Skocz do zawartości

Battlefield 4


Rekomendowane odpowiedzi

Zaq, witamy z powrotem wsrod zywych :]

...a premiuma/chiny masz tez od razu?

A premium ma jakas date do kiedy moge przeniesc?Czy nawet np.w czerwcu bede mogl przeniesc? Jezeli nie ma wyznaczonej daty to kupie w przyszlym miesiacu.

Odnośnik do komentarza

hmmm, dobre pytanie- szczerze mowiac nie mam pojecia :confused: Wszedzie byla mowa o apgrejdzie gry- o premiumie nic nie kojarze. Wydaje mi sie, ze w dowolnym momencie mozna go przeniesc, bez zadnego deadline'a, ale dla 100% pewnosci zrobilbym to jednak wczesniej jesli masz zamiar i tak go brac (poza tym bedziesz mogl wczesniej juz ograc nowe mapy).

Odnośnik do komentarza

Coś się dzieje z serwerami od kilku dni? Lag za lagiem, klatkowanie a jak już się trafi porządny serwer to przy przejściu do kolejnej mapy wiesza się na czarnym ekranie z migającą kreseczką w prawym górnym rogu ekranu i zapętlonym dźwiękiem. Do tego jakieś bezsensowne i oderwane od rzeczywistości raporty w battlelogu.

A już widok gości biegających z 0HP po wymianie ognia ze mną gdy leżę i zdycham doprowadza mnie do szewskiej pasji. Abstrahując od tego, że zazwyczaj trafiam do zespołu, który przegrywa rundę przynajmniej do 500...

 

Kuźwa, niech się za aktualizację biorą a nie dlc z nowymi mapami albo podwójnymi punktami dla premium ... 

Odnośnik do komentarza

Z wlasnego doswiadczenia wiem ze laguja serwery conquest 64, 

tak, o nich właśnie piszę - od jakiegoś czasu wszystko było OK (albo przynajmniej prawie wszystko), natomiast od 2-3 dni jakieś szaleństwo. Przedwczoraj były chociażby trudności (albo tylko ja je miałem) z wejściem na jakikolwiek serwer europejski. Wieszało się w momencie wejścia z ekranu startowego na mapę...

Odnośnik do komentarza

hmmm, dobre pytanie- szczerze mowiac nie mam pojecia :confused: Wszedzie byla mowa o apgrejdzie gry- o premiumie nic nie kojarze. Wydaje mi sie, ze w dowolnym momencie mozna go przeniesc, bez zadnego deadline'a, ale dla 100% pewnosci zrobilbym to jednak wczesniej jesli masz zamiar i tak go brac (poza tym bedziesz mogl wczesniej juz ograc nowe mapy).

 

Tu masz odpowiedź. Upgrade obejmuje też Premium. http://www.battlefield.com/pl/battlefield-4/playstation-4-upgrade

 

 

OFERTY

 

Wszyscy sprzedawcy

W oznakowanych egzemplarzach Battlefield 4 na PlayStation®3 znajdzie się kupon z unikatowym kodem, dzięki któremu do 28 marca 2014 będziesz mógł kupić w PlayStation®Store cyfrową wersję Battlefield 4 za jedyne 39zł.

 

Najczęściej zadawane pytania

 

Czy moje statystyki zostaną przeniesione, gdy ulepszę grę do wersji na platformę nowej generacji?

Tak! Twoje postępy w grze online – stopień, wynik, współczynnik zabić/zgonów, zwycięstwa, czas gry, gwiazdki za służbę, zdobyte nieśmiertelniki, zniszczone pojazdy, naprawy, reanimacje, wyniki drużynowe, celność i wiele więcej – zostaną przeniesione z Xbox 360 na Xbox One i z PlayStation 3 na PlayStation 4.

 

Czy na nową platformę zostanie przeniesiony mój dostęp Battlefield 4 Premium?

Tak, w momencie premiery będziesz mógł przenieść swój dostęp Premium z obecnej na nową generację sprzętu.

 

Czy podobne oferty dostępne są też w moim kraju?

Cały czas trwają prace nad kolejnymi ofertami promocyjnymi. Informacje na ich temat będą pojawiać się na stronie Battlefield.com.

 

Do kiedy będzie dostępna ta oferta?

