Jump to content

Luqat

Użytkownicy
 • Content Count

  1667
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

281 Wybraniec

Informacje o profilu

 • Płeć:
  mężczyzna
 • Zainteresowania:
  F1, żużel, gry
 • PSN ID:
  Luqat

Recent Profile Visitors

1807 profile views
 1. Luqat

  Promocje PSN

  Wiadomo, że właśnie dla tych osób przede wszystkim to jest okazja. No i nie wszystkie tytuły mają promocyjne ceny, a bardziej "promocyjne". Ja sam nie ogrywam wszystkiego co bym chciał na premierę z powodu braku czasu oraz cen. Natomiast mam listę gier, które chcę nabyć i jak są promocje, to je wyłuskuję, tak jak np. w tym przypadku z Guacameele 2 właśnie. Wcześniej cena 84 złote trochę odstraszała, ale teraz za jedną czwartą ceny, nie ma co się zastanawiać. Jeśli zaś chodzi o opinię, to nie wiem, bo dopiero co nabędę, ale ogrywałem jedynkę i bardzo mi podeszła, mimo że nigdy nie byłem metroidvanowcem. Także jeśli ten gatunek Ci odpowiada, to łykaj śmiało, a jeśli nie, to jest szansa, że się przekonasz, bo klimat grafa i gameplay są świetne. No i pierwsza część też jest w ofercie, w dopasionej wersji za 16taka, więc jest okazja wziąć obie, jeśli w jedynkę też nie grałeś
 2. Luqat

  Promocje PSN

  Jest od wczoraj nowa promka na cyfrówki i jest sporo dobra, jeśli ktoś nie kupił wcześniej. Między innymi pakiet Limbo/Inside za 38 zł, Guacameele 2 full wypas pakiet za 24 zł, no i dla niektórych gratka w postaci Monster boy and the cursed kingdom za 79 zł (ze 169). Oprócz tego dużo dobrego drobiu jak Transistor, Bastion, Pyre, Journey, trylogia Trine itp.
 3. Dowiemy się kiedy się dowiemy, czyli wtedy kiedy będzie oficjalna informacja - parafrazując Roberta.
 4. Luqat

  Kierownice

  Mam i niestety nie polecam. Też myślałem, że jakaś namiastka jak ktoś nie ma kasy albo miejsca na kierę, ale nie bardzo. Może gdyby to było jakoś inaczej wymyślone, ale kciuki są za wysoko i źle się trzyma pada. Jak trzeba mocno skręcić, to środek ciężkości i nacisku palców rozkłada się w jedną stronę. Poza tym ciężko "sięgnąć" spustów, a jak ktoś ma krótsze palce, to jeszcze gorzej. Spróbowałem i teraz leży w szafce. Na szczęście kosztowało parę złotych tylko, więc można było przetestować.
 5. Luqat

  Zakupy growe!

  Pierwszy zakup w tym roku i jednocześnie pierwszy u Czeskiego. Ogrywam co prawda dopiero jedynkę, ale tak mi się spodobała, że zamówiłem kontynuację. Poza tym, za 39,99 grzech było nie wziąć. No i ten mini plakat w środku
 6. Jeśli chodzi o oglądalność w Polsce, to pewnie spadnie, ale nie po to Orlen jest w F1, żeby być rozpoznawalnym w kraju (bo chyba jest znaną marką u nas ), tylko na świecie, a przede wszystkim w Europie, gdzie najwięcej operuje. Chce dać się rozpoznać jako wiarygodny i międzynarodowy podmiot/partner i czerpać z tego korzyści. No, a że przy okazji upieczono dwie pieczenie i Robert na tym skorzysta, to chyba powinno tylko cieszyć, a nie powodować dól bupy. Nie rozumiem takiej logiki. Chyba, to jest ta polaczkowatość i zawiść. Tacy brytowie jarają się i wychwalają Russella np., który jeszcze nic wielkiego nie pokazał. Zresztą każdego swojaka dopingują i nie przypominam sobie, aby po którymś jechali, nawet jak nie był na czele stawki, a my swojego jedynaka opluwamy i chcemy chyba mieć satysfakcję, zamiast się cieszyć i docenić, to co jemu się udało. Na szczęście Robert ma to gdzieś i robi swoje. Taka mentalność chyba. Taki mamy klimat? Tfu...polaczki płaczki. P.s. Z MOICH podatków politykierzy napychają sobie kabzy, przyznają sobie nagrody i kupują naczynia ojczulkowi derektorowi!1!1!1!
 7. Już pisałem wyżej, że słychać trzaski...pękających rzyci. Szczególnie jak ktoś nie kuma ekonomii i ogólnie nie wie ocb.
 8. Filmu nie widziałem, nie jestem fanem/antyfanem, ale co się naśmiałem i face palmowałem to moje. Polecam obejrzeć.
 9. Luqat

  NETFLIX

  Ja używam zielonego i jest ok. Tylko trzeba zmienić kolor na kompie/telefonie, bo na tv to se ne da panie (a przynajmniej nie było można, dawno nie grzebałem w opcjach na tv)
 10. Polecane też zawsze The Expanse i The Terror.
 11. Ale nie mówcie już o czarnych elfach w odniesieniu do FR, bo tam są MROCZNE elfy!1!1!1! Jeszcze serialu nie oglądam, bom w trakcie czytania Ostatniego Życzenia, ale jak tam są murzyńskie/afrykańskie/neggro elfy, to niech tam pozostaną, chociaż pasują jak pięść do nosa. No i wstawianie wszędzie tęczy demograficznej bez ładu, składu, sensu i myśli przewodniej, byle tylko każda etniczna mniejszość była odhaczona, powoduje u mnie reakcję alergiczną. Niech to robią z sensem panie figaro i inni.
 12. W Australii przecież też był, c'nie?
 13. Podły jesteś, żeby tak się jej odwdzięczać
×
×
 • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.