Skocz do zawartości

Battlefield 4


Rekomendowane odpowiedzi

Premium wykupiłem kilka tygodni temu i przez cały czas miałem takie ikonki przy opcji premium w menu. Po problemach z siecią w święta zniknęły, mam tylko na tapecie w tle Battlefild 4 PREMIUM a świecące znaczki już się nie pojawiają chociaż u szwagra cały czas są. Obaj mamy ps4. Mam nadzieję że dalej system widzi mnie jako użytkownika premium?

Odnośnik do komentarza

 

od kiedy do kiedy dokladnie to 2xXP niby jest? Wg battleloga juz od 2:00 dzisiejszej nocy powinno byc, ale gralem do 4. i nic nie naliczalo...

Ja grałem dziś kilka h i w ogóle nic nie dostałem :confused:

 

Dziś stwierdziłem, że FAMAS to najlepsza pukawka w grze. Doskonale się sprawdza na bliskie dystanse, i jest o dziwo całkiem dobra na dalsze. Nawet bez upgrade'ów ściągałem z daleka ludzi.

 

 

Faktycznie, na bliski kontakt to chyba najlepsza pukawka. Na TDM czy Dominacji sprawdza sie znakomicie. Na podboju czy rush'a, raczej bym jej nie uzywal, gdzie dosc czesto strzelasz na pol-dystansie. A w tutaj lznacznie lepiej spisuja sie ACE 23 czy L85A2. Mimo to, Famas jest swietny. Krotki gameplay z ta bronia.

 

https://www.facebook.com/photo.php?v=1392954154290201&set=vb.100007268884081&type=2&theater

Odnośnik do komentarza

Faktycznie, na bliski kontakt to chyba najlepsza pukawka. Na TDM czy Dominacji sprawdza sie znakomicie. Na podboju czy rush'a, raczej bym jej nie uzywal, gdzie dosc czesto strzelasz na pol-dystansie. A w tutaj lznacznie lepiej spisuja sie ACE 23 czy L85A2. Mimo to, Famas jest swietny. Krotki gameplay z ta bronia.

 

https://www.facebook.com/photo.php?v=1392954154290201&set=vb.100007268884081&type=2&theater

Filmik nie działa - "Zawartość chwilowo niedostępna".

 

Jak wziąłem FAMAS'a do ręki i zabiłem kilku ludzi z większego dystansu to myślałem że jest idealna. Niestety jest bardzo "dzika" i czasem zawala właśnie na średnim dystansie. Trzeba walić seriami, a ja się przyzwyczaiłem do innej broni, na której mogłem sobie więcej pozwolić (mimo że na dystans jest całkowicie ślepa).

Wadą FAMAS'a jest też to, że broń nie wybacza błędów. Jak ktoś wybiegnie Ci w niefortunny sposób i spudłujesz 25 pocisków (co następuje w ułamku sekundy), to jesteś martwy. Jak już się zacznie strzelać, to nie ma jakby czasu na to żeby skorygować cel.

Pewnie kwestia przyzwyczajenia, bo strzela się tym inaczej niż innymi pukawkami.

 

Gram szturmowcem, żeby odblokować i wypróbować sobie tego ACE 23. Później najprawdopodobniej wrócę do zwiadowcy. Za bardzo się przyzwyczaiłem do jego gadżetów. Jak zacząłem latać z różnymi rodzajami broni, to wyniki mi się trochę popsuły ;p

 

 

Fajnie, że dadzą dłuższy 2XP boosta. Dziś mi wypadło godzinne +200% ze złotego pakietu. Załaduje se dodatkowo na tą okazje :)

Edytowane przez Drantzell
Odnośnik do komentarza

 

Później najprawdopodobniej wrócę do zwiadowcy. Za bardzo się przyzwyczaiłem do jego gadżetów. Jak zacząłem latać z różnymi rodzajami broni, to wyniki mi się trochę popsuły ;p

jakiej broni uzywasz dla zwiadowcy?

 

MTAR-21. Mam na tym ok. 1500 killi i mi leży. Lubie bronie z dużą szybkostrzelnością, a ta ma 900 rpm. Strzela się z tego trochę jak z PDW. Raczej na większe odległości nie da się postrzelać.

Na większych mapach najlepiej się pewnie nadaje AC5K.

 

Snajperkami, ani DMR się w ogóle nie bawiłem. Jak łapie jakąś zdobyczną to jest "ło jezu" i raczej nie mógłbym tym grać.

