Jump to content

Luqat

Użytkownicy
 • Content Count

  1489
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

211 Wybraniec

Informacje o profilu

 • Płeć:
  mężczyzna
 • Zainteresowania:
  F1, żużel, gry
 • PSN ID:
  Luqat

Recent Profile Visitors

1467 profile views
 1. Widzę, że chyba są kłopoty z czytaniem i rozumieniem. Przeczytaj jeszcze raz, co napisałeś wczoraj i pomyśl, jeśli się uda.
 2. Nie wiem, kto tu robi z Roberta Schumachera, ale przeczytaj post, który został skomentowany, to może zrozumiesz, o co chodzi. Jeżeli ktoś pisze ewidentne bzdury, to chyba powinno się je wyprostować. Chociaż dalej uważam, że to było trolowanie z poziomu dna.
 3. Kiedyś myślałem, że użytkownik Ussr jest inteligentny i ogarnia rzeczywistość, ale pokazał, że jednak nie. No chyba, że uprawia trolling i to taki tryhardowy. Co do wyrzucenia pieniędzy przez Orlen w błoto, to już nawet nie jest śmieszne, w przeciwieństwie do faktu "objeżdżania" Roberta przez Kimiego, przez pryzmat wieku, kiedy Roberta, a dokładnie Williamsy objeżdża każdy, nawet mając okrążenie straty na starcie. Podpowiem taką oczywistoś, że Kimi objeżdżałby w Williamsie Vettela i Hamiltona, nawet jeśli miałby 50 lat. Najśmieszniejsza jest jednak kwestia punktów i ich braku przez zatrudnienie Roberta. Nie wiem czy to nie jest trolling w trollingu? Oczywiste, że każdy inny kierowca w stawce i spoza niej trzepałby punkty na potęgę, a zespół byłby 5ty w klasyfikacji. Widać przecież jak na dłoni ile punktów robi George. Nie to ci ten emeryt, który ciągle tylko narzeka na bolid, który skręca podczas hamowania i któremu ucieka tył na 6tym biegu. Jak on śmie? Każdy janusz autostrad, by mu pokazał jak się jeździ No i to nie Robert nic sobą nie reprezentuje, tylko jego zespół. Bo On pokazał wielką determinację w dążeniu do celu, do którego dotarł, chociaż Takie Ussry pewnie się uśmiechały pod wąsem i pukały się w czoło słysząc o tym. Także pukajcie się dalej, a Robert niech robi swoje, a wam się wąsy jeszcze nieraz zwiną. P.s. Orlen tak bardzo wtopił z tym dilem, że aż chcą zostać w F1, nawet jeśli Roberta tam nie będzie. Co za janusze biznesu ...a mogli dać na ubogie dzieci i obiady w całej polszy...gupki wiejskie...1!1!1!1 Nie wiem, po co odpowiadałem, na trolling, ale mi ulżyło.
 4. Ale to nie chodzi konkretnie o Wieśka, tylko trend N i zachodu.
 5. Murzyni, hindusi czy meksykanie Bo wszyscy to my, Słowianie
 6. Czarne smoki, czarne krasnoludy, czarne elfy...
 7. Jakby co to Man without fear wyszedł w kolekcji SBM, a Born Again w WKKM.
 8. Jerzyk dostał przed wyścigiem skrzydło w innej specyfikacji, niż miał przed uszkodzeniem, co pewnie też trochę pomogło. No, ale tam musi być składowa kilku elementów. Może Dżordż, po testowaniu Merca, wie jak lepiej używać modów i możliwości silnika. Co do Roberta i czasu jaki może teoretycznie jeździć to przypomnę, że niejaki pan Raikkonen ma na karku 40kę i kontrakt na jeszcze jeden sezon. Także w metrykę nie powinno się spoglądać, jeśli są wyniki i forma, a nie można przecież powiedzieć, że Kimi nie daje rady.
 9. Ktoś ogląda coś YT Originals? Jest tam coś ciekawego? Jakieś opinie np. o Origin?
 10. Luqat

  HORROR

  Czytamy inne tematy w dziale i mamy:
 11. Na nowym koncie (użytkowniku) nie pobierze przecież. Napisałeś, że można, ale on może to źle zrozumieć. Można na innych kontach używać tych gier, ale muszą być pobrane z konta, na którym były zakupione i to konto musi być cały czas na konsoli.
 12. Luqat

  NieR: Automata

  Jeszcze remake jedynki i będzie pełnia szczęścia
 13. Luqat

  NETFLIX

  Mam nadzieję, że nie ostatni
×
×
 • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.