Jump to content

mario10

Użytkownicy
 • Content Count

  478
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

69 Dobry człowiek

Informacje o profilu

 • Płeć:
  mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Właśnie to jest dla mnie ogromny plus Sekiro, że nie trzeba się uczyć miliona mechanik walki żeby była efektywna. Trzeba się nauczyć do perfekcji szermierczych umiejętności jak parowanie, kontra, unik reszta to dodatki, które można odblokować i ciekawie urozmaicić starcia. Podczas pierwszego przejścia gry większości odblokowanych akcesoriów protezy nie użyłem np parasola, ale jak gdzieś poległem ( wiele razy) to ewidentnie przez swój błąd
 2. Szkoda, że nie ma żadnego potwierdzonego wydarzenia jeszcze, na którym by pokazali nową konsolę.
 3. Tak to było to, po rozmowie Isshin cudownie się pojawił Co prawda nie wiem jaki to miało wpływ na fabułę ale zadziałało.
 4. Statystyki z gier to byłaby bardzo fajna opcja
 5. To może być słuszny trop poszukam tego ziomka dzięki
 6. Tak sobie śmigam od bossa do bossa ale pojawił się problem
 7. Bo właśnie nie mogłem skojarzyć mimo iż niedawno skończyłem główny wątek Choć z tego co pamiętam to faktycznie później podzamcze i zamek w Ashinie opanowali silniejsi wrogowie co potrafią napsuć krwi.
 8. Który to jest moment fabuły ale fakt dobry sposób
 9. mario10

  Nioh

  Powiem Ci, że Nioh jakoś szybciej ten feeleng gry mi wskoczył ale jakoś nie mogę się zdecydować w co zagrać Sekiro tak pykam teraz ale po pierwszym przejściu dziś pokonałem Genichiro i do tej pory chyba raz zginąłem na jakimś leszczu, a tak idzie jak burza.
 10. mario10

  Nioh

  Właśnie nie wiem czy chcę znów tak wymagającej gry jak Sekiro ale zobaczę. Myślę, że NG+ szybko by mnie wyjaśniło. Kiedyś przeszedłem raz i odpuściłem tytuł na dłuższy czas.
 11. mario10

  Nioh

  Zastanawiam się nad powtórnym przejściem Nioha, teraz po Sekiro będzie miło przejść jeszcze raz bo akurat nie wiem za bardzo w co zagrać
 12. Posiadłość rodu Hirata jest spoko. Co prawda jest tam jeden miniboss ciężki na początku przygody ale pani motyl uczy życia
 13. Pytanie do osób, które już mają za sobą lub są w trakcie NG+
 14. mario10

  Horizon: Zero Dawn

  Niech wyjdzie nawet na pegasusa bo gra bardzo dobra i dawno ograna. Niech większa ilość graczy posmakuje przygód Aloy
×
×
 • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.