Skocz do zawartości

Battlefield 4


Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie gra dla mnie umarła :sick:  !!!

 

A Battlepack a Day

 

Every day that you log into the game in February, you’ll receive a Bronze or Silver Battlepack. For those of you who haven’t started opening your earned packs yet, these Battlepacks contain bonuses like XP Boosts and soldier camos. Normally, it would take approximately 30 hours gameplay to earn that many packs. Every day that you log a multiplayer game during the month of February, you will receive a new Battlepack. During weekdays, these will be Bronze, and during Saturdays and Sundays we will give away Silver Battlepacks. Remember to activate your earned XP boosts in the in-game menu to accelerate your progress.

 

Shortcut Bundles

 

We are preparing two shortcut bundles for Battlefield 4 that we will make available for download at no cost during the Player Appreciation Month. These voluntary shortcut bundles will unlock all grenades and handguns for Battlefield 4 (the base game) so you can make up for lost time. Or if you’re new to the game, they will help you catch up with players who have been on the Battlefield since launch. We will get back to you with more details once we have set release dates for these items.

For all of our Battlefield 4 Premium users, we’re adding two additional weapon shortcuts, unlocking DMR’s and shotguns. That way, if you like, you can quickly get your hands on a large portion of the weapons available in Battlefield 4.

 

Double XP Weekend

 

During the Player Appreciation Month, we’ll be running a double XP weekend for all players. If you’re one of our many Battlefield 4 Premium members, you’ll also get an additional double XP weekend during the Player Appreciation Month as an added bonus.

Odnośnik do komentarza

ciekawe, co nimi kieruje- to jakas forma przeprosin za dotychczasowe problemy czy tez moze spada liczba graczy i probuja zahamowac trend/przyciagnac nowych. 

Nie wiem, po jaka cholere daja te shortcuty... Najpierw zrobili rozbudowany system unlockow, a teraz to praktycznie kasuja... Ciekawe, jak kolejna czesc bedzie wygladac na starcie.

 

@Gesior: mam nadzieje, ze zachowales tego 200% boosta :)

Edytowane przez tommi
Odnośnik do komentarza

To thank you for your dedication and support, I’d like to announce the Battlefield 4 Player Appreciation Month. Starting on Saturday, February 1, DICE is saying THANK YOU to all players by hosting a month filled with fun community missions and daily giveaways that you get just for jumping into a match.

We appreciate all of the great feedback you continue to provide about all aspects of Battlefield 4. We take this very seriously, and hearing directly from you has helped to make the experience better. The latest information on our game updates can always be found in the BF4 Control Room, including a few new additions that I’m pleased to say are coming soon. First, we are further improving a number of items commonly referred to as “netcode”. This will tighten the overall multiplayer experience, and we will be able to share these items with you in detail soon. In February, we’re also re-introducing the fan favorite feature Platoons in its first iteration. In this added social layer, you can team up with your friends to create your own social space and accumulate stats together. We’re also working on other feature additions that you’ve been asking for – stay tuned for more. Here’s to a great 2014!

Odnośnik do komentarza

 

Jak Cie niszczą za pomocą C4, to jest tylko i wyłącznie Twoja wina. Jak ktoś siedzi w czołgu i ktoś go rozwali za pomocą tego to nie ma pretensji. Poza tym na PLOT można mieć radar bez strzelca.

Ależ ja nigdzie nie płaczę, że mnie rozwalają - jest to naturalna kolej rzeczy i nie mam do nikogo pretensji bo sam bym tak robił, gdybym tylko inżynierem nie biegał. Podałem to także jako przykład, że jednak w takiej plotce też łatwo zginąć, zwłaszcza, że ja nie siedzę w bazie bo uważam, że wtedy nie ma takich możliwości - jest praktycznie wszędzie za daleko i sprzęt traci kompletnie na wartości.

Nie rozumiem też wyrzekania, że plotka się chowa w bazie - przecież jety mogą wlecieć w przestrzeń bazy bez problemu, prawda? 

 

Jako, że jestem noobem w lataniu, uważam, że nieźle ogarniam czołgi - tak jak piszesz, spędziłem w nich wieeele godzin ale niestety nie mam praktycznie żadnych szans, by bronić się w tym sprzęcie przeciwko jetom czy heli. I tu, imho jest lekka "niesprawiedliwość". Bez p-lotek, ciężko by się grało na zaporze nie będąc w powietrzu. Niestety, większość inżynierów biega z RPG a nie ze stingerem.

 

Zresztą, chcę podkreślić, że ja nie mam do nikogo w tej grze żadnych pretensji a już najmniejszych, że mnie ktoś rozwala. Na tym chyba polega ta gra. Nie mnie (i chyba nikomu) osądzać jak kto gra i kto z czego czerpie najwięcej frajdy. Parafrazując - graj i daj grać innym (oczywiście piszę to ogólnie a nie personalnie)...

 

 

Właśnie gra dla mnie umarła  :sick:  !!!

 

faktycznie, jakoś tak bez sensu wymyślili... 

Edytowane przez milekp
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dla mnie tych lvl i tego syfu nie powinno w ogole byc.Kazdy by mial wszystko odblkowane i gral sobie jak chcial.

Teraz to jakies lvl bzdury,trzeba strzelac jakimis bzdurnymi pukawkami,zeby odblkowac red doty itp.Niech DICE daje jak najwiecej,niech ludzie czerpia radosc z grania a nie srania sie z tymi levelami.

Jesli ktos nie potrafi grac,to i tak nie bedzie potrafil.

Edytowane przez KarolFanbojSony
Odnośnik do komentarza

HAHAHAHA płaczę ze śmiechu jak ta gra się s(pipi)iła xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

 

Wszystko dla pieniędzy, wszