Jump to content

Perez

Admini
 • Content Count

  2938
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

142 Exclusive Sony

About Perez

Informacje o profilu

 • Płeć:
  mężczyzna

Recent Profile Visitors

3482 profile views
 1. Na dzisiaj obowiązuje jeszcze to: Na dniach ma ruszyć sklep online.
 2. Alleluja! Trafiła się dzisiaj na infolinii jakaś życzliwa duszyczka, która pocisnęła kogo trzeba i mamy temat zamknięty. Nowy właściciel potwierdził, że domena jest już u nich i nawet home.pl ogarnął przeniesienie bez odpinania DNS-ów - chyba sami nie wiedza, co mogą. W każdym razie temat (tfu, tfu, odpukać) zamknięty. Forumek fizycznie (pliki) i wirtualnie (domena) jest już w całości przeniesiony.
 3. Od kolejnego numeru PE w Głosie Ludu zamiast najlepiej/najgorzej ocenianych komentów z PPE pojawią się wybrane aktualizacje Waszych statusów. Jeśli ktoś ma pomysł na nazwę sekcji piszcie śmiało. 

  1. Show previous comments  11 more
  2. MBeniek

   MBeniek

   forumek dostarcza

  3. Plugawy

   Plugawy

   Forumowe mądrości.

  4. dee

   dee

   "Rozi ty ku..o"

 4. Ba, ja nawet nie zauważyłem telefonu, który pan specjalista miał wykonać, a który był zapowiadany gdzieś od 12.00 po mojej rozmowie i "jeszcze prosimy o chwilę cierpliwości".
 5. Na razie dalej czekam na panów speców. Dzwoniłem przed 12.00 i konsultant gwarantuje, że temat już zajmują się technicy i "proszą o jeszcze chwilę cierpliwości". Mam nadzieję, że nie zajmie to im tyle, co poprzednio przy naprawie, gdy trwało to tydzień.
 6. Nie. eGazety to z grubsza to samo co e-Kiosk (ten sam właściciel) - gdy jeszcze była opcja zakupu na e-Kiosku to też na eGazetach lądowały e-wydania, ale jak widzisz ostatni dostępny numer to ten 262., nowego już nie ma, bo na tej płaszczyźnie współpraca została zakończona.
 7. Dobry! Dzisiaj proszę spodziewać się, że forum również będzie nieczynne. Niestety trudno mi wskazać od której i na jak długo i czy w ogóle, bo w sobotę 5x mnie zapewniano, że w poniedziałek z rana będą dzwonić spece od nich, ale ręki nie dam uciąć, więc pewnie koło południa będę się dobijał sam.
 8. W home.pl jest utrzymywana domena psxextreme.info i caly ten ostatni bajzel zwiazany jest z koniecznoscia zrobienia cesji domeny.
 9. Nie, nie, moment, bo to dwa rozne tematy :). Forumek ma hosting w dobrej, sprawdzonej firmie, z adminem, z ktorym wspolpracuje od lat i nawet jak jest awaria, to mam ekspresowy kontakt. Pytam bardziej o to, gdzie dzisiaj mozna przeniesc sie z kilkunastoma domenami, jakims serwerem, gdzie poczta bedzie nalezycie smigala i supportem, ktory umie cos rozwiazac, a nie "przekazac zgloszenie technikom".
 10. Linuxpl też? :(. Akurat mam tam jakieś dwa śmiecho prywatne hostingi i ze 2x coś mi trzeba było to sprawnie ogarnęli. Cenowo też są OK, chociaż w porównaniu do home to wszyscy są chyba tańsi.
 11. Moim zdaniem jeszcze czeka nas przeprawa. W pięknym świecie ta operacja to pestka: a) zgłaszasz cesję, wybierasz domenę b) wklepujesz dane nowe abonenta (lub jak ma home - jego ID, gdy ma konto) c) obie strony zatwierdzają mailowo cesję d) czekasz na przyklepanie po stronie operatora (czyli home) e) domena ląduje u nowego właściciela, podpina DNS-y i gotowe A tu tak naprawdę po 48h jesteśmy prawie w punkcie wyjścia, bo DNS-y musiałem odpiąć, bo inaczej nie mam domeny dostępnej do cesji, a po 48h okazuje się, że domena dalej u nas. Nie wiem, co oni wymyślą po weekendzie - może wreszcie ktoś zechce to wziąć na klatę i ogarną naprawę cesji bez konieczności ponownego odpinania DNS-ów, ale liczę się z tym, że mają na wszystko wywalone, to napiszą "no sorry, ale jak to pan DNS-y przypiął, nie można, trzeba od nowa wszystko". @Mendrek bo z home to tak niestety typowo "o, ale mają promocje, ale zniżki, a przecież tacy znani, dobra to weźmy tam domeny wrzućmy". Faktem jednak jest, że w 4 na 5 przypadków to strasznie nie ogarniają, gdy jest problem, a już nie mówię o tych konsultantach, gdy każdy ma tak naprawdę na Ciebie wywalone i trzepie formułki "nie da się, nie można, proszę czekać" i co innego mówi. Czekam co po weekendzie zrobią, bo tak naprawdę to chyba czas się wynieść od nich, bo nie dość, że drogo, to jak przyjdzie co do czego to support leży.
 12. Jest panowie dramat i szczerze mówiąc mam powoli dość. Sobota, a ja 1,5h spędziłem na rozmawianiu z home.pl, bo co oni odstawiają, to się w pale nie mieści. W czwartek ok. 15.00 obie strony (w sensie ADVERTIGO i Łapusz) klepnęły cesję domeny, bo w związku ze zmianą wydawcy również i forum zmienia właściciela (o czym zapewne wiecie). home.pl mają jakieś swoje przedwojenne zasady wymyślili sobie, że mają 48h na potwierdzenie cesji u siebie. Na wszelki wypadek dzwoniłem w piątek 3x, aby się upewnić, że ogarniają i "tak, jasne, cesja czeka w kolejce, trzeba czekać". Dzisiaj zadzwoniłem ok. 10 - "to pan chwilę poczeka" i po 10 minutach słuchania muzyczki na infolinii nagle "yy, ale wiem pan, no mamy jakiś problem techniczny, coś panel nie chce cesji puścić" i jakieś inne farmazony, bo technicy, bo coś tam. Normalnie mało z siebie nie wyszedłem - zero absolutnie info od nich, jakby nie dzwonił to pewnie bym dzisiaj się zdziwił po tych 48h, że nic się nie dzieje i pewnie oni sami by tego nie ogarnęli. Finalnie powiedziałem, że jak technicy mają być w poniedziałek, to ja nie będę forum trzymał wyłączonego, bo u nich znowu coś nie działa. Tym samym domena dalej wisi u nas jako "w trakcie cesji", ale łaskawie pozwolili mi podpiąć DNS-y pod serwer. Po weekendzie mają sprawdzić problem i forum znowu pewine będzie trzeba odłączyć, ale liczę, że po tych wszystkich swoich wtopach już łaskawie cesję ktoś ogarnie od ręki, a nie "mamy 48h". Tak że wybaczcie to zamieszanie, ale niestety siła wyższa.
 13. Tel do dzialu z prenumerata 22 855 10 34.
 14. Napisz na konrad@idea-ahead.com.
×
×
 • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.