Jump to content

Agharta

Nowy Użytkownik
 • Posts

  7
 • Joined

 • Last visited

Reputation

0 Neutralna

Informacje o profilu

 • Płeć:
  mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Już mam. Ciężko było na trafić w sklepach.
 2. Kiedy Wasz kolejny 269 numer będzie dostępny? Jest szansa by można było kupić jeszcze w tym roku pod koniec Grudnia po Świętach?
 3. Dla mnie te top 11 było ciekawe bo można było zobaczyć w jakie gry najwięcej graczy gra w danym miesiącu. Widziałem że od numeru 2 do 20 A potem od 100 do 262 były te zestawienia. Ciekaw jestem jak w tym miesiącu wypadł by Death Streading a w przyszłym roku The Last of Us Part II czy Cyberounk 2077. Nadal z ostatniego topu nie wypadł Wiedźmin 3 Dziki Gon a jest on od maja 2015 i jest to ponad 50 miesięcy na liście. Oczywiście artykyły są ciekawe ale wiadomo czasopismo nie pisze gazety pod jednego czytelnika. Ważne że nadal PSX sie okazuje. Oby tak dalej.
 4. Witam Zakupiłem dzisiaj Wasz nowy numer i to było moje pierwsze wydanie kupionego PS Expresu. Szkoda tylko że niema topu 11 gier bo chciałbym wziąść udział w tym głosowaniu na gry. Może w przyszłych numerach powróci.
 5. Witam. Co z Top 11 Gier miesiąca? Dlaczego już się nie ukazuje w czasopiśmie? Czy będzie może reaktywacja?
×
×
 • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.