Jump to content

locarno

Użytkownicy
 • Content Count

  17
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

Informacje o profilu

 • Płeć:
  mężczyzna
 1. Znalazłem już pierwszy błąd: Strona 18, 4 linijka od końca. Jest tam napisane "przez", a powinno być "przed".
 2. Kto przed Piechotą odpowiadał z korektę ?
 3. Str. 50 "Pytanie miesiąca" Kali. Ktoś zna oznaczenie modelowe tego pada ? Nigdy o tym czymś nie słyszałem.
 4. Str. 79 Felieton Przetrwają najlepsi Można prosić o więcej informacji na temat tej książki ? Autor, czy coś. W internecie nic nie znalazłem.
 5. Str. 30 "Pytanie miesiąca" "Perez": O co chodzi z tym ograniczeniem wyświetlania ?
 6. Co oznaczają skróty ATVIQA oraz VVQA w napisach końcowych przy czasach przejścia poziomów przez twórców ?
 7. Witam. Na ile wycenilibyście grę Hi-Octane SLES 00115 (Oryginalne pudełko+płyta + książeczka). Nie widziałem, aby ktoś ją sprzedawał w ostatnim czasie.
 8. locarno

  Konsola od ELZAB ?

  Witam, w jednym z numerów chyba natknąłem się na informację na temat konsoli wyprodukowanej przez ELZAB. Teraz nie mogę odszukać tej informacji. Generalnie chodzi mi o nazwę konsoli, która nigdy nie wyszła. Powstał ponoć tylko jej prototyp który został i tak zniszczony.
 9. Ok, udało się. Wszystkie trofea wpadły bez problemu. Niektóre wpadły o 2-3 przedmioty wcześniej. Widocznie coś musiało się przepisać ze starego save'a. Teraz czeka mnie przejśćie gry na przetrwanie i przetrwanie +. Czy ilość części do ulepszania broni, które znajduję podczas gry oraz ilość suplementów będzie taka sama jak na poziomie "łatwy" czy będzie mniejsza ?
 10. A czy do trofeum wymagane jest też, to aby każdy zebrany przedmiot obejrzeć/otworzyć/przeczytać ?
 11. Ale już zacząłem nową grę (bez +) na poziomie normalnym i mam zamiar zebrać wszystko za jednym razem. Po prostu boję się, że trofea nie wpadną, gdyż statystki stoją w miejscu. Dziwne jest to, że robiąc nowego save'a przepisała się liczba nieśmiertelników i artefaktów ze starego. No nic, ukończę grę i zobaczymy. Jeszcze mam pytanko, trofka wpada po zebraniu ostatniego elementu, czy po napisach końcowych ?
 12. Witam, czy ktoś z was spotkał się już z podobnym problem. A mianowicie ukończyłem grę na poziomie "normal" i rozpocząłem nową grę na poziomie "easy" z myślą o zebraniu wszystkich znajdziek, artefaktów itd. Na drugą grę stworzyłem kolejny slot zapisu. Gdy zajrzałem do statystyk okazało się, że prawie wszędzie mam 0 (np. zero drzwi otwartych ostrzem), podczas gdy 3 drzwi zostały już otwarte. Dziwne jest też to, że mam niby zebrane 17 nieśmiertelników świetlików w statystykach, a dopiero zebrałem 7. 17 to liczba z poprzedniej gry ("normal") Czy ktoś z was miał podobny problem ? Mam po prostu dalej grać, czy się tym nie przejmować. Chodzi głównie o to czy trofea za znajdźki wpadną.
 13. Kto się orientuje gdzie można zakupić Edycję specjalną kolekcji ? Nakład był taki mały, czy tak szybko gra się sprzedała ?
 14. locarno

  The Last of Us

  Witam W PE #213 na stronie 80 w artykule Miela możemy przeczytać takie coś: "Przykład? Weźmy takie The Last of Us u motyw z pewnym przedmiotem, który Ellie wręcza pewnej osobie. Wybaczcie taki, a nie inny opis, ale wiem, że jeszcze sporo osób nie grało w to arcydzieło Naughty Dog, więc nie chcę spoilerować. Wcześ- niej w grze można zobaczyć, jak dziewczyna ukradkiem podnosi ten przedmiot i chowa go do plecaka. Tyle, że jest to bardzo trudne, trzeba porządnie namęczyć się, żeby Ellie nie wiedziała, że jest obserwowana. W przeciwnym wypadku będzie się czaić, ale niczego nie zrobi - sięgnie po przedmiot dopiero, gdy bohater się odwróci. To w końcu tajemnica, którą nie zamierza dzielić się z Joelem, a więc również z graczem" Drobiazg? Tak naprawdę to pierdoła, ale musiałęm to zobaczyć na Youtube....." Ma ktoś link do tego filmiku na youtube ukazującego ten easter egg ?
 15. locarno

  PSN FAQ

  Cześć. Podzielicie się może waszymi wynikami prędkości WiFi na PS4 ? U mnie jest jakaś wada czy coś bo neta mam 60Mb/s a PS4 wyciąga max 13-15 Mb/s. Po kablu 40Mb/s. Jak u was wygląda sprawa z Wifi ? Ustawienia ----> Sieć ----> Przetestuj polaczenie internetowe czy jako tak i tam wam wyświetli prędkości.
×
×
 • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.