Skocz do zawartości

Battlefield 4


Rekomendowane odpowiedzi

ok

 

To nie wiem bo na forum battloga ludzi piszę że zaraz po 18 już można ściągać.

 

sprawdziłem i to wygląda tak. jak szukam po PS4 to jest jedno za 63 zł  ale jak szukam po PS3 to są dwa do wyboru za 59zł i 0 zł.  czyli wychodzi na to ze podstawkę moglem przenieść na Ps4 a dodatek już jest tylko na Ps3 . super

 

Choć kod wbiłem godzinę temu na PS4 i go przyjęło.

Edytowane przez Bronas_
Odnośnik do komentarza

ok

 

To nie wiem bo na forum battloga ludzi piszę że zaraz po 18 już można ściągać.

 

sprawdziłem i to wygląda tak. jak szukam po PS4 to jest jedno za 63 zł  ale jak szukam po PS3 to są dwa do wyboru za 59zł i 0 zł.  czyli wychodzi na to ze podstawkę moglem przenieść na Ps4 a dodatek już jest tylko na Ps3 . super

 

Choć kod wbiłem godzinę temu na PS4 i go przyjęło.

 

Nic tak Polakowi nie poprawia humoru jak to, że komuś też się nie udało :blum1:

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

 

ok

 

To nie wiem bo na forum battloga ludzi piszę że zaraz po 18 już można ściągać.

 

sprawdziłem i to wygląda tak. jak szukam po PS4 to jest jedno za 63 zł  ale jak szukam po PS3 to są dwa do wyboru za 59zł i 0 zł.  czyli wychodzi na to ze podstawkę moglem przenieść na Ps4 a dodatek już jest tylko na Ps3 . super

 

Choć kod wbiłem godzinę temu na PS4 i go przyjęło.

 

Nic tak Polakowi nie poprawia humoru jak to, że komuś też się nie udało :blum1:

 

pies Ci mordę lizał :ninja:

Po odszukaniu China Rising jest jedna opcja za 59zł, klikamy: WYBIERZ WERSJĘ i mamy opcję darmową (jeśli wcześniej aktywowaliśmy kod z DLC).

a gdzie ty to szukasz chyba że w Ps3 bo nawet cena się zgadza.

Odnośnik do komentarza

PLOT i jego odpowiedniki to najbardziej noobowskie pojazdy. Często kolesie kampią tym ze swojej bazy przez całą rundę. Nic latającego nie ma z tym szans, a nic nie podejdzie bo jest za granicą. Bezsensowny pojazd. Nie powinni dawać strzelać z tego z bazy.

glupoty gadasz- z bazy na pewno calej mapy nie mozesz kontrolowac tym. Na duzych mapach rakiety maja ograniczony zasieg (dzialkiem z 500-700 m tez za duzo nie zdzialasz), a na malych dodatkowo uksztaltowanie terenu tez rzadko (o ile w ogole) pozwala cala mape miec na widoku. Pierwszy z brzegu przyklad- brzask: tam jest pelno wiezowcow, miedzy ktorymi heli spokojnie moze latac i z bazy jednej czy drugiej za duzo nie zdzialasz. Jesli akurat heli trafi na odsloniety obszar gdzie jest p-lotka, to oczywiscie nie ma szans, ale jak np. p-lotka spotka czolg albo technikow z wyrzutniami to tak samo jest po niej.

Z tym, ze "nic latajacego" nie ma szans oczywiscie tez bzdura- jety bez problemu lataja na wiekszych pulapach, jeszcze chyba ani jednego nie udalo mi sie zdjac. Tylko heli maja przechlapane.

No ja akurat latam jetem i czuje plotki bardzo mocno. Kamperzy pół mapy ściągają z bazy. Akurat jak sie lata jetem to trudno sie bić z innymi jetami mając pół mapy. Dużo osób kampi przez całą grę w bazie.

Odnośnik do komentarza

Oto co znalazłem na jednym z for  http://answers.ea.com/t5/Battlefield-4/Battlefield-4-Playstation-3-to-Playstation-4-Upgrade-questions/td-p/1700599

 

Your unlocks, DLC, and any Premium membership you have will transfer over when you move from PS3 to PS4 using the stat migration service, which is seperate from the voucher you get for the PS4 version for $9.99.

 

Napisał to ktoś z EA, więc chyba wiedział co pisze. Co dalej?

Łudzę się, że wystarczy kupić (za 0 PLN) dodatek na PS3, a po odpaleniu gry na PS4 dodatek magicznie stanie się dostępny dla PS4.

