Skocz do zawartości

Battlefield 4


Rekomendowane odpowiedzi

?? no jak, przeciez na liscie eventow premium bylo. Zmienili i wszystkim dali (mowie tylko o double xp)?

Wczoraj miała miejsce premiera gry Battlefield 4 na konsole Xbox One. Oznacza to, że gra jest dostępna już na 5 platformach. Jest nam niezwykle miło, że jako jedni z pierwszych możemy zaoferować naszą grę na wszystkie platformy, które są obecne na rynku. Jednak doskonale zdajemy sobie sprawę, że wielu graczy ma liczne problemy z grą na wszystkich platformach. Podczas gdy niektórzy borykają się z drobnymi problemami, to nie którzy nie mogą w ogóle grać. Rozwiązanie wszystkich problemów jest naszym najważniejszym priorytetem. Obecnie cały nasz zespół pracuje nad ustabilizowaniem gry i nie zajmujemy się żadnym innym projektem dopóki nie poprawimy gry, a produkt nie będzie spełniał Waszych oczekiwań.

Aby pokazać naszą wdzięczność za waszą cierpliwość, przygotowaliśmy dla Was 2 niespodzianki. W dniach od 28 listopada do 5 grudnia nagrodzimy wszystkich graczy podwójnymi punktami doświadczenia. Dodatkowo 5 grudnia wszyscy gracze dostaną lunetę do pistoletu M1911.Ten wyjątkowy celownik był wcześniej zarezerwowany wyłącznie dla programistów DICE, posiada 3x zoom i jest dostępny dla wszystkich klas.

Jeszcze raz dziękujemy wszystkim za wasze wsparcie i wyrozumiałość w pierwszych dniach gry. Obiecujemy, że postaramy się naprawić wszystkie problemy najszybciej jak tylko potrafimy.

Dziękujemy,

Karl Magnus Troedsson

Odnośnik do komentarza

?? no jak, przeciez na liscie eventow premium bylo. Zmienili i wszystkim dali (mowie tylko o double xp)?

Dla Premium jest 30.11-01.12. Moze 2xp bedzie sie sumowalo i przez 48h bedziecie mieli 4x xp+X% z boostow ;)

Edytowane przez Zaqair
Odnośnik do komentarza

do przyszłych posiadaczy PS4: Mam na sprzedaż nówke w folii BF4 (PS3) po polsku z kodem na pobranie wersji PS4 za 118zł z wliczona wysyłką (najtaniej na rynku), kupiłem drugi raz grę i pownownie sprzedaje   xD

 

aby nie było offtopa to zamieniłem BFna Ghosta  :ninja:  i jestem zadowolony, bo mam ratio na plusie chociaż...

 

a druga sprawa to na 10-15min  gra sie idealnie

Odnośnik do komentarza

Mnie tez to ro%$pierdala. Cyfrowa dystrybucja to brak posrednikow przy wrzucaniu towaru na polki. Koszty transportu, wypalenia gier na blue ray (pominiecie fabrki ktora tloczy gre), marza dystrubutora itd znacznie zwieksza cene produktu. A tu takie kosmiczne ceny na PSS. Teoretycznie cyfrowe gry powinny byc bardzo tanie. Moze ktos mi to wylumaczyc. :)

Edytowane przez walek
Odnośnik do komentarza

Bf4 na PSS PS4 jest za 304 zeta,jakiś żart.

To co, na następnej generacji 350zl standardem? :D

Chora sytuacja. A najlepsze jest to, że większość naprawdę dobrych gier przy których spędziłem sporo czasu i dobrze się bawiłem w tym roku to gry indie, często kupione w jakichś bundle'ach za grosze. Podczas gdy tytuły AAA na które wydałem więcej są coraz krótsze, nudniejsze i tak schematyczne że bardziej się nie da.

Niech przykładem będzie Outlast który jest tak na 7-8 więc niezle ale skonczylem go w 3 godziny (wtf?)

Nie wyobrażam sobie zapłacić za takiego BFa 300zł i później klnąć na bugi, błędy i dissconecty.

Edytowane przez Adi_TEAM LBN
Odnośnik do komentarza

zamieniłem BFna Ghosta   :ninja:  i jestem zadowolony

przynosisz wstyd Gumisiowi i okrywasz hańbą jego rodzinę  :nea:  :negative:

 

Mnie tez to ro%$pierdala. Cyfrowa dystrybucja to brak posrednikow przy wrzucaniu towaru na polki. Koszty transportu, wypalenia gier na blue ray (pominiecie fabrki ktora tloczy gre), marza dystrubutora itd znacznie zwieksza cene produktu. A tu takie kosmiczne ceny na PSS. Teoretycznie cyfrowe gry powinny byc bardzo tanie. Moze ktos mi to wylumaczyc. :)

tez zachodzilem w glowe, ocb- myslalem, ze po prostu robia nas w chooja, ale wyczytalem gdzies wyjasnienie tego, ktore ma dla mnie przynajmniej sladowy sens, mianowicie:

sony celowo dopierd.ala na ps store ceny wyzsze od sklepowych, zeby nie rozwalic tradycyjnej dystrybucji- gdyby wszyscy sie na cyfrowa dystrybucje nagle rzucili, to duzo stracilyby sklepy sprzedajace pudelkowe gry oraz konsole, wskutek czego wypielyby sie na nich, wskutek czego sony mialoby problemy z dystrybucja sprzetu i suma sumarum byloby narazone na straty.