Odnośnik do komentarza

No to jest naprawdę wyzwanie, ja jak mam grać snajpami to albo z muszką, reddotem lub co najwyżej z acogiem i heja agresywnie. Na takie kampienie najlepiej się udać na senności, zmęczeniu lub innego rodzaju rozmiękczeniu, wtedy to wolne tempo tak nie wadzi.

 

Co do FAMASa to właśnie dlatego nim gram, że jest dziki i trzeba się z nim siłować bo na papierze, w jednych sytuacjach jest da best, w innych da łorsts xD ale okiełznany odwdzięczy się...A poza tym to już na którymś onlajnowym posiedzeniu tłumaczyłem, że wyboru nie miałem żadnego w kwestii broni assaulta ;p

Odnośnik do komentarza

Nie powiedział bym, że FAMAS jest w niektórych sytuacjach najgorszy. Broń ma szybką prędkość wylotową pocisków, jest całkiem celna i da się ściągać przeciwników z większych odległości (np. MTAR-21 ssie pod tym względem). Dalej jest to karabin szturmowy.

 

Na razie mam na tym tylko z 200 killi i być może się przyzwyczaję, ale mam wrażenie że jest zrobiona do tego żeby powalić przeciwnika i zginąć ;p Na jednym magazynku trudno jest zabić więcej niż jedną osobę, co w połączeniu z dużym czasem ładowania czuje się z tą bronią odrobinę nieswojo i mam ochotę grać defensywniej.

 

Mam wrażenie, że spadło mi ratio przez FAMAS'a (tzn, przestało wzrastać), ale dam mu jeszcze szanse ;]

Edytowane przez Drantzell
Odnośnik do komentarza

Chyba tez zacznę grać zwiadowca, bo feeling snajperek jest fajny. Chociaż siedzenie w jednym miejscy to będzie nie lada wyzwanie dla mnie. :)

 

właśnie skończyłem farmić snajperki (wpadł medal za 50 berek karabin snajperski + gwiazdki za bronie) i powiem CI, że siedzenie w miejscu to ostatnia rzecz jaką możesz zrobić - snajperzy przeciwnej drużyny z lornetkami i swoimi gnatami namierzają w parę sekund, zwłaszcza, że większość campspotów jest dobrze znana, a killcam i "świecenie" zdradzają Twoją pozycję zaraz po strzale. Trzeba dużo biegać i nauczyć się strzelać w biegu lub celować max sekundę. Zabawa jednak przednia a ratio rośnie diametralnie

 

Teraz wracam do medyka i mam wyniki 2-12 :D

Edytowane przez waldusthecyc
Odnośnik do komentarza

A te złote walizeczki niech cyganom na łancuchy dadzą. Co battlepack to jakiś z dupy emblem albo obrazek żołnierza na battlelog albo nawet dwa obrazki, czemu nie pięć od razu? Ale se powachluję mhh, nazmieniam, badziewie którego ani ja ani nikt inny nie ogląda, potrzebne jak (pipi)ie majtki. Żołnierz na każdy dzień tygodnia, dla ciebie i dla mnie... 100% bonus nie mówiąc już o 200% widziałem chyba ze 20lvli temu. 

 

A tak poza tym to fajnie mi się gra, siedzę w chinach i nie wracam.

Odnośnik do komentarza

Problemy chyba ze strony EA, bo w takim KZ lagów brak.

 

Mam pytanie co do pakietów bojowych, jest możliwość podejrzenia co jest w środku bez ich aktywowania? Jak mam np. w walizce podwójne punktu, to rozumiem, że po otworzeniu już one działają (nabijają się).  Pytam, bo jest tam opcja "otwórz ponownie" czy cos w tym stylu, nie wiem do czego to jest, czy coś to daję.

Edytowane przez YETI
Odnośnik do komentarza

Jak otworzysz walizki i wyskocza ci premie to one sie same nie aktywuja tylko sie magazynuja w cos ala schowku gdzie mozesz sobie wybrac pozniej ktora premie chcesz by byla aktywowana. Na ps4 wchodzisz options i naciskasz kwadrat i ci wyskakuje lista.

uprzedziles mnie bartiz;)

Edytowane przez hniv
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Jak otworzysz walizki i wyskocza ci premie to one sie same nie aktywuja tylko sie magazynuja w cos ala schowku gdzie mozesz sobie wybrac pozniej ktora premie chcesz by byla aktywowana. Na ps4 wchodzisz options i naciskasz kwadrat i ci wyskakuje lista.

uprzedziles mnie bartiz;)

 

Ja bym powiedział, że po wejściu w opcje (podczas meczu) naciskasz prawo i wyskakuje lista.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...