Treść opublikowana przez GearsUp
-
Psychonauts 2
-
Nintendo Switch - temat główny
Nikt nie mówi, że hurr durr nie można jej gdzieś tam podłączyć tylko chodzi o to, że do grania przenośnego czyli handheld mode dla wielu lepiej się sprawdza większa konsola bo lepiej leży w większych dłoniach i dłużej trzyma na baterii - to są mega argumenty a lite jakie ma? No właśnie jakie? "Bo jest wygodniejsza" Czemu? Krzyżaka nie uwzględniam bo miałem joy pada od Hori właśnie z krzyżakiem i nie idzie na nim grać jak ktoś ma większe dłonie.
-
Nintendo Switch - temat główny
W moim przypadku zależy od gierki. Zdarzało mi się wyciągać Switcha jak miałem 15 min do celu, włączałem Rogue Legacy - jedno lub dwa czyszczenia mapki zanim nastąpił dead i wysiadka. Szybki rogalik wtedy sprawdza się idealnie a sam przejazd skraca się do jakichś 5 minut No i ten tryb natychmiastowego uśpienia rozgrywki to też jest piękne.
-
Zakupy growe!
Spokojnie, folia inaczej już by leciał zwrot do pana @Dave Czezky
-
Zakupy growe!
Zainspirowany zakupami @Ukukuki postanowiłem wreszcie zainwestować w jakiegoś DACa do swoich Sennheiserów HD600 a ten wydaje się być świetny w stosunku jakość/cena
-
Nintendo Switch - temat główny
No właśnie. A ja mam duże dłonie więc Switch Lite będzie dla mnie lepszy od zwykłego do grania przenośnego? Jeden pies a to, że zwykły potrzyma te 2 godziny dłużej to już gamechanger imo.
-
Nintendo Switch - temat główny
Mhm ... Lite najlepszy do grania przenośnego... Bateria w Lite 3-7h Bateria w zwykłym 4.5-9h Co innego jest ważniejsze przy graniu przenośnym?
-
Hades
Pudełeczko na duże konsole też wlatuje chociażby dla 32-stronnicowego artbuczka A Hadesa należy odpalać tylko w trybie GM żeby szybko przejść i kupować kolejne gierki w Niebieskim Sklepie A tak serio to ten God Mode powinien się nazywać Story Mode bo jeszcze ktoś przypadkiem włączy myśląc, że to nie wiadomo jaki stopień trudności
-
Nintendo Switch - temat główny
https://www.resetera.com/threads/switch-software-occupied-entire-top-30-in-japan-during-week-31-2021-first-for-any-platform-holder-since-1988-first-time-ever-for-a-single-console.470940/
-
Zakupy growe!
-
Zakupy growe!
Trochę zbyt wyblakła ta zieleń jak na moje gusta
-
Steam Deck
Jednak Switch to plastic screen a tu ma być glass no i folia matowa czy te glass screen protectory a anti glare etched glass to nie jest to samo. Ja mam pierwszą wersję Switcha, nigdy nie nakładałem na ekran żadnych gówienek i nadal zero najmniejszych rysek, uważam to za coś kompletnie niepotrzebnego chyba, że faktycznie ktoś gra cały czas poza domem. W nowym OLED Switchu to już kompletnie nie będzie miało sensu bo się będzie traciło crystal-clarity jaką się charakteryzuje ekran OLED. Jeszcze odnośnie Steam Decka - tomshardware:
-
Steam Deck
btw The Verge to debile "it doesn't feel quite as vibrant as the glossy display" mówiąc to i porównując metroidvanię jak Dead Cells, która posiada Dynamic Lighting
-
Steam Deck
Wszystko na tych filmikach wydaje się być kwestią nachylenia przez trzymającego SD Na filmiku Linusa nasycenie barw i ostrość wydają się być identyczne poza odbiciami
-
Nintendo Switch - temat główny
Specjalnie wyciąłeś z tej listy ze 20 tytułów pomiędzy? Luigi's Mansion 3 to minimum 10 mln. Tak samo New Super Mario Deluxe i ta składanka Mario 3D All-Stars. Mario Tennis Aces ma bankowo więcej sprzedanych kopii niż Golf, który wymieniłeś.
-
NINJA GAIDEN: Master Collection
Zacząłem rozkminiać po tym jak ktoś w tym temacie napisał, że wersja NG 3 z tamtej generacji a ta z kolekcji to 1:1 to samo. Jak widać po załączonych screenach nie to samo a już miałem sprzedawać swoje pudełeczko Ninja Gaideny z kolekcji osobiście uznaję zatem za wersje gier dla grzecznych chłopców
-
NINJA GAIDEN: Master Collection
Ewidentnie obcięli ilość krwi. To są screeny z cut-scenki więc combosy nie mają wpływu na jej ilość: Brak krwi na prawej ręce w dodatku na pierwszym screenie wygląda jakby wersja z kolekcji była zglitchowana.
-
NINJA GAIDEN: Master Collection
Ja nie napisałem, która wersja jest ładniejsza i lepsza tylko, która dla mnie bardziej klimatyczna. Brak AA oczywiście boli ale można to zniwelować czymś takim: https://www.marseilleinc.com/mclassic/
-
NINJA GAIDEN: Master Collection
NG 3: Razor's Edge Tak sobie przeglądam na YT, porównuję i jak dla mnie wersja z Xboxa w wielu miejscach wygląda lepiej niż ta w kolekcji. Nie chodzi rzecz jasna o ostrość grafiki ale o to jak niższa rozdzielczość wpływa na klimat samej gry albo same efekty np deszczu to ujęcie z samego początku gry wersji back-compat na XOX dokładnie w 4 minucie 40 sekundzie wersja z kolekcji na PS5 (jak i każdej innej platformie) czas 3:27 tutaj tego deszczu prawie wcale nie widać oglądam dalej jak gracz kroi przeciwników i ten z wersji Xboxa jest cały umazany we krwi - 5:30 podczas gdy ten z PS5 jest czysty jak łza Jak dla mnie wersja z Xboxa o wiele bardziej klimatyczna.
-
Zakupy growe!
1080p to idealna matryca do grania na XSX.
-
Nintendo Switch - temat główny
https://nintendoeverything.com/zelda-skyward-sword-joy-con-may-have-fixed-joy-con-drift/ I takie smaczki lubię. Jak widać Nintendo nie olewa sprzętu tylko cały czas coś dłubie, usprawnia. edit: jednak te podklejany pady już w kilku poprzednich joy-conach występowały jak się okazuje https://www.nintendolife.com/news/2021/07/the_foam_pads_in_the_zelda_joy-con_controllers_arent_new
-
eShop - małe gry, VC, ciekawe promocje itd.
Wszystkie gry SEGI od M2 to czyste złoto, gierki pozbawione najmniejszego laga, który często występuje na Switchu. Nawet nie ma co ich porównywać do składanki Sega Genesis Classics, która przez to jest praktycznie niegrywalna. Tak samo pochwalę HAMSTER za Arcade Archives i ACA NEOGEO. Swoją drogą te klasyki muszą się dobrze sprzedawać bo ciągle dochodzą jakieś nowe.
-
Steam Deck
- Steam Deck