Jump to content

Perez

Zg(Red.)
 • Posts

  3463
 • Joined

 • Last visited

Reputation

417 Wybraniec

Informacje o profilu

 • Member Title
  Prezes
 • Płeć:
  mężczyzna

Recent Profile Visitors

7080 profile views
 1. Klikam sobie po Waszym ulubionym PPE i tak czas mija :D. A PE jak widzisz działa prężnie, więc po co generować koszty w tych trudnych czasach kapitalizmu!
 2. W sumie racja! Byle tylko na formę przeprosin Roger nie wybrał komiksu...
 3. U mnie wszystko spoko, z redakcją też jak najbardziej OK Z mojego punktu widzenia sprawa prosta - Glos Ludu był dla mnie częścią ekstrimowej układanki: korekta graficzna, drukarnia, rozliczenie, ogarnianie forumka, a gdy ten etap się skończył, no to jakoś ciężko się zmobilizować do ogarniania jednej strony.
 4. Proszę sprawdzić. Póki co wgrałem ostatnią stabilną wersję, bo ta najnowsza to beta, więc różnie może być.
 5. Obadam. Faktycznie ten nowy plugin ma inne ustawienia, stąd pewnie problem. Jutro, max w święta sprawdzę.
 6. Apke przeinstalowalem od nowa ze 2 dni temu. Nie widac forum w Tapie czy w czym problem, bo sam nie korzystam.
 7. Nie łączcie awarii z upadaniem forumka :). To wczorajsze coś miało ścisły związek z aktualizacją skryptu, sam takie coś wielokrotnie przerabiałem - czasami szło bezproblemowo, a czasami pojawił się jakiś babol, który potrafił namieszać na krócej lub dłużej.
 8. Odkupię, naprawdę. Wiadomo, wstawię ze 30 reklam i posty pod SEO, ale przetrwa!
 9. Odkupię forum Kmiot, ale jak nie nazbiera więcej, to Twoja wina i za karę @MaZZeo dostanie bana!
 10. Przepraszam, ale skąd w ogóle się bierze kwestia dyskutowania o forum, kosztach etc. Jakaś licytacja ruszyła czy o czymś nie wiem? :).
 11. No OK, ale pytanie "dlaczego nie kupuję" to jest - moim zdaniem - temat na osobną dyskusję, aczkolwiek możemy ją rozpocząć tutaj. No bo naprawdę nie chce mi się wierzyć, że ktoś przestał kupować pismo, bo jest/było powiązane z PPE (gdzie absolutnie nikt nikomu nie każe wchodzić, czytać, klikać) lub z tego względu, że w magazynie pojawi się raz na 6 numerów Wojtek Gruszczyk czy Igor, który - uwaga - przez rok miał ze 2 recki na 1/3 strony. No jak dla mnie to już naprawdę szukanie dziury w całym. I zupełnie inna sprawa - nikt tak naprawdę nie skomentował, że materiał tej czy innej osoby jest zły, tylko takie "o, typ z PPE, Szmatławiec się stacza". Nie masz ochoty wspierać pisma i masz swoje argumenty- spoko. Tylko ja je nie do końca rozumiem, bo w dużej mierze opierasz je na PPE. Rozumiem, gdybyś musiał bulić te 10 zł na PPE i dopiero to pozwoliłoby Ci kupić/dostać pismo, wtedy jasna sprawa. No ale co ma PPE do aktualnej sytuacji? Przecież rozmowa jest o tym, że dzisiaj wydając te 12 zł, wydajesz je na pismo - za konkretny kesz kupujesz konkretną treść, a ja mam trochę wrażenie, że Ty to argumentujesz na zasadzie "daję 12 zł, chcę mieć pismo, ale też obiecane PPE, które 10 lat temu reklamowało się jako Portal PSX Extreme". No ale nic nie musisz na to radzić, portal sobie sam poradził :). Po prostu nie rozumiem tego ciągłego zestawiania jednego z drugim. PE zmieniło wydawcę 2 lata temu. Portal dodatkowo rok temu, co już absolutnie odcięło go od starego wydawcy pisma.
 12. Nie ma znaczenia, że temat jest bekowy - chodzi o to, że się klika, że tam wbijacie, piszecie, komentujecie - robicie ruch. To samo masz na portalach - jak wydawca widzi, że ten typ newsów/treści się klika, to je robi. Ty możesz sobie wejść, pośmieszkować, ale wciąż wchodzisz, wciąż robisz ruch itd. Lepsze/ciekawe treści na PPE były zawsze promowane. Naprawdę, uwierz, nie ma co udawać - w necie ludzi chcących czytać jakieś ambitniejsze tematy o grach jest garstka. Sorry, ale to jest takie trochę zaklinanie rzeczywistości "nie, no skąd, jestem poważny, ja głupot nie czytam" - no spoko, tylko skąd potem właśnie jakieś wynalazki robią robotę, a nie wywiad tego typu https://www.ppe.pl/publicystyka/9679/akira-yamaoka-i-world-of-tanks-wywiad-siedzac-w-czolgu-sluchalbym-eye-of-the-tiger.html - to też złe? I nie wiem, co jest bekowego w napisaniu, że "PPE jest, jakie jest" - tak to wygląda, takie są realia. Możemy zmienić profil portalu o 180 stopni i się zamknąć po roku, bo ludzie przestaną wchodzić. Dokładnie jak z tym CW - bekowe, hehe, ale gdyby ktoś przysiadł do statsów, to by od razu powiedział "o, to dobre, trzymajmy, promujmy, tu jest ruch".
×
×
 • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.