Jump to content

mav2002

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  3
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

Informacje o profilu

 • Płeć:
  mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Jest, udało się! Ale to dzięki Wam że nie wierzyliście w to że nie ma angielskiego. Mały szczegół polegał na tym że trzeba było wybrać INGLESE. Ze też wcześniej na to nie wpadłem że w konsoli jest nazwa danego języka wyświetlana w obecnym już wybranym języku, czyli w tym przypadku po włosku. Nie spotkałem się do tej pory z czymś takim; wybór języka jest zawsze w języku w którym wybieramy, czyli powinien być napis ENGLISH i tego tak na prawdę szukałem, nie zwracając uwagi na inne dziwne nazwy. Często nawet w danym sprzęcie przy wyborze języka jak jest język chiński to po prostu są jakieś krzaczki. Człowiek się całe życie uczy na błędach. Jeszcze raz dziękuję!
 2. Dziękuję, faktycznie, moja wina że nie napisałem o tym szczególe. To akurat robiłem, lecz ta konsola nie ma w tym wyborze angielskiego. Są jakieś inne języki, ale nie ten.
 3. Witam wszystkich. Jestem tu nowy, ale widzę że to fajne forum Moje PS2 Slim po uruchomieniu zgłasza się po Włosku. Masakra. Włoskie to lubię dziewczyny, wino i makaron, ale nie koniecznie menu w ps2. Przez to niektóre gry (kilkujęzyczne) od razu z automatu odpalają sie po włosku. Czy tego nie da się jakoś zmienić? Chciałem pograć sobie w kod da vinci, ale nic nie kumam. Po angielsku już by dało się pograć.
×
×
 • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.