Jump to content

Luqat

Użytkownicy
 • Content Count

  1558
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

238 Wybraniec

Informacje o profilu

 • Płeć:
  mężczyzna
 • Zainteresowania:
  F1, żużel, gry
 • PSN ID:
  Luqat

Recent Profile Visitors

1553 profile views
 1. Robert już nic nie musi udowadniać. Objechał zespołowego kolegę kilka razy w wyścigu i ma od niego nieskończoną ilość razy więcej punktów w klasyfikacji. Matematyki nie oszukasz.
 2. Dziwne, że dopiero od wczoraj nie może znaleźć
 3. Dobrze, że jesteś tego świadom, ale z tego co pamiętam, miałeś pisać po sezonie, więc dotrzymuj słowa. M'kej?
 4. Wchodzimy na jutube, wpisujemy w wyszukiwarce - singapore press conference f1 - i voila
 5. Dtm nigdy raczej nie cierpiał na nadmiar producentów. Głównie niemieckie marki, bo chyba dla nich była stworzona seria. Ostatnio były Audi, Bmw i Mercedes, który teraz został zastąpiony przez Astona, żeby nie było wiochy, że tylko dwóch producentów.
 6. "Zaangażowanie Roberta Kubicy w kompleksowe działania komunikacyjne PKN Orlen silnie wspiera markę w kontekście biznesowym i wizerunkowym. Według badań instytutu ARC Rynek i Opinia co 6. kierowca przyznaje, że sponsoring zawodnika wpłynął na częstsze korzystanie ze stacji Orlen, a w przypadku klientów konkurencji taką deklarację złożyło aż 11%. Sieć detaliczna koncernu, w której sprzedaż wspierana była loterią z Robertem Kubicą, odnotowała w Polsce 3% wzrost sprzedaży paliw, a także wyraźny wzrost sprzedaży produktów pozapaliwowych w pierwszym półroczu, przyczyniając się do rekordowego zysku operacyjnego tego segmentu, który był wyższy o 400 mln zł, w porównaniu do pierwszego półrocza ubiegłego roku" Źródło: https://www.money.pl/gielda/pkn-orlen-bedzie-kontynuowal-wspolprace-z-robertem-kubica-i-pozostanie-w-f1-6426206961464961a.html Było mówione już milion razy, że Orlen zostanie w F1, nawet jeśli Roberta tam nie będzie, bo mają z tego grubą kasę. Natomiast, to że idą tam gdzie Robert to chyba logiczne, skoro współpracują Jeśli Kubica ma być w RP, to oni też tam będą. Tzw. Win-win P.s No chyba by nie ładowali pieniędzy, żeby Kubica zamykał tyły i był dublowany przez timmejta...
 7. Już widzę wypowiedź złotoustej Claire. "My bardzo chcieliśmy, aby Robert został w naszej rodzinie na kolejny sezon, ale skoro podjął taką decyzję odnośnie swojej przyszłości, to nie będziemy wchodzić mu w drogę. Teraz nie mamy wyboru i musimy zatrudnić z ciężkim sercem Nicholasa "
 8. Luqat

  NETFLIX

  Peaky Blinders tak szybko Superek
 9. Atomic Blonde (netflix) - Bardzo przyjemne rozrywkowe kino akcji na podstawie komiksu, o czym przed seansem nie wiedziałem (nie wiem w jakim stopniu jest zaadaptowany, bo nie czytałem pierwowzoru). Oryginalnie ukazany Berlin tuż przed upadkiem muru, chociaż za dużo na zewnątrz nie jesteśmy. Muzyka i wizualia tworzą świetny oryginalny klimat. Fabuła niezbyt oryginalna, ale wystarczająca i film wie, że jest komiksowy, więc jest ok. Obsada dobra, a nawet bardzo, na czele z Charlize Theron Oprócz niej mamy profesora X, Freda Flintstona i pana "złego" z Castlerock. No, ale dla samej Atomowej Blondyny warto obejrzeć. Oglądamy w ubraniu, bieliźnie, podwiązkach, majteczkach, gorsecie no i oczywiście w naturze. No, można nasycić oczy, a przy tym nie jest ordynarnie. Protagonistka oprócz tego, że ładnie wygląda, to jest takim serialowym Daredevilem. Sceny akcji bardzo dobre pod względem choreografii, a większość na jednym ujęciu jak w DD właśnie. Prawie dwie godziny zleciały szybciutko, a szkoda. Mały smaczek - w kilku ujęciach miałem wrażenie, że wygląda jak ciut młodsza Kate Blanchett, a okulary mam nowe. Więc jeśli kiedyś będą kręcić biografię Kate, to mają już odtwórczynię. Polecam/forumek
 10. Luqat

  NETFLIX

  No Billboardy dobre, tylko aktorka nie ta Podpowiem
 11. Luqat

  Legion - 2017 - FX

  Polecam Utopia.
 12. Spójrz post wyżej. Refleks już trochę mniejszy
 13. Jeżeli już, to na całej długości zakrętu, a nie że ktoś się wbije przodem.
×
×
 • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.