Skocz do zawartości

Battlefield 4


Rekomendowane odpowiedzi

 

 

zamieniłem BFna Ghosta :ninja: i jestem zadowolony

przynosisz wstyd Gumisiowi i okrywasz hańbą jego rodzinę :nea::negative:

Mnie tez to ro%$pierdala. Cyfrowa dystrybucja to brak posrednikow przy wrzucaniu towaru na polki. Koszty transportu, wypalenia gier na blue ray (pominiecie fabrki ktora tloczy gre), marza dystrubutora itd znacznie zwieksza cene produktu. A tu takie kosmiczne ceny na PSS. Teoretycznie cyfrowe gry powinny byc bardzo tanie. Moze ktos mi to wylumaczyc. :)

tez zachodzilem w glowe, ocb- myslalem, ze po prostu robia nas w chooja, ale wyczytalem gdzies wyjasnienie tego, ktore ma dla mnie przynajmniej sladowy sens, mianowicie:

sony celowo dopierd.ala na ps store ceny wyzsze od sklepowych, zeby nie rozwalic tradycyjnej dystrybucji- gdyby wszyscy sie na cyfrowa dystrybucje nagle rzucili, to duzo stracilyby sklepy sprzedajace pudelkowe gry oraz konsole, wskutek czego wypielyby sie na nich, wskutek czego sony mialoby problemy z dystrybucja sprzetu i suma sumarum byloby narazone na straty.

 

Jesli to nie jest prawda, to pozostaje tylko jedno inne wyjasnienie:

to jest zwykle skur-wy-syn-stwo.

W USA maja gry w cyfrowej za tyle samo co wersja na plycie. Jezeli w IRl ceny cyfrowej sie nie zmienia to gry beda kosztowac 5 euro wiecej(65€ vs 70€)czyli nie jest tak zle. Jezeli chodzi o Polske to calkiem mozliwe,ze duza w tym zasluge maja skladki. W usa i irl tez sie skladaja ale nie na taka skale jak w PL. Plus z tego co wiem to cena sugerowana w PL to obecnie 279zl,wiec gra nie moze byc tansza w cyfrowej od ceny sugerowanej. Nie jest wina Sony,ze sklepy sprzedaja gry ponizej ceny sugerowanej. Edytowane przez Zaqair
Odnośnik do komentarza

Litwin to kup pc ;) 120zl i masz nowa gre. Gry na konsole byly i beda drogie. I to sie nie zmieni. Szczerze mowiac to specjalnie nie bede zaskoczony jezeli pod koniec nowej generacji(ps4/xbone) gry beda kosztowac w Irl 80 Euro.

PC-ta to mam do neta a gram na konsoli,nie stać mnie by raz w roku modernizować pieca by komfortowo grać.Na zachodzi nawet jakby gry były po 100 euro,to przy ich zarobkach to jest pikuś.

Odnośnik do komentarza

 

Litwin to kup pc ;) 120zl i masz nowa gre. Gry na konsole byly i beda drogie. I to sie nie zmieni. Szczerze mowiac to specjalnie nie bede zaskoczony jezeli pod koniec nowej generacji(ps4/xbone) gry beda kosztowac w Irl 80 Euro.

PC-ta to mam do neta a gram na konsoli,nie stać mnie by raz w roku modernizować pieca by komfortowo grać.Na zachodzi nawet jakby gry były po 100 euro,to przy ich zarobkach to jest pikuś.

 

:teehee:

Odnośnik do komentarza

 

Litwin to kup pc ;) 120zl i masz nowa gre. Gry na konsole byly i beda drogie. I to sie nie zmieni. Szczerze mowiac to specjalnie nie bede zaskoczony jezeli pod koniec nowej generacji(ps4/xbone) gry beda kosztowac w Irl 80 Euro.

PC-ta to mam do neta a gram na konsoli,nie stać mnie by raz w roku modernizować pieca by komfortowo grać.Na zachodzi nawet jakby gry były po 100 euro,to przy ich zarobkach to jest pikuś.

 

heh no przesadzasz bo nie trzeba co roku nic robic, nawet co 2 lata nie trzeba nic zmieniac jak złożysz sobie PCta a nie kupisz z allegro komplet :P A jak cos trzeba dokupic to i tak wydasz na to pieniądze które zaoszczędziłeś na tańszych grach. Ale dobra, nie nawołuje do niczego, zaraz będę zlinczowany :D

 

Nie śledziłem ostatnio żadnych newsów, są jakieś wieści o patchu naprawiającym netcode? czy dalej wiadomo że "są świadomi tego problemu"?

Odnośnik do komentarza

 

NFS Rivals klucz origin 79 zł

NFS Rivals na PSN - 304 zł

 

Łot da fak.

Adi, dałeś przykład gry w której multiplayer nie jest taki ważny więc cena PC z powodu piracenia jest niska, cena na PSNie - kosmos.

 

nie wiem czy z powodu piracenia czy nie ale gdyby ta cena się nie opłacała EA to bysmy tej gry na PCtach nawet nie widzieli. Wkleiłem to po prostu dlatego że zdębiałem jak to zobaczyłem, nie pamiętam żebym kiedykolwiek widział większą różnice w cenie tej samej gry na inne platformy.

Odnośnik do komentarza

Napewno bedzie patch przed dlc(4 grudnia).

