Skocz do zawartości

Battlefield 4


Rekomendowane odpowiedzi

Mi tam odpowiada granie z ludźmi w wieku około 30 lat i nadal się dziwie jak gołowąs Gumiś ;] fajnie się wpasował

 

No można by się zastanowić :) Najlepsze jest to, że wielokrotnie bylem pytany o to jak tam moja rodzina, dzieci i to zdziwienie po odpowiedzi, że mam dopiero 16-17 lat... :D 

Odnośnik do komentarza

Jak już o starych dupach mowa to kto przebije moje 37 i siwy łeb? :)

 

gorzoww ma już 40+ Jego 15 letni syn z nami łupie, a młodszy daje dobre rady (to ten: "tata kose mu" albo "tata otwórz skrzynkę"). Co do siwego łba to u mnie z tym ciężka sprawa bo grzywka zaczyna się już prawie w połowie głowy ;)

 

 Stasio wstał o 1:30 i stwierdził, że to najlepsza pora na zabawę. Do 5 rano śmigał na dywanie z zabawkami. Masakra. Kumasz mcluski? ;)

 

Kumam. Żona dba o moją wiedzę w tym temacie i wiem już, że dzięki obserwacji kiedy dziecko jest teraz aktywne można się dowiedzieć kiedy będzie po porodzie. W nocy to będą podobne godziny do Twoich. Nad radem (4:00 - 5:00) też. Wcale się nie boję, że będę niewyspany :confused:

Edytowane przez mclusky
Odnośnik do komentarza

Wybaczcie, że tak się wbiję pomiędzy wódkę a zakąskę, wiekiem nie chcę się chwalić ale wydaje mi się, że kasuję wszystkich tu obecnych (nie napiszę razem wziętych bo byłaby to przesada)  :hi:

A córka 8 lat i już powoli po battlefield'zie z ojcem biega ...

 

Noo gratulacje! Według Twojego profilu masz 104 lata. Dobra forma jak nakuwriasz na forum ;)

Odnośnik do komentarza

Wybaczcie, że tak się wbiję pomiędzy wódkę a zakąskę, wiekiem nie chcę się chwalić ale wydaje mi się, że kasuję wszystkich tu obecnych (nie napiszę razem wziętych bo byłaby to przesada)  :hi:

A córka 8 lat i już powoli po battlefield'zie z ojcem biega ...

 

 

Musisz mi wybaczyć ale data w profilu jest nieprawdziwa, do setki jeszcze trochę brakuje  ;)

 

Forumek nigdy nie wybacza. Nigdy! Nawet starcom i dzieciom.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...