Skocz do zawartości

Battlefield 4


Rekomendowane odpowiedzi

Jakies 10 razy w dziale ps4,tutaj Zielu pisal,na blogu ps eu,na neogaf,forum polygami i pewnie jak poszukasz to i na pudelku bylo pisane,opcja upgradu jest WYLACZONA do odwolania.

 

Edit:

Dokladnie 4 posty temu Zielu pisal.

Edytowane przez Zaqair
Odnośnik do komentarza

Dobra panowie jako że wstałem o 5 rano by sobie pograć więc czas na moje przemyślenia :)

 

Grafika to jest to czego oczekiwałem, woda i refleksy świetlne to coś pięknego. Wybuchy jak prawdziwe. Aha szkoda że wszyscy z marszu mają ustawione włączone HS nawet jak ma się kabelek odłączony.

Niestety jak dla mnie ciasne mapy jak więzienie to jakaś rzeżnia i nie wiem jak można się było podniecać taką ilością graczy, za to duże otwarte mapy to mistrzostwo świata :) boże tam co chwilę się coś dzieję.

Spadków animacji ani doczytywania tekstur nie uświadczyłem :) co do strzelania z R2 które tak chwaliłem to rzeczywiście sprawdza się świetnie jak gramy żołnierzem ale jest utrapieniem jak wsiadamy do pojazdów. Zresztą dziś wbijam się na poligon i testuję ustawienia sterowania.

 

Aha. zaniki dzwIęku są jeszcze częstsze niż w na PS3, zwłaszcza na mapie  linii kolejowej 

Edytowane przez marekjw2523
Odnośnik do komentarza

Ja odpaliłem grę dopiero dzisiaj rano, ten czas pobierania był długi.... co najmniej długi. Najważniejsze, że już jest. Pierwsze co się rzuca w oczy to tak jak piszecie - GRAFIKA! na która tyle czekaliśmy. Miazga po prostu. Wpadłem na chwile na serwer, pobiegałem, wpadło 5-6 blach. Warto było. Jako, że z ekipa gra zyskuje jeszcze więcej, wieczorem poczuje prawdziwą moc :)

 

Teraz tak szczerze, naprawdę aż tak bardzo podoba Wam się ten Killzone? Ja nie dostrzegam tej za(pipi)istości. Po pierwsze nie podoba mi się to co twórcy zrobili z tą grą. Przeszedłem wszystkie części z wyjątkiem Najemnika i ta część jak na razie wypada najgorzej i nie uważam żeby coś uległo zmianie... Killzone 2 był rewelacyjny, a tu...? Chyba przesadzili z tymi kosmicznymi motywami (przynajmniej w moim odczuciu). Miejscami czuje się jak w Dead Space, wychodzę na powierzchnie, a tu z kolei Mass Effect (którego nie trawie!). Druga sprawa to ta grafika, jest naprawdę ok ale żeby to jakieś przepięknie było?  NIeee. 100% razy bardziej podoba mi się grafika w BFie. 

Odnośnik do komentarza

kz festiwal kolorkow troche mnie odrzucil liczylem na brud syf jak w kz2 ale bf4.... miazga mapy to jest to! ciesze sie ze nie widzialem na ps3 bo wielki szok dla mnie. sterowanie teoche ciezko raz ze spora przerwa dwa ze zmienione wiec szedlem co mecz na rekord 1:12 etc:) ale warti bylo posiedziec dla glupoli na czacie. o 4 nad rane opowiadalem zonie historie sciegna kozbinia:) bajka dzis znowu odpalamy impreze i giercujemy!

Odnośnik do komentarza

kuzwa jak dzis was nie bedzie to ch.j gumis pryksio i lorac nie zawiedli. kozbinio zydzi na psn wiec tez spitolil;)

 

(pipi)a dalej ten kod nie działa.

 

dla mnie objawieniem jest cross game chat - Wy sobie ciupiecie w BFa, ja ciągnę singla kz, który jest naprawdę piękny, nie kumam o co Wam biega. tak czy tak fajnie dzielić się wrazeniami na bieżąco

Odnośnik do komentarza

Wbiliśmy na mapę z jakimiś wzgórzami, zrespiłem się w heli i zamiast strzelać to sobie widoki oglądałem, gram narazie tak, że aż się wstydzę xD kilkanaście miesięcy przerwy od BF i skill gdzieś tak na poziomie -2 ;] kończę sniadanie i na serwer. Pewnie już o tym pisaliście 100 razy przy okazji wersji ps3 ale fajnie wprowadzili blachy państw do ustawienia, Litwin wykrakał ;p Ja chcę strzelanie pod R1 kuhwa...

Odnośnik do komentarza

Ja nie kumam tego ściągania BF'a i opcji z płytą czy bez. Zassałem grę (coś tam ok 6GB) bez płyty w środku. Pojawiły się dwa pliki do zainstalowania: update i właściwa gra. Daje na update a tu info, że bez płyty ani rusz. No to wsadziłem ją do napędu, pojawiło się menu gry a tam, że w singla moge już grać natomiast pełna wersja gry 27% i rośnie. To jak to jest? Gdzie te 30GB do ściągnięcia? W zakładce pobieranie nic nie widać a mimo to procenty rosną. No i druga sprawa w paszczy siedzi cały czas płyta bo tak każe konsola.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...