ha ha jaki burak
http://allegro.pl/nintendo-wii-okazja-cenowa-i2667176615.html co myślicie o tym ? bo musze lasce wii kupić a gościu nie daje znaku życia i nie odpisuje na maile
swoja droga ma ktos do opylenia niedrogo wii ? bo moje popełniło samobójstwo w pi**u ?
mendrek co tam ???