Edytowane przez hansior111
Odnośnik do komentarza

Potwierdzam problemy ze ściągnięciem DLC na PS4... Posiadam oczywiście wersję PS3 apgrejdowaną na PS4... Jakiś czas temu wbiłem w Store kod na China Rising (był w pudełku z grą), został przyjęty ale ściągnąć nie mogłem bo nie mam premium. Teraz teoretycznie już można ale w sklepie tylko jedna opcja - za 63pln, których za cholerę jasną nie wydam...

Czytałem trochę na forach zagranicznych gdzie tez poruszano ten problem - podobno kontakt z suportem i kilka screenów dokumentujących prawo do zassania dodatku na PS3 wystarczą by otrzymać NOWY kod - tym razem na PS4... Czy ktoś kumaty (Zaq, Zielu :) ) podpowie gdzie i jak to załatwiać? :)

Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

Tutaj Kaczor

https://help.ea.com/pl/battlefield/battlefield-4

 

Po prawej stronie masz skontaktuj sie z naszym doradca

 

Do 21 mozesz zadzwonic. Polska wersja ma tylko opcje email lub telefon.

 

Informacje kontaktowe pomocy technicznej
Telefon: +48 22 39 70 840

Dziękujemy za kontakt z Electronic Arts. Nasi doradcy są dostępni od Poniedziałku do Piątku w godzinach od 12.00 rano do godziny 21.00 wieczorem. Jeśli potrzebujesz pomocy poza tymi godzinami, prosimy zapoznać się ze stroną help.ea.com.

Uwaga: obowiązują opłaty zgodne z taryfą operatora.

 

Tutaj mozesz wyslac email

https://help.ea.com/pl/contact-us/contact/email

Edytowane przez Zaqair
Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

 

 

Wystąpiły chwilowe problemy z naszym systemem telefonicznym. Przepraszamy za wszelkie niedogodności wywołane tą awarią. Postaramy się jak najszybciej przywrócić działanie systemu.

Uwaga: Ta przerwa uniemożliwia naszym doradcom skontaktowanie się z tobą. Nie powinna mieć wpływu na grę.

 

:D :D :D :D

 

Czytaj,dzis w dlc nie pogracie.

Edytowane przez Zaqair
Odnośnik do komentarza

Pisalem do typa z chatu Ea i pisze mu,ze kupilem limitowana wersje bf4+china rising na ps3.Nastepnie upgrejdowalem ja bla bla

On mi powiedzial,ze te Dlc dla mnie nie jest za free na ps4,musze wykupic digital wersje inaczej nie dostne.

Czesc

Czyli mam z upgrejdowana wersje na ps4i musse wykupic wersje digital; na ps4 wtedy dostane za free dodatek? Tam poyeby pracuja?

Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

Sprawdzilem na stronie bf i w faq ea i nigdzie nie jest napisane,ze dlc bedzie przechodzic. Tutaj macie faq:

 


When I upgrade platforms, will my stats transfer with me?
Yes! You will be able to bring your multiplayer progress with you – your rank, score, K/D ratio, wins, time played, service stars, dog tags taken, vehicles destroyed, repairs, revives, squad score, accuracy, and more will transfer from Xbox 360 to Xbox One and PlayStation 3 to PlayStation 4.

Does my Battlefield 4 Premium membership carry over?
Yes, you will be able to carry over your Premium membership from current-gen to next-gen at launch.

Are there similar offers available in my country?
Additional promotions are in the works and will be promoted on Battlefield.com as soon as they become available.

How long is this offer good for?
Expiration dates vary for each offer. Please check your local retail sites for specific details.

Can I migrate my stats from Battlefield 3 to Battlefield 4?
No, you can only migrate stats from Battlefield 4 current-gen to Battlefield 4 on next-gen.

Where can I find the most updated migration FAQ?
Battlefield.com/UpgradeOffer will always include the latest current-gen to next-gen migration information

Do I need to keep my PS3 or Xbox 360 disc if I upgrade?
You must have the PlayStation 3 Battlefield 4 disc in your PlayStation 4 in order to play BF4 on PS4 (or Xbox 360 disc in your Xbox One).

Will all pre-ordered copies for BF4 include the PS4/Xbox One upgrade code?
All marked boxes of Battlefield 4 will include the PS4/Xbox One code. This includes all pre-ordered copies from retailers such as Amazon.

If I already pre-ordered BF4 digitally on the PlayStation store how do I upgrade it to next-gen?
If you pre-ordered BF4 on the Playstation Store you’re already qualified for the offer on PS4 for PS3 then simply complete your purchase, and you will be automatically qualified for the offer on PS4. Simply log in to your account on the PS4 and you’ll be able to take advantage of the offer.

http://www.battlefield.com/battlefield-4/next-gen-upgrade

 

Jak i obrazek z support.ea.com

 

bf4upgradebottom.jpg

 

Rowniez,nic o dlc. Jedynie premium

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...