Skocz do zawartości

Osobne podłączenie monitora na hdmi i głośników na cinch


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chciałem zapytać o możliwość osobnego podpięcia obrazu i dźwięku do X360 (tak jak się da w PS3). Mianowicie, chodzi o to, ze konsolę podpinam kablem hdmi do monitora, a dźwięk muszę podpiąć do zwykłych głośników, za pomocą dwóch cinchy. Czytałem, że żeby to zrobić trzeba kupić przejściówkę microsoft audio adapter (które wyprowadza właśnie dwa wyjście na cinche i chyba jedno na optykę). Informacja ta opisywała jednak podpięcie pod sterego X360, tego w wersji premium. Czy ktoś się orientuje czy działa to też z tymi nowymi X360 slim, czy tam z kolei są z tym dalsze problemy?

  • 0
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 4
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Dźwięk wyprowadź zwykłym tanim kablem component, będziesz musiał tylko wtyczkę zdefasonować, bo M$ celowo chyba zrobił gniazda tak blisko siebie, żeby ludziska adaptery brali.

 

Można kupić pełno kabli HDMI z odpowiednio cienkimi wtyczkami aby nie kolidowały one z grubością wtyku kabla

component - ja tak mialem podpiętego x360 I na 4 kable HDMI dwa z nich miały dość cienkie wtyki

aby je wpiąć wraz z kablem component = nie trzeba przerabiać wtyku/wtyków a tylko kupić

odpowiedni kabel/kable (HDMI / component z czinczami od dźwięku) ; tak mi to "działało" z x360 w wersji FAT ,

a jak są "zorganizowane" gniazda w SLIMie to nie wiem , i nie wiem czy w SLIMie

po wysłaniu obrazu po HDMI można osobno wysłać dźwięk po componencie (jak jest to możliwe w FAT) .

Edytowane przez Paweł Dziuba
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...