Skocz do zawartości

Battlefield 4


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Zaqair

 

 

I co mam począć :( kupić GTA V które będzie się kurzyło na półce ?

Zielu to nic oficjalnego. Ale jezeli data jest prawdziwa to tak naprawde jest Demo a nie beta. Co oni miesiac przed premiera zrobia?

 

 

A jak było z BF3 ? bo nie pamiętam 

 

Bf3 mial ''bete'' 27 wrzesnia,29 wrzesnia byla otwarta a premiera byla 25(US)27(AU) i 28(EU) pazd,czyli prawie identycznie. Wiec zasadniczo mozna smialo powiedziec,ze wiekszosc bugow z bety bedzie w Pelnej wersji :D

Edytowane przez Zaqair
Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

Ciekawe czy Voip bedzie dzialac. W bf3 byly problemy,moh:w to samo,do trzech razy sztuka. Adi,ja sie obawiam,ze oni w lipcu nie beda mieli jeszcze bety.Znowu robia gre na szybko i beda ja latac. Beta to ludzie kupia na plycie. Powinni przesunac bf na marzec i tak z cod nie wygraja,a przynajmniej jak by wydawali gre w marcu to beta miala by jakis sens.

Edytowane przez Zaqair
Odnośnik do komentarza

Szkoda, że trzeba będzie sobie wyrobić zdanie o BF4 grając w betę na PS3. Będę musiał przyjrzeć się gameplayom z PC bo one nie będą odbiegać poziomem od tego co mam nadzieję zobaczyć na PS4.

 

Ja w becie nie będę przyglądał się grafice, będę patrzył na mechanikę multi, nowy system dowodzenia, oraz animację postaci która chyba będzie taka sama jak na nową generację ?

Odnośnik do komentarza

Dla mnie animacje sa fajne,licze na poprawe balansu:

-zrobienie 5 klas medyk i asfalt odzielnie...Nie moze byc takl,ze klasa z najlepszymi pukawkami sie leczy jak terminator.

-Stamina podczas skakania,ludzie skacza jak pajace wyglada to uber choojowo.

-Wieksza costumizacja naszego bohatera

-poprawienie detekcji trafien

-cd na reanimacje,nosz kuhwa zabijasz 4 typow przychodzi medyk w wciagu 2sek postawi 4 typa.Od kolejnej reanimacji z 5 sek cd bylo by fajnie.

Jesli to Dice zrobi bedzie fajnie.

Odnośnik do komentarza

Ciekawe czy Voip bedzie dzialac. W bf3 byly problemy,moh:w to samo,do trzech razy sztuka. Adi,ja sie obawiam,ze oni w lipcu nie beda mieli jeszcze bety.Znowu robia gre na szybko i beda ja latac. Beta to ludzie kupia na plycie. Powinni przesunac bf na marzec i tak z cod nie wygraja,a przynajmniej jak by wydawali gre w marcu to beta miala by jakis sens.

voip na konsolach dziala jak dziala bo sami pisali kod.

Na innej platformie ( której nazwy tutaj nie wymienie bo litwin znów bedzie mial mi to za złe) olali wlasny kod i uzyli api zewnetrznej firmy. I działa bez problemu ;)

Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

Moja lista zyczen na pc/ps4/xbox one

- Skakanie powinni wywalic

- 10 sek do kolejnej reanimacji

- Ujemne pkt za podnosze.Jezeli osoba ktora zostala podniesiona  3 sek pozniej ginie to medyk powinien -100pkt dostawac.To by nauczylo ludzi myslec.

- Ujemne pkt za granie nie druzynowe,jezeli do kolesia krzyczy postac I need Ammo a koles i tak spieprza to gra powinna takiemu kolesiowi -100pkt dac.Ewentualnie jak postac krzyczy I need Ammo koles nie wyrzuca amo to po 10sek autmatycznie Ammo kolesia postac wyrzuca.Ale wtedy koles pkt nie dostaje. To samo z apteczkami.

- Wieksza costumizacja naszego bohatera i broni,fajnie by bylo gdyby mozna bylo nakladac na bron cammo tak jak w Moh:W

- Powinni wrocic do systemu z bc2,medyk ma LMG, a assault ma Assault Rifle

- Lepszy balans broni,medyk to byla najbardziej OP klasa w bf3.Jak dla mnie to kazda bron(nie liczac snajperek i shotgun)powinna miec dmg na tym samym poziomie lub 1-2 pkt roznicy. Wiekszy nacisk powinien byc polozony na ROF(rate of fire),Spread(kto wie jak to po polsku sie nazywa?)i odrzut.

Shotguny powinny miec wiekszy dmg niz zwykle bronie,ale tez nie powinno byc tak,ze jeden shotgun to one shot one kill a drugi 3 strzaly i koles zyje.

- Patche powinny byc wydawane raz w miesiacu,zeby naprawiali na biezaco bledy. A nie czlowiek czeka 3-4 miechy na patch i albo nie naprawili,albo naprawili jeden blad a inny ktorego nie bylo,sie pojawil.

- Mysliwce z 2 siedzeniami,tak jak w singlu bf 3. Pilot mial by dzialko a na tyle gosc operuje rakietam powierze ziemia.

- Limit rakiet dla heli,powiedzmy 200 rakiet dla pilota,400 dla pasazera i trzeba wrocic do bazy. Skonczylo by to problem base rapu przy pomocy heli. Lub no fly zone nad baza przeciwnika w promieniu 200metrow. Nie ograniczy to miejsca do latania,a przynajmniej skonzcy sie base rape w teorii.

- Lepsza fizyka uderzen,kontakt z drzewami dla jeta powinien sie konczyc smiercia a czasem mozna odleciec :D

- Fizyka czolgow,61t czolg wazy a obraca sie jak by wazyl 5kg.Albo sie blokuje na maly kawalku plotu.

- Detekcji trafien na poziomie Moh:w tam jak trafiales to trafiales,skakanie nic nie pomagalo.

- Znaki,slupy z ogloszeniami powinny sie rozwalac,a przynajmniej czolg powinien przejechac przez znak bez problemu.

- Mapy gdzie stawia sie wiekszy nacisk na czolgi,nie musi byc ich duzo.Ale fajnie bylo gdyby byly mapy gdze bez pomocy czolgu sie nie wygra.

- Wiecej animacji noza/broni/zawalajacych sie budynkow

Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

Po ile na starcie były DLC do BF3 bo teraz sklepy wyceniają Chińską Nawałnicę na 79 zł. Czyżby podwyżka cen DLC

15 euro/55zl.

 

Masz jakis link do ceny chinska nawalnica?

Edytowane przez Zaqair
Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

na fanpagu piszą że razem z grą dostajemy dodatek o wartości 79 zł 

Widac Muve wie co,czego my nie wiemy. Tak w skorcie nowa generacja:

- Zero uzywek

- Drozsze Gry

- I Dlc po 80 zl :D

 

Do kompletu brakuje jeszcze platnego multi u sony.

Edytowane przez Zaqair
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...