Oferty mają różne terminy ważności. Szczegółowe informacje uzyskasz u lokalnych sprzedawców.

 

Czy mogę przenieść moje statystyki z Battlefield 3 do Battlefield 4?

Nie, możesz tylko przenieść statystyki z Battlefield 4 na obecną generację sprzętu do Battlefield 4 na konsole nowej generacji.

 

Gdzie znajdę najbardziej aktualne odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczące migracji?

Najnowsze informacje dotyczące migracji z obecnej na nową generację sprzętu będą umieszczane na stronie Battlefield.com/UpgradeOffer.

 

Do kiedy będzie dostępna ta oferta?

Oferta Sony na zakup cyfrowej wersji gry po obniżonej cenie wygasa 28 marca 2014. Oferty innych sprzedawców mogą się pod tym względem różnić.

 

Co się stanie z moim dyskiem z grą na PlayStation 3, kiedy ulepszę grę do wersji PlayStation 4?

Aby grać w Battlefield 4 na PlayStation 4, dysk z BF4 dla PlayStation 3 musi znajdować się w napędzie twojego systemu PS4.

 

Czy wszystkie egzemplarze BF4 zamówione w przedsprzedaży będą zawierać kod na wersję PS4?

Kod na wersję PS4 będzie znajdować się we wszystkich oznaczonych egzemplarzach Battlefield 4, w tym wszystkich egzemplarzach zamówionych w przedsprzedaży u detalistów takich jak Amazon.

 

Zamówiłem cyfrową wersję BF4 w przedsprzedaży za pośrednictwem PlayStation Store. Jak będę ją mógł ulepszyć do wersji na nową generację sprzętu?

Jeśli zamówiłeś BF4 w przedsprzedaży w PlayStation Store, twój zakup jest objęty omawianą ofertą. Gdy sfinalizujesz transakcję, zostaniesz automatycznie zakwalifikowany do graczy, którzy będą mogli kupić wersją gry na PS4 ze zniżką. Po prostu zaloguj się do swojego konta na PS4 i skorzystaj z oferty.

 

 

@Zaq - jeśli nie masz jeszcze Premium i nie kupisz go przed upgrade to przecież możesz kupić na PS4. Jeśli masz to podejrzewam, że będziesz mógł przenieść je na PS4 w takim samym terminie jak grę i tyko wtedy.

Edytowane przez mclusky
Odnośnik do komentarza

Wczorajsze lagi na Kurorcie to śmiech na sali. Na innych mapach też nieciekawie. Żenuła. Dwa razy wywaliło mnie z gry z jakimś błędem.

Guzik mnie obchodzi Premium, double weekendy, niech se to wszystko w dupsko wsadzą. Wczoraj na TDM przeciwko Kabotynowi 3 razy miał 0%. Ja nie chce nowych dodatków, ja nie chce płatnych serwerów, JA CHCE (pipi)A DZIAŁAJĄCĄ GRE!!!

Odnośnik do komentarza

Poradnik? Junioru2 czego chcesz się dowiedzieć? Jakieś poradniki do BF3 dla Premiumowców chyba wychodziły i wiesz co? Zapomnij o tym. Najlepszym poradnikiem jest liczba godzin spędzonych na grze i Twoje doświadczenie. Zaciągnij się do jakiegoś Plutonu, najlepiej z lepszymi od siebie i obserwuj. Ta gra jest tak nieprzewidywalna a akcja toczy się różnymi torami więc co tu doradzać/poradzać.

Odnośnik do komentarza

Tak mnie teraz naszło a propos ankiety, którą DICE zamieściło.
Pytają w niej co znerfić, co jest OP itd...

A ja jestem za tym, żeby zlikwidować boostowanie, powrócić do stanu z BF3 gdzie na "sete" trzeba było zasłużyć i zapracować. Mam na liczniku 150h i uważam, że w tym momencie jestem niedzielnym graczem a mam 70 lvl. W dodatku wydaje mi się, że DICE strzela sobie w stopę tą zagrywką bo będzie dużo osób, którzy myślą o wbiciu sety i do widzenia co się wiąże z opuszczaniem serwerów. I nawet nie pomoże fakt, że przyciągną ileś tam dzieci CODa.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...