MEVEK
Senior Member
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Obecnie
Przegląda temat: Wrzuć screena
Treść opublikowana przez MEVEK
-
GTA VI
To czezky sie chyba po chlasta teraz? Taka okazja na przytulenie kilku tysiecy sprzedanych egzemplarzy gry poszlo w piz.du
-
GTA VI
Zrozumialbym taka akcja przy premierze exow jak np. Saros ale przy GTA? Widocznie ich wspolpraca jest na wyzszym szczeblu niz sie przypuszcza albo probuja sie podlizac T2. Ciekawe jakie sa oficjalne wyniki?
-
CRONOS: The New Dawn
To wszystko jest niesprawiedliwe. Studio ciezko pracuje aby pokazac ze sie aktywnie rozwija, angazujac swoj zespol do oryginalnych pomyslow. Cronos swietnie mi podszedl. DLC biore od reki. Mysle ze gdyby nie ten hejt na poziom rozrywki to moze bylo by lepiej. Z tym ze to wszystko jest wyssane z palca. Dla mnie poziom byl idealnie wyważony. Ja tam dalej bede ich wspierał i obserwował dalsze poczynania - SHr
-
Platinum Club
Dobrze ze mu przypomniales bo inaczej by nie pamietal, tak jak to bylo z MGSem Moze GTA6
-
GTA VI
No ja to rozumiem doskonale. Gdyby to byla Veronica to juz dawno bym preorderowal edycje delux i inne takie ale to co tu sie wyprawia nie przechodzi przez moje leniwe komórki mózgowe. Narazie póki co omijam preorder szerokim łukiem
-
GTA VI
A gdzie te wszystkie limitki i wydania kolekcjonerskie Czyli wszystko sie zgadza. Za jakis czas wyjada z płytkami i wydaniami limitowanymi aby z now nas oskubac z mamony. I co tu począć?
-
GTA VI
Za to ja nie mam żadnej na polce i wygląda na to, ze tak zostanie
-
GTA VI
Pysznie sie zapowiada, a do premiery jeszcze nie doszło. Ciekawe jakie jeszcze czekają nas niespodzianki
-
Resident Evil Veronica
Jutro ma odbyc sie jakis pokaz od Capcomu o zapowiedzianych juz produkcjach. Ciekawe czy jest szansa na nowe informacje o Veronice ?
- Gothic Remake
-
Wrzuć screena
Stellar Blade I nowa fryzurka
-
Właśnie zacząłem...
Ja wroce po platyne jak wytna multi. Samego zbieractwa jest w brud a jeszcze multi
- Damn Right
- Gothic Remake
-
własnie ukonczyłem...
Mnie tez wciągnął tytuł. Na tyle ze wpadło 100%
-
Stellar Blade
Dziekowka. Bede rż.nął zaraz po robocie. Chata wolna, salon wolny. Tylko ja, dwie rece i Eve
-
Stellar Blade
Tez juz przysiadlem do gry. Wyglada na to ze sie wkrecam. Przy demie cos tam krecilem nosem a teraz nie moge odejsc od konsoli. No calkiem, calkiem. A przy okazji szybkie pytanie o skrzynie. Zawsze jest kod w poblizu ? Przeoczylem jedna na poczatku koło busa wbitego w mieszkanie. Nic tam nie bylo w poblizu albo przeoczylem
-
Właśnie zacząłem...
Nowa praca - > nowy rozdział w zyciu, a razem z nim - > nowa gra Wlasnie zaczalem kompletnie nowa gre. Skasowałem zapis z dema i powoli sobie wszyatko przypominam. Na zachete jeszcze dostalem jakis czerwony kostium ktory zmienia Evke w bogini pieknosci. Tymczasem moja kobieta leci z dziecmi na urlop wiec lepszego czasu na randke ze Stellar Bladem nie moglem sobie wybrac. To lece po te wszystkie stroje ktore na mnie czekaja
-
HORROR
Niby zwykle codzienne zagrywki a przedstawione w innym swietle robia wspaniala robote. Wlasnie to mnie chwycilo za serce. Swietna realizacja scen. Ten deszczyk w domu tez byl swietny. Moze sami sie doczekamy takich losoów
-
Ostatnio widziałem/widziałam...
Ze postac to niby spoiler? Poza tym znaczenie to jest dwuznaczne. Moze sie myle, ale po to idziesz na film. Wrecz sie tego spodziewasz po seansie takiego kalibru filmu. To tak jak szykowanie sie do streamu gali bokserskiej, gdzie wczesniej zapowiadaja walczacych bokserow.
-
HORROR
To ja pisałem. Tak było, bo miedzy innymi moja bratowa tez opuściła kino i czekała w aucie az sie seans skończy
-
Ostatnio widziałem/widziałam...
Disclosure Day - nie wiem jak to może mieć takie wysokie oceny? Dla mnie to było nudne, jak Irlandzki deszcz. Na końcu cos pokazali, postać przemówiła, ale co chciała przekazać Jak dla mnie to bardzo słabo. Nie zachęcam do oglądania w kinie i wydawania na to większych pieniędzy. Chyba ze macie zamiar kupić sam bilet, bez dodatków na których zarabiają najwięcej.
-
God of War Laufey
Nie bedzie gadane i pisane to nie bedzie korekty ze strony devow. Pojda swoja sciezka i wyjdzie jak ostatnio. Kto inny jak nie my ma pokazac im światełko w tunelu
-
Resident Evil Veronica
@oFicjalnie złożyłem zamówienie cyfrowe ale jak wyjdzie pudełeczko to biorę dwa razy. A co tam. Na marzeniach sie nie oszczędza, za nimi sie podąża