja na moja uwage, ale po kolei.
  21. MEVEK odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Graczpospolita
    Mnie tez wciągnął tytuł. Na tyle ze wpadło 100%
  22. MEVEK odpowiedział(a) na Jordanensis temat w Ogólne
    Dziekowka. Bede rż.nął zaraz po robocie. Chata wolna, salon wolny. Tylko ja, dwie rece i Eve
  23. MEVEK odpowiedział(a) na Jordanensis temat w Ogólne
    Tez juz przysiadlem do gry. Wyglada na to ze sie wkrecam. Przy demie cos tam krecilem nosem a teraz nie moge odejsc od konsoli. No calkiem, calkiem. A przy okazji szybkie pytanie o skrzynie. Zawsze jest kod w poblizu ? Przeoczylem jedna na poczatku koło busa wbitego w mieszkanie. Nic tam nie bylo w poblizu albo przeoczylem
  24. MEVEK odpowiedział(a) na MYSZa7 temat w Graczpospolita
    Nowa praca - > nowy rozdział w zyciu, a razem z nim - > nowa gra Wlasnie zaczalem kompletnie nowa gre. Skasowałem zapis z dema i powoli sobie wszyatko przypominam. Na zachete jeszcze dostalem jakis czerwony kostium ktory zmienia Evke w bogini pieknosci. Tymczasem moja kobieta leci z dziecmi na urlop wiec lepszego czasu na randke ze Stellar Bladem nie moglem sobie wybrac. To lece po te wszystkie stroje ktore na mnie czekaja
  25. MEVEK odpowiedział(a) na newyorkdanzig temat w Region Filmowy
    Niby zwykle codzienne zagrywki a przedstawione w innym swietle robia wspaniala robote. Wlasnie to mnie chwycilo za serce. Swietna realizacja scen. Ten deszczyk w domu tez byl swietny. Moze sami sie doczekamy takich losoów

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.