Skocz do zawartości

Battlefield 4


Rekomendowane odpowiedzi

ja w biegu tylko krotko:

najlepszego wszystkim!

 

@Gesior: szacun :D

 

PS: mnie dzis chyba po wczorajszym sprzataniu lepienie uszek do barszczu nie ominie- zawsze jak musze to robic to mi sie baśń o Kopciuszku przypomina i rozdzielanie maku od piasku (czy co ona tam robila)... :confused:

Edytowane przez tommi
Odnośnik do komentarza

moi kochani - wszystkiego naj, spełnienia marzeń Waszych najskrytszych, a ode mnie duuuużo zdrowia dla Was i Waszych rodzinek oraz dużo satysfakcji ze wspólnego szarpania w BFa.

 

Ja wiedząc, że w święta raczej nie powalczę (wyjazd na wieś bez neta) zliczyłem wczoraj grubsze posiedzenie. Myślę, że jak żona widziała mnie odpalającego BFa o 21.30 nie spodziewała się, że jak o 6 rano obudzi się syn to ja nadal będę w niezmienionej pozycji... (8h łącznie) Jest lekki foszek, ale już świąteczna atmosfera wybaczania wkrada się w domostwo. Przy okazji zakończyłem masterowanie snajpera (został mi chyba 1 gnat tylko do odkrycia) i muszę trochę odszczekać - może to dawać mega frajdę, ale trzeba mieć już co nieco nabite i odblokowane bo zabawa ze snajpą wyposażoną w dalmierz i zamek dwutaktowy to już zupełnie inna bajka (wyniki 12 do 1) i wtedy dopiero zaczynają się prawdziwe pojedynki i polowania.

 

Strasznie się chciałem Wam pochwalić trzema killami pod rząd za łącznie 1500pkt (każdy to headshot powyżej 400m), ale jak dałem Share to mi nagrało rozgrywkę sprzed 5 (sic!) godzin. WTF?

 

jeszcze raz syćkiego naj!

Odnośnik do komentarza

wszystkiego najlepszego kochane jelopy i patalachy. wracam do czyszczenia broni w niedziele wyjazd:) ps kuzwa czy tylko u mnie w domu wszystko robi zona bo tak wnioskuje po waszych postach ze takie pomocniki z Was;)

 

Ja tam lubię sobie czasem popichcić... Poza tym wychodzę z założenia, że jak chcesz dobrze zjeść, to zrób sobie sam ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...