Skocz do zawartości

Battlefield 4


Rekomendowane odpowiedzi

Regarding the queue system: we are working to address that, and trust me, the whole flow will work and feel a lot better once that has been fixed. Fixing the queue system is one of our top priorities right now! 

As to why we didn't keep the system from BF3: like it as you may, the group/squad join system in BF3 had a lot of issues that were really hard to fix. Yes, you could join with a "squad"/group of people, but it was very common that you ended up on different teams or squads. 

I'm not saying our solution is perfect, or the best/only way to do it, but try to give it a chance, especially when we've fixed the queue issue.

Odnośnik do komentarza

najlepszy easter egg to sa moje wyniki jak dotad- chyba jedyne, z czym da sie to porownac, to wystepy polskich druzyn w pucharach. Pazdzioch, jak ty to robisz, ze ratio ponad 2 masz?? Jedyne "pocieszenie", ze obu nam z Gumisiem szlo wczoraj identycznie...

 

gra kupiona za granica od razu sie uruchomila po polsku, ale wkur.wia mnie, ze cos premiuma nie moge pobrac- wywala komunikat "Wystapil błąd". Za(pipi)iscie...

Oby to nie mialo do czynienia z tym, ze gra jest z DE a premium z PL konta na PSN, bo chyba sie pochlastam.

 

Ogolnie wieczor katastrofa lekka, ale tez trafilismy chyba na lekkich wymiataczy (jeden kolo mial np. w ktoryms z meczy wynik 40:8 ), przy czym przekonalem sie o jednym: 

zwiekszenie skladow do 5 powoduje, ze teraz jezeli caly sklad biega i atakuje razem, to jeszcze duzo trudniej sie gra przeciwko niemu.

 

Jedyny plus, to ze dogtagi za(pipi)iste- chyba je dzis do roboty zaloze :]

Edytowane przez tommi
Odnośnik do komentarza

Panowie jak dubbing w multi? tak dobry jak w bf3?

 

Praktycznie taki sam (ten sam) jak w BF3. Czyli bardzo w porządku. Odnoszę wrażenie że EA bazowała na dubbingu z BF3 i tylko dograli parę kwestii. Jeszcze nie słyszałem mojego ulubionego tekstu z BF3 po rzucie granatem: "Masz kut.asie, rozerwij się!"

Dzisiaj rano grałem z kolesiami, którzy mieli już 17 level - mieli chyba całonocny maraton z BF4.

Edytowane przez Kris77
Odnośnik do komentarza

Chyba ktoś pisał, że przeładowując zostają naboje. Nie potwierdzam, jest jak w becie, wyrzucamy magazynek z pozostałymi pestkami - Normal

 

Na mapie Linia Kolejowa Golmud jedna flaga jest na pociągu i wędruje sobie po mapie :] Sama mapa za duża (5 flag), wielkość coś z jak dodatku czołgowego w BF3, ogra się PS4

 

Battlelog po zakończeniu rundy pokazuje jak wykręcisz najlepszy wynik graną klasą, zrobisz najlepszy spm, do tego pokazuje że jesteś w jakieś tam lidze, na razie nie wiem co to jest i szczerze mało mnie to obchodzi.

Odnośnik do komentarza

 

Panowie jak dubbing w multi? tak dobry jak w bf3?

Daje rade ;) chodź ja sobie zmieniłem sobie na rosyjski. 

 

przypomniales mi, ze mimo ze menu gry mam po polsku, to w grze normalnie po rusku gadaja :) Nie kojarze teraz jak z chinolami i hamburgerami to wyglada, bede musial zwrocic uwage dzisiaj :) W kazdym razie ruskie odzywki daja rade, smieszne sa ;) Singla nie sprawdzalem.

 

co do raportow po meczu w konsoli, to sa biedne moim zdaniem- brakuje mi najlepszej broni i zebranych dogtagow, co bylo podawane na koniec meczy w BF3...

 

aha, jeszcze jedno: caly wieczor (10 meczy) bez zadnej zwiechy (choc raz mialem chwile grozy jak na koniec animacji po zdjeciu blachy nagle wszystko stanelo na dobrych pare sek., ale na szczescie potem wskoczylo jakies tam trofeum i poszlo wszystko dalej :)

Edytowane przez tommi
Odnośnik do komentarza

ze cos premiuma nie moge pobrac- wywala komunikat "Wystapil błąd". Za(pipi)iscie...

Oby to nie mialo do czynienia z tym, ze gra jest z DE a premium z PL konta na PSN, bo chyba sie pochlastam.

 

Jak juz raz pobrales to 100kb z psn to powinno sie automatycznie aktywowac. Sprawdz w pss czy nie jest cos napisane,ze premium z PL store dziala z grami z kodem X.
Odnośnik do komentarza

no wlasnie kurka nie pobralem jeszcze w ogole, bo nie moglem- dodalem to tylko do listy pobierania z opcja automatycznego pobrania (ma tam status oczekiwania caly czas).

Dzis rano jeszcze raz probowalem z pss to manualnie pobrac i wlasnie ten komunikat z bledem mi wyskoczyl.

Licze po cichu, ze dopiero dzis (w oficjalna premiere) w trakcie dnia to sie bedzie dalo zrobic. Jak nie to chyba bede sie musial z supportem SEN (albo EA) (pipi)c, co za bardzo mi sie nie usmiecha...

Na szczescie dodawany do preordera kod na double xp w pierwszy weekend zadzialal...

 

@Zielu, daj znac, jak dostaniesz gre, czy Ci zadzialalo z tym premiumem jak nalezy.

Edytowane przez tommi
Odnośnik do komentarza

 

Dziś dzwoniłem do DHL i dostanę grę dziś :)  Jedziemy z koksem Pryx, kupię izotony i walczę do 2 w nocy 

Zielu odosze wrażenie że te dwa dni dla Ciebie były bardzo długie ?;] To co chyba pogramy dziś ??

 

 

Nie powiem czułem się jak ćpun na odwyku :) więc muszę sobie strzelić kreskę ;) by poczuć się jak młody Bóg 

 

WYŁĄCZAJĄ DZIŚ SERWERY NA JEDNĄ GODZINĘ  BY WSZYSTKO ZOPTYMALIZOWAĆ  

Edytowane przez marekjw2523
Odnośnik do komentarza

Wczoraj zaliczyłem +/- 3 godziny z BF4. Generalnie jestem pozytywnie zaskoczony. W betę prawie nie grałem, a mimo tego bardzo szybko przyswoiłem sterowanie. Piechociarzem bo w pojazdach to jakaś porażka. Zagrałem każdą mapę w trybie conquest i już wiem, że moja ulubiona to Zavod 311 i Paracel Storm. Locker też daje radę. Na Paracel Storm burza jest niezła (kolesie, którzy latali heli mówili, że buja przy większym wietrze).
Przeraża mnie ilość rzeczy do odkrycia. Karabinów, dodatków i innych. Na początku jesteśmy golusieńcy jak nigdy. W najbliższym czasie pomęczę singla bo widziałem, że można kilka niezłych pukawek odblokować.
 

edit/ podoba mi się też, że dowódca drużyny może wyrzucić niechcianą osobę ze squadu. Mała rzecz, a cieszy :)

Edytowane przez mclusky
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...