frosti wrócił,apokalipsa tuż tuż.
Kocham wałbrzych, wyszedłem z s6 na piwo i wróciłem bez, noż (pipi).
Wiesiek trzeci to największy sukinsyn od lat :)
Całe 500 zł mi proponujo na tablicy za ps4, boże co za ameby
To Szrot Station 4 trudno puścić nawet za 800zł co za dno :(
Metal Gear Solid 5: Wałbrzych Train xD
Kurna Red line od death w ps4 na piękny początek dnia ehh co za góvno