Skocz do zawartości


Perez

Admini
 • Zawartość

  2521
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

33 Stara się

O Perez

 • Tytuł
  Prezes

Informacje o profilu

 • Płeć:
  mężczyzna

Kontakt

 • GG:
  2213780

Ostatnie wizyty

1930 wyświetleń profilu
 1. Silnik forum 3.0

  Dostawca serwerów, OVH... https://mobile.twitter.com/olesovhcom
 2. Silnik forum 3.0

  Nie odpisywałem, bo nie wiem :). Tak to sobie wymyślili, raczej nie kojarzę opcji w ustawieniach, aby decydować, jak można odznaczać działy jako przeczytane.
 3. Podeślij mi fotkę na perez@psxextreme.pl i adres od razu, ogarniemy. Najpewniej brakuje Ci pierwszej składki, co się zdarza (na szczęście bardzo rzadko) na etapie łączenia kolejnych składek.
 4. Tapatalk

  Na razie żadnych zgłoszeń od Tapa nie ma, tak że bym poczekał, bo nie do końca wiem, jak oni działają, kto i jak się z kim łączy (sam forumek u mnie śmiga oki).
 5. Z naszego punktu widzenia wciąż lepsza wpłata 99 zł raz na rok, niż te 9,99 co miesiąc, bo jak zauważył _Be_ to przy prenumeracie odpada koszt marży kiosków.
 6. No czemu miałem żartować. Podeślij mi tylko na perez@psxextreme.pl dane i ogarniamy.
 7. Nowy numer od dzisiaj w sprzedaży. Wersja z kalendarzem w cenie 12,90 zł dostępna tylko w formie papierowej (punkty z prasą na terenie kraju lub zamówienie poprzez PPE). E-wydanie bez kalendarza w standardowej cenie 8 zł na PPE i e-Kiosk.pl.
 8. Przepraszam :(. Już widzę, gdzie wtopiłem - byłeś w numerze 243., a ja sprytnie skopiowałem koment, ale ksywy już nie zmieniłem i się kanabisowi upiekło! Kwartalna prenumeratka na zgodę, deal? :).
 9. Silnik forum 3.0

  Znowu ja :D. Chciałem dograć to BBCode, ale jak widać, robi to więcej zamieszania niż pożytku. Już powinno być OK.
 10. Silnik forum 3.0

  Co do BBCode, to może być kłopot... https://www.ipsbeyond.pl/blogs/entry/84-ipboard-4-edytor-część-3-dostosowywanie-i-bbcody/ Co do załącznika - ten swój załącznik to trochę myląca nazwa, bo dotyczy zasobów, które można wgrać na serwer forumka, a ta opcja jest wyłączona.
 11. Silnik forum 3.0

  Mowa o Źródło dokumentu? Bo mam to widoczne w edytorze, więc albo coś zakręcili i jest to tylko dla adminów, albo mówimy o innej opcji.
 12. Silnik forum 3.0

  Z samej Betoniarni miałbyś łącznie 12354. Nie pamiętam, czy są jeszcze miejsca na forum, gdzie wyłączone jest zliczanie.
 13. Silnik forum 3.0

  Z postami juz wspominalem - poprzedni licznik do pewnego momentu zliczal posty m.in. z Betoniarni. Nowy silnik, gdy przeliczal wszystko, nie zliczal ich juz w ogole, bo dla niego ten dzial ma po prostu wylaczone zliczanie.
 14. Silnik forum 3.0

  Ja klikam na datę ostatniego posta przy danym temacie i przerzuca do niego.
 15. Silnik forum 3.0

  Masz tam te niebieska kropke przed tytulem tematu - po jej kliknieciu przenosi do pierwszego nieczytanego posta.
×