Jump to content


Luqat

Użytkownicy
 • Content Count

  1454
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

205 Wybraniec

Informacje o profilu

 • Płeć:
  mężczyzna
 • Zainteresowania:
  F1, żużel, gry
 • PSN ID:
  Luqat

Recent Profile Visitors

1413 profile views
 1. Fajny zestaw, ale to powinno kosztować maksymalnie 1/3 tego co jest. Tam jest malutko klocków przecież. No, ale połowa jak nie więcej ceny, to pewnie licencja. Ogólnie wszystkie na licencji są drogie w opór. Np. jeden duży figurek SW stoi po stówkę
 2. Nie każdy dostaje, to na co zasługuje przecież "Star Citizen zebrało 288 mln dolarów, ale studio ma problemy z finansami. Zarządzenia niszczy podobno projekt" Któż to mógł spłodzić taki tytuł "artykułu"?
 3. No niestety Gotg2 takie dobre, że obejrzałem z żoną chyba połowę - do momentu rozmowy z Kurtem tatusiem Piotrusia Pana - i mieliśmy dokończyć następnego dnia, bo było już późno. No i od tego czasu minęło gdzieś tak pół roku i jakoś mnie nie ciągnie, żeby obejrzeć do końca. Ogólnie, to nawet nie pamiętam jak doszło do tej rozmowy i co tam się działo od początku. Także całkiem dobry film im wyszedł i polecam.
 4. Tutaj Gutowski chyba nikogo, bo już proponowałem. Co do 3go nadwozia, to sam Russell pokazywał w fabryce dla BBC. Co z nim zrobią, to inna sprawa. P.S. Można nie wierzyć Cezarmu, który ma dojścia zresztą, no ale przecież Hughes o tym wspominał, co było pisane w temacie, no ale co to za noname przecież.
 5. Nie, to znaczy, że trzecie chassis zbudowali już zgodnie z normami i pewnie jest lepsze od dwóch pierwszych.
 6. Nie ma sensu kopać się z koniem, bo i tak murem głowy nie przebijesz. Zaraz wyjdziesz na Kubica (fana Kubicy dla jasności), no i próbujesz go w zaślepieniu tłumaczyć. Ja już sobie darowałem, bo szkoda czasu i atłasu. Niech każdy myśli za siebie i sobie tłumaczy co chce, jak chce. No, a biednemu zawsze studzienki w podłogę. Nie dość, że są w czarnej, to jeszcze mają pecha. Edyta: To odnosi się do obu powyższych. Edyta edyty: jednak tylko do pierwszego posta.
 7. Klaskali uszami? A może oni kląskali, tylko ogonek zjadło? Ja jednak wolałbym, żeby płakali. Łzy szczęścia czy śmiech przez łzy, nieważne. Pan Barlog pokazał, że prawdziwy mężczyzna płaczu się nie boi. @up - pewnie oglądał film w samolocie.
 8. Luqat

  Sezon 8

  No, ale to nie Grzesiu, tylko Jurek.
 9. Luqat

  Hollow Knight

  Jakby ktoś był zainteresowany, to na psnie jest teraz Voidheart Edition za 29 zeta. Cena zacna, tylko mam rozterkę czy brać, bo chyba trzeba być małpą żeby w to grać. Z kolei takie Guacamelee mi bardzo podeszło (chociaż leży rozgrzebane na dysku), ale chyba HK, to trochę inna bajka (w sensie więcej walk) i nie wiem czy mnie nie "odrzuci", po tym jak mnie przeżuje i wypluje. Co robić, jak żyć Panie Forumku
 10. Przykro mi, ale też mam g29 i niebawem odpalam GTS. Pozdrawiam
 11. @Kaczi widać, że jednak trzeba dużo doświadczenia w forumkowaniu, żeby dostrzec ironię Poczytaj moje wcześniejsze posty w temacie albo czytaj je uważniej, a wszystko stanie się jasne Pozdrawiam. P.S. Tak, wiem kto to jest Mark Hughes, a nawet Robert Kubica, bo....jestem niedzielnym (nomen omen) kibicem. Nie mylić z kUbicem
 12. Znowu jakiś random broni i tłumaczy Roberta. Przecież wiadomo, że on się do tarcia chrzanu nawet nie nadaje.
 13. https://youtu.be/MSzKrTGuixQ Niestety nie pozwala wstawić filmiku, więc jest link. Nie wiem tylko czy śmiać się czy płakać. Ja przyznam szczerze rżałem jak kuń, ale chyba powinienem też jednocześnie ryczeć jak wół. W każdym razie....jak tu nie kochać Roberta
 14. Tylko nie zapomnij czołówki na głowę, żebyś mógł w ciemnościach czytać. No chyba, że tylko zrobisz parawan, do zasłonięcia ekranu.
×
×
 • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.