Skocz do zawartości

winner

Rekomendowane odpowiedzi

GT znów powraca! Tak jakby... bo premiera ma być za ładnych parę lat. Póki co wiadomo, że powstaje (o czym już kiedyś ktoś napomknął) i znów będzie grą ekskluzywnie wydaną na konsolę marki Sony (ciężko określić jaką bo przez długi okres, wiele może się wydarzyć, pewnie będzie to już PS4, a może też PS VIta - czas pokaże). Co sądzicie o tak długim czasie oczekiwania na kolejną grę z serii (na pewno będzie to bardzo długi okres, wnioskując z tego co pokazała nam premiera GT5)?

 

http://n4g.com/news/829833/gran-turismo-6-only-for-playstation-4

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Za pracę zespołu odpowiada jego szef. Moim zdaniem jak Kazunori nie zostanie zdjęty ze stołka to team Polyphony będzie powtarzał te same błędy w kółko.

 

GT6 powinno wyjść na PS3, ale pod warunkiem, że PD nie będą się porywać na coś czego po prostu się nie da zrobić. Czasem lepiej zeskalować ambicje w dół. No i trzeba bacznie obserwować konkurencję.

Odnośnik do komentarza

Czuje w kosciach ze przy premierze Fm4 (byc moze na TGS) PD da jakis teaser co by troche odwrocic uwage od konkurencji.

Zrobienie GT6 powinno im zajac znacznie mniej czasu. Wkoncu nowy silnik juz maja. Fizyka opracowana. Teraz tylko zrobia rerszte fur premium, dorzuca kila tras, ewentualnie dadza deszcz na kazdej trasie i GT6 gotowe:P

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

dźwięk do poprawy, przez kolejne 10lat zanim wydadzą gt6 powinni sie bardziej przyłożyć

 

więcej:

- aut premium

- aut niemieckich - starszych i nowszych modeli

- tras (w tym jakiś plac z możliwością samodzielnego rozmieszczenia elementów - pachołków )

mniej:

- japońskich wynalazków x100 różniących sie naklejeczką itp, smiech na sali

 

+ detale (dla mnie ważne):

- jesli mozna poprawić dym (ktory i tak jest dobry)

- slady opon + dym widoczny - w lusterkach

- dodanie mozliwosci płynnej regulacji kamery wewnętrznej, wiele aut ma za blisko kamere, ja osobiscie we wszystkich oddalilbym kamere do tyłu (przyzwyczajenie z LFS)

- szybszego menu

 

+ cos tam jeszcze o czym teraz zapomniałem ;)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Nie mam zbytnio zastrzeżeń co do dźwięków.. mogliby jedynie zwiększyć nieco "mięsistość" wydechu w niektórych autach i poprawić dźwięk turbiny. Poza tym jest świetnie.

 

Oprócz tego, co napisał Bumier muszą poprawić cienie. Pod kątem grafiki to dla mnie największy (i jedyny poważny) zawód. Liczę na przywrócenie ich szczegółówość i jakość z Prologa.

Co do detali Bumiera to... jako, że zwloniłoby to trochę mocy obliczeniowej to powinni uprościć odbicia w lusterkach wstecznych (najważniejsze elementy otoczenia i przeciwnycy)... chociaż powinien się tam pojawić dym (też jakaś uproszczona wersja).

Odnośnik do komentarza

Nie mam zbytnio zastrzeżeń co do dźwięków.. mogliby jedynie zwiększyć nieco "mięsistość" wydechu w niektórych autach i poprawić dźwięk turbiny. Poza tym jest świetnie.

 

Oprócz tego, co napisał Bumier muszą poprawić cienie. Pod kątem grafiki to dla mnie największy (i jedyny poważny) zawód. Liczę na przywrócenie ich szczegółówość i jakość z Prologa.

Co do detali Bumiera to... jako, że zwloniłoby to trochę mocy obliczeniowej to powinni uprościć odbicia w lusterkach wstecznych (najważniejsze elementy otoczenia i przeciwnycy)... chociaż powinien się tam pojawić dym (też jakaś uproszczona wersja).

 

Dźwięk to kaszana na maksa.

