Jump to content

lukas_k96

Użytkownicy
 • Posts

  423
 • Joined

 • Last visited

Reputation

181 Exclusive Sony

About lukas_k96

 • Birthday 07/17/1996

Informacje o profilu

 • Płeć:
  mężczyzna
 • Skąd:
  Okolice Radomia

Recent Profile Visitors

1514 profile views
 1. O ile się nie mylę to Lair of the Shadow Broker oraz Arrival nie miały polskich napisów. Spolszczyli je czy po prostu się włączają po angielsku?
 2. Warto się przemóc, bo sama gra jest bardzo miodna i takiego realistycznego RPG-a ze świecą szukać. Misja z księdzem to prawdziwy majstersztyk. Dodatkowo DLC też dokładają kolejnego contentu.
 3. Dzięki za zabawę, gratulacje dla zwycięzców i organizatora za sprawne przeprowadzenie całego typowania!
 4. Mega irytujące jest to zdejmowanie srebrnych medali. OK, wiem, że każdy chciał złoto i wicemistrzostwo jest rozczarowaniem, ale mimo wszystko można zachować jakieś pozory i już nawet zdjąć te medale po zejściu z oka kamer. Co do meczu: finał słaby, karne emocjonujące, Anglia zepsuła to po całości. Bardzo dobrze, że Włosi to wygrali, bo Anglia miała sześć na siedem meczów u siebie, dostali w prezencie karnego z Danią, a mimo tego nie potrafili tego wykorzystać. To chyba naprawdę przeklęty zespół.
 5. Podobno Szpakowski nie będzie już w obsadzie nowej FIFY. Jego miejsce ma zająć Tomasz Smokowski (jest to w sumie dość łatwe do ogarnięcia, bo od dawna współpracuje z EA), a obok niego nadal Jacek Laskowski. Trochę to dziwne połączenie, bo jednak panowie za sobą nie przepadają (z czasów pracy w C+). Osobiście bardzo chętnie usłyszałbym Mateusza Borka w roli komentatora. Taki duecik z Kazimierzem Węgrzynem to mógłby być top
 6. Sama decyzja dobra, natomiast niesmak budzi fakt jej przedstawienia. Szkolnikowski zrobił błąd, że poinformował przed turniejem, kto będzie komentował finał. Szpakowskiego można lubić lub nie, ale po ludzku szkoda, że go tak załatwiono. Jeśli finał miał być jego pożegnaniem to wyszło bardzo kiepsko. W sumie nie zdziwię się, jeśli przez to w redakcji zaczną się tarcia, bo jednak Laskowski czy Borek chcieliby przejąć schedę jedynki, a w obwodzie przecież jest też znakomity Wolski.
 7. Bida z nędzą ten mecz, całe szczęście, że wygrali... Co i tak nie zmienia faktu, że to wstyd, żeby drżeć o zwycięstwo z estońską ekipą.
 8. Martwią trochę te zapowiedzi, ale jednak z oceną wstrzymam się do efektu finalnego. Niezależnie co zrobią, mam nadzieję, że dostarczą singla, bo jednak Origins czy Odyssey (Valhalli nie zaliczyłem jeszcze) bawiły znakomicie.
 9. Mega dobry ruch marketingowy, myślę, że sportowo też się obroni.
 10. Nie spodziewałem się, że C+ straci Premier League, a jednak... Żałuję, bo jednak szkoda ekipy z C+, poza tym dla mnie rodzi się problem, bo na razie nie mam światłowodu, jedynie internet mobilny z limitami Choć osobiście uważam, że w naszym kraju nie pociągną zbyt długo wyłącznie z modelem dystrybucji only online.
 11. Szwajcaria - Hiszpania 1:2 Belgia - Włochy 0:1 Czechy - Dania 0:2 Ukraina - Anglia 1:2
 12. Walia - Dania 1:3 Włochy - Austria 3:0 Holandia - Czechy 2:1 Belgia - Portugalia 3:2 Chorwacja - Hiszpania 1:2 Francja - Szwajcaria 3:1 Anglia - Niemcy 1:1 Szwecja - Ukraina 1:0
 13. Włochy-Walia 3:0 Szwajcaria-Turcja 2:1 Macedonia Płn.-Holandia 0:3 Ukraina-Austria 2:0 Finlandia-Belgia 0:3 Rosja-Dania 1:1 Czechy-Anglia 0:1 Chorwacja-Szkocja 2:1 Słowacja-Hiszpania 0:3 Szwecja-Polska 1:2 Niemcy-Węgry 3:0 Portugalia-Francja 1:2
 14. Zapowiada się ciekawie, zobaczymy jak wyjdzie w praktyce.
×
×
 • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.