Jump to content

Luqat

Użytkownicy
 • Content Count

  1768
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

341 Wybraniec

Informacje o profilu

 • Płeć:
  mężczyzna
 • Zainteresowania:
  F1, żużel, gry
 • PSN ID:
  Luqat

Recent Profile Visitors

2053 profile views
 1. Nie, żeby mnie to grzało, ale poza kolorkiem i prestiżem na tym zacnym forumku, są jakieś korzyści, przywileje czy inne rzeczy z tego wynikające? Czy to tylko takie wzajemne klepanie się po plecach ma być?
 2. Gazeta osobno, szwedki osobno (dla młodzieży - to takie bułki ) Czyli na polski - zapach gazety i zapach świeżych bułek. Capisci?
 3. Raczej Trybuna Ludu albo Dziennik Bałtycki. Uwielbiałem zapach świeżej jeszcze cieplutkiej gazety od dziadka razem z pachnącymi szwedkami z rana
 4. Ja będę brał, bo ma bardzo dobre opinię akurat ta seria Lemire'a. Również to od Ellisa wydane w Marvel Now było niezłe.
 5. No to nie dziwne, że nie dostałeś, bo "premiera" dopiero jutro w kioskach Trzeba było prawilnie zamówić na stronie, to byś już dziś miał elegancko do wieczornego kakałka numer przyniesiony przez pana/panią listonoszkę. Ja zamawiałem w weekend i już mam. Nic nie pogniecione, a w kopercie bąbelkowej tylko było. No, ale trzeba szanować markę PP Polecam taki styl życia
 6. To chyba taniej wyjdzie kupić drugą i trzecią konsolę Może to nawet i dobrze, bo będzie można w kilku miejscach rozstawić i nie będzie walki z rodziną o dostęp do sprzętu .....zapomniałem o kupieniu jeszcze do nich tvków 8kHDR...
 7. Kto kogo oszukuje? Nikt nie mówił, że będą na pewno kibice na trybunach w tym sezonie. No i przecież jak nie pojadą wcale, to będą jeszcze głębiej w czarnej, niż są teraz. Na torze jest kilkadziesiąt do kilkuset tysięcy kibiców na weekend, a pozostałe 99,9% ludzi ogląda to w tv, więc nie rozumiem za bardzo o co chodzi. Tak, LM będzie musiało pokryć koszty organizacji niektórych albo i większości GP, ale nie będą musieli oddawać kasy z licencji na przekaz w mediach i zastanawiać się czy połowa zespołów nie wypadnie po sezonie, bo nie jeździli.
 8. Ja kiedy kupuję grę, to nie zastanawiam się i nie sprawdzam ile osób robiło grę. Dobra gra, to dobra gra, a krap to krap. Poza tym są też bardzo dobre gry zrobione przez jedną osobę, więc chyba się da
 9. Jak ktoś wrzuci jakąś ważną/ciekawą informację (bo może nie wszyscy codziennie strony o f1/sportowe odwiedzają), to jeśli mnie coś interesuje, to szukam dalej i wchodzę tam gdzie mogę dowiedzieć się więcej, a niekoniecznie czekam, aż ktoś będzie co chwilę aktualizować informacje. Poza tym to sądzę, że jeszcze nikogo nie mają na jego miejsce, a pewnie negocjują z kilkoma kierowcami albo kierowcy z nimi. Alonso też pewnie już Peace i bez spiny.
 10. Innego kierowcę. Tak serio, to jakby podali tą informację, to pewnie już by tutaj było przez kogoś napisane, a poza tym jest dużo stron sportowych/o f1, gdzie można zajrzeć.
 11. Luqat

  Kierownice

  Trochę pojechałeś. Większość ludzi nie ma czasu/miejsca/pieniędzy na full pro rig, a chce się w miarę sugestywnie i satysfakcjonująco pobawić. Jakbym chciał iść w taki hard, to pewnie bym nigdy nie grał w wyścigi na konsoli, a tak np. przejeździłem kilka ładnych lat na ps3, grając w GT5/6 zestawem za 500+ (dfpro + wsp które dziś dźwiga G29).
 12. Dlaczego dystrybucja fatalna? Nie pomyślałeś może, że mogą być już wykupione? Często kioski dostają/biorą tylko kilka sztuk i to przeważnie pod konkretnych klientów, z którymi są umówieni. Niektóre zaś w ogóle nie dostają/biorą, bo nie ma popytu.
 13. Batman - rok pierwszy, Hush, Długie Halloween, Mroczne Odbicie, Trybunał Sów, Venom, Batman vs Predator.
 14. Miałem to samo pisać. Rozumiem, że Sony teraz siedzi cicho, ale jeśli nawet miesiąc czy tydzień przed premierą pokażą dobrze przemyślaną konsolę, zaproponują dobre podejście dla nabywców sprzętu, ciekawe usługi typu smart delivery, a przede wszystkim dobry gry, to nie kupię bo nie pokazali mi tego wcześniej? Przecież to bez sensu. Tym bardziej, że nie kupuję tego na premierę, ale jeśli nawet, to niewiele zmienia jak dla mnie.
×
×
 • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.