Zamiast rozdzielać auta na premium i standard powinni zrobić wszystkie na wyrównanym poziomie.

Do tego malowanie autek, dobra telemetria, więcej felg, możliwość regulacji ciśnienia w oponach plus zmiana szerokości gumy. grafa może dla mnie zostać bo ona nie jest istotna. Jako bonus więcej customowych gratów ale to tak nie koniecznie musi być.

Możliwość zapisu setupów

Odnośnik do komentarza

Tak, dzwiek silnikow to absolutna porazka, oni uzywaja w wiekszosci przypadkow takich samych sampli juz od 1-2. O ile pamietam, w 4 kazde superauto (a bylo ich kilka, za to bylo milion skajlajnow), a zwlaszcza Mac F1, brzmialo jak Supra po tuningu.

 

Generalnie pana Kaza i cala jego firme, uwazam za obiekt zalosci i nie pokladam zadnej nadziei, wrecz nie czekam nawet na ich wynalazek, bo w czasie 7 lat spokojnie wyjdzie conajmniej kilka genialnych scigalek.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Co do dźwięku to niestety to jest jedna z największych bolączek serii GT.W piątce jest już o niebo lepiej niż w poprzednich częściach ale z przykrością muszę stwierdzić , że po maksymalnym tunningu prawie wszystkie auta brzmią bardzo podobnie.458 Italia to jest jakaś kpina, jakbym kosiarką jeździł :verymad:

 

W GT6 mogliby dać więcej możliwości personalizacji swojego samochodu , żeby była jakaś szansa wyróżnić się z tłumu.I nie mówię tu o tunningu a'la NFS.To co teraz jest w tej materii to jest bieda z nędzą.Kilka felg na krzyż i jakieś śmieszne spojlerki.Poprawcie mnie jeśli coś popierniczyłem, ale czy przed premierą GT5 nie pojawił się news o tym , że w grze będzie coś na kształt sklepu z częściami od znanych firm zajmujących się tunningiem.A tak dostaliśmy jakąś imitację w tej kwestii.

Co jak co ale taka gra jak GT która mieni się jako gra dla miłośników motoryzacji powinna położyć większy nacisk na tą sprawę , bo przecież tunning jest nierozłącznie związany z samochodami.

 

A tak naprawdę to niech Kazek przysiądzie fałdów i niech się weźmie ostro do roboty , a nie jeździ i się lansuje po całym świecie :P I po jaką cholerę mi te 1000 aut?Połowa z tego wystarczy , tylko niech będą dopieszczone na maksa.

Aha i mam nadzieję , że może zrobią więcej nowych tras, a przynajmniej wszystkie najbardziej znane będą.Żeby w piątce Spa nie było?No Kazek postaraj się :down:

Odnośnik do komentarza

Jak dla mnie ogólne dopracowanie grafy (szczególnie ząbków na tle z dymu!) oraz wymiana standardów na premiumy i lepiej zbalansowane AI (bardziej agresywne ale i częściej robiące błędy). Do tego niech dadzą wszytskie trasy z poprzednich części plus parę nowych. Tak szczerze mówiąc to mam cichą nadzieję, że zamiast jakiegoś DLC do gt5 niech się skupią na gt6, które mogliby wydać za rok :)

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Ponoć były pogłoski, że kolejne Gran Turismo ma się ukazać dopiero na sprzęcie nowej generacji, aczkolwiek ja bym liczył jeszcze na PS3.

znajac ich tempo pracy oraz wymagania Kaz'a to moze lepiej niech zrobia to na nastepnej. Wtedy moze bedzie 1080p + 60 fps w nocy z deszczem bez krawedzi jak schody na klatce w bloku.

Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące temu...
Gość szpic

Wcale bym się nie zdziwił gdyby wydali tę trasę już jako DLC do GT5 :). Zrobią sobie podwaliny do kolejnej części.

goscie co skanowali twierdzili ze to do gt6

kaz twierdzil ze zrobienie od podstaw toru to ok 2 lata pracy.Ja tam nie widze aby gt5 dostalo dlc za 2 lata

przed tym newsem nawet nie mialem pojecia ze takie cos jak bathurst istnieje

Edytowane przez szpic
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...