frosti wrócił,apokalipsa tuż tuż.
Kocham wałbrzych, wyszedłem z s6 na piwo i wróciłem bez, noż (pipi).
Wiesiek trzeci to największy sukinsyn od lat :)
Całe 500 zł mi proponujo na tablicy za ps4, boże co za ameby
To Szrot Station 4 trudno puścić nawet za 800zł co za dno :(
500zl i już przelewam pieniazki
xD
za darmo bym nie bral. Obraza mnie to cos jako gracza.
ale 2020 będzie grane!
Velius to możesz mi tylko współczuć bo mam niestety dwie sztuki :/
Spoko Daddy Xone mam też
dodaj mnie suteq do znajomych, zagramy w coś wierze :)
jakoś ci niewierze :(
za 700zikos bym kupil
za tyle to wole zeby mi kartofle w piwnicy pilnowało :)
Zaraz włacze i sprawdze curwa
nie wiem czy 500 zł bym dał xD
TYLKO XBOX
w sumie może wezmę za 800 zł i wymienię na X1, co chopaki?
wtedy nie pograsz w smite, wiec to zla decyzja.
Suteq przepraszam że nie wierzyłem, głupio mi teraz :(
Metal Gear Solid 5: Wałbrzych Train xD
Kurna Red line od death w ps4 na piękny początek dnia ehh co za góvno
Jak masz gwarancję to się nie masz co martwić, tylko jakieś 70dni czekania i konsola znowu będzie w domu
czemu klamiesz, u mnie dziala
u mnie zdechła jak włączyłem batka
mi x360 wyzianela ducha w dzien premiery GTA4 CZAISZ
Czyli przegrała z rakiem
Chyba bym płakał na twoim miejscu kermit. :/
płakałem :(
ch.uj teraz przed kupnem nowej trzeba będzie wziąść korepetycje z rewizji u Fanka xD
xDDD
tukan
W sensie swędzi cię du.pa?