 

Jesli to nie jest prawda, to pozostaje tylko jedno inne wyjasnienie:

to jest zwykle skur-wy-syn-stwo.

Edytowane przez tommi
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

 

zamieniłem BFna Ghosta   :ninja:  i jestem zadowolony

przynosisz wstyd Gumisiowi i okrywasz hańbą jego rodzinę  :nea:  :negative:

 

Mnie tez to ro%$pierdala. Cyfrowa dystrybucja to brak posrednikow przy wrzucaniu towaru na polki. Koszty transportu, wypalenia gier na blue ray (pominiecie fabrki ktora tloczy gre), marza dystrubutora itd znacznie zwieksza cene produktu. A tu takie kosmiczne ceny na PSS. Teoretycznie cyfrowe gry powinny byc bardzo tanie. Moze ktos mi to wylumaczyc. :)

tez zachodzilem w glowe, ocb- myslalem, ze po prostu robia nas w chooja, ale wyczytalem gdzies wyjasnienie tego, ktore ma dla mnie przynajmniej sladowy sens, mianowicie:

sony celowo dopierd.ala na ps store ceny wyzsze od sklepowych, zeby nie rozwalic tradycyjnej dystrybucji- gdyby wszyscy sie na cyfrowa dystrybucje nagle rzucili, to duzo stracilyby sklepy sprzedajace pudelkowe gry oraz konsole, wskutek czego wypielyby sie na nich, wskutek czego sony mialoby problemy z dystrybucja sprzetu i suma sumarum byloby narazone na straty.

 

Jesli to nie jest prawda, to pozostaje tylko jedno inne wyjasnienie:

to jest zwykle skur-wy-syn-stwo.

 

 

a on mi, woli smieszną fife14 od PES13/14, to jest wstyd dopiero :blum1:

 

ja tam wolę coda miec, bf3 na dysku za darmo to pogram, zawsze się jacys polacy znajda do pogadania:)

Odnośnik do komentarza

 

zamieniłem BFna Ghosta   :ninja:  i jestem zadowolony

przynosisz wstyd Gumisiowi i okrywasz hańbą jego rodzinę  :nea:  :negative:

 

 

 

Żeby nie było ja nic o tym nie wiedziałem :) napisał po fakcie - w innym wypadku próbowałbym go powstrzymać. 

 

 

 

 

 

zamieniłem BFna Ghosta   :ninja:  i jestem zadowolony

przynosisz wstyd Gumisiowi i okrywasz hańbą jego rodzinę  :nea:  :negative:

 

Mnie tez to ro%$pierdala. Cyfrowa dystrybucja to brak posrednikow przy wrzucaniu towaru na polki. Koszty transportu, wypalenia gier na blue ray (pominiecie fabrki ktora tloczy gre), marza dystrubutora itd znacznie zwieksza cene produktu. A tu takie kosmiczne ceny na PSS. Teoretycznie cyfrowe gry powinny byc bardzo tanie. Moze ktos mi to wylumaczyc. :)

 

 

a on mi, woli smieszną fife14 od PES13/14, to jest wstyd dopiero :blum1:

 

ja tam wolę coda miec, bf3 na dysku za darmo to pogram, zawsze się jacys polacy znajda do pogadania:)

 

 

 

No nie wiem czy zawsze znajdziesz jakiegoś rodaka do pogadania, Kabotyn dzisiaj mówił, ze pustki, a jedyny jego znajomy jaki grał to niemiec i niestety nie miał z kim pogadać. 

Odnośnik do komentarza

To co pisał Tommi ma jakiś sens,ale po co wtedy propagowali dystrybucję cyfrową?Ja myślę ze powód jest inny,oni wiedzą ze ludzie kupują ze składek i dlatego są takie ceny,bo jak podzielisz na pół to jest znośnie.Nowa gra na store w dniu premiery powinna być za 120 zeta,bo odchodzi im logistyka,wypalanie,marża sklepów(ok.50 zeta przy grze wartej 200),pudełka i instrukcja.

Odnośnik do komentarza

Wczoraj z gumisiem i remikiem mieliśmy fajnego buga w trybie Rush na Shanghaiu. Pierwszy mcom A wchodzimy do budynku a tu znaczek mcomu ale jest ściana :) i ni można uzbroić. Kilka razy wchodziliśmy do tego pomieszczenia i była ściana dopiero po jakimś czasie zniknęła i można było podłożyć bombę.

To normalne bo na tej mapie w trybie rush prawie nie grałem.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...