 

Litwin,zbuduj pc ktory obecnie jest silniejszy niz ps4 i rob upgrade(nowa karta i troche ramu) co 3 lata. Skoro grasz na konsoli nie zalezy ci,zeby grac w kazda gra co wychodzi w full detalach i +60fps. Za 3 lata gry na low/medium(pc) to bedzie poziom ps4. Fakt,sa firmy ktore leca w (pipi)a jezli chodzi o porty np. Acti ale nie kupuje sie pc zeby grac w cod ;) Bf4 jest tak samo zwalony na konsolach jak i na pc. Tylko na pc zaplaciles 100zl mniej i nie placisz za granie online. Fakt konsole maja exy ale obecnie wiekszosc exow wartych uwagi nie ma daty wydania. Jedynie infamous ma date.

Odnośnik do komentarza

Napewno bedzie patch przed dlc(4 grudnia).

 

Fakt konsole maja exy ale obecnie wiekszosc exow wartych uwagi nie ma daty wydania. Jedynie infamous ma date.

Ciekawe czy patch wprowadzający nowy content czy do tego jeszcze coś naprawią (albo zepsują :D). Pograł bym już kurcze w tego BFa ale szkoda mi nerwów na razie.

 

PCty też mają exy  :whistling: just saying

 

Fajną akcję znalazłem:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Napisałem komfortowo czyli na max ustawieniach,znam ludzi co wymieniają części co pół roku by być na topie.Ale możliwości i cena to jedna,druga sprawa to exy $ony,po prostu mnie robią a dla samego BF-a nie będę kasy na PC wydawał.

czyli swoim kadettem  nigdy nie jezdziles komfortowo bo to nie byl max co auto moze dac :x Dziwna logika

 

 

NFS Rivals klucz origin 79 zł

NFS Rivals na PSN - 304 zł

 

Łot da fak.

Adi, dałeś przykład gry w której multiplayer nie jest taki ważny więc cena PC z powodu piracenia jest niska, cena na PSNie - kosmos.

 

A moze EA rozumie polski rynek i dlatego ceny na pudelkach/origin maja normalne dostosowane do polskich cen i jak gra Ci sie nie spodoba mozna oddac w ciagu paru dni i odzyskac kasę a na psn sony ich zmusza do grabieży? :(

Odnośnik do komentarza

 

Napisałem komfortowo czyli na max ustawieniach,znam ludzi co wymieniają części co pół roku by być na topie.Ale możliwości i cena to jedna,druga sprawa to exy $ony,po prostu mnie robią a dla samego BF-a nie będę kasy na PC wydawał.

czyli swoim kadettem  nigdy nie jezdziles komfortowo bo to nie byl max co auto moze dac :x Dziwna logika

 

 

NFS Rivals klucz origin 79 zł

NFS Rivals na PSN - 304 zł

 

Łot da fak.

Adi, dałeś przykład gry w której multiplayer nie jest taki ważny więc cena PC z powodu piracenia jest niska, cena na PSNie - kosmos.

 

A moze EA rozumie polski rynek i dlatego ceny na pudelkach/origin maja normalne dostosowane do polskich cen i jak gra Ci sie nie spodoba mozna oddac w ciagu paru dni i odzyskac kasę a na psn sony ich zmusza do grabieży? :(

 

W kadecie mogę kupić używkę i nikt nie nazwie mnie złodziejem,czyli porównanie z poopy.Poza tym posiadając PS4 system jest ujednolicony,wszyscy mają takie same osiągi,świadomie nie chcę ich psuć,skoro w grach grafa to podstawa.Dla tych co kupili PS4,sprawdźcie skąd jest konsola,jak z Chin to wg. PPE mogła być sabotowana przez ludzi ją składających,najpewniejsza wydaje się wyprodukowana w Japonii.

Odnośnik do komentarza

Nie,przynajmniej na poczatku. Sony mowi,ze beda dodawac opcje jak w kinect ale kiedy dokladnie nie wiedza. Moze na bc3/bf5 sie wyrobia. Co maja znajomi do kinect to nie rozumiem? Za kazdym razem jak chcesz od xbox to musisz powiedziec xbox np. Play forza 5. Wiec nie bardzo rozumiem o co ci Zielu chodzi.

Edytowane przez Zaqair
Odnośnik do komentarza

Nie,przynajmniej na poczatku. Sony mowi,ze beda dodawac opcje jak w kinect ale kiedy dokladnie nie wiedza. Moze na bc3/bf5 sie wyrobia. Co maja znajomi do kinect to nie rozumiem? Za kazdym razem jak chcesz od xbox to musisz powiedziec xbox np. Play forza 5. Wiec nie bardzo rozumiem o co ci Zielu chodzi.

ty zaq ale jak gramy zdarzlo mi sie czasem powiedziec sony/ps ssie chu.ja.. to jak to bedzie ssac czy nie bedzie? i tu zasadnicze pytanie tez jest np czy bedzie ssac mi czy komus innemu? no bo wiesz ja niechcialbym miec urzadzenia pod tv ktore obessalo polowe moich ziomali od beefa;)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

 

Nie,przynajmniej na poczatku. Sony mowi,ze beda dodawac opcje jak w kinect ale kiedy dokladnie nie wiedza. Moze na bc3/bf5 sie wyrobia. Co maja znajomi do kinect to nie rozumiem? Za kazdym razem jak chcesz od xbox to musisz powiedziec xbox np. Play forza 5. Wiec nie bardzo rozumiem o co ci Zielu chodzi.

ty zaq ale jak gramy zdarzlo mi sie czasem powiedziec sony/ps ssie chu.ja.. to jak to bedzie ssac czy nie bedzie? i tu zasadnicze pytanie tez jest np czy bedzie ssac mi czy komus innemu? no bo wiesz ja niechcialbym miec urzadzenia pod tv ktore obessalo polowe moich ziomali od beefa;)

 

 

 

No to pojechales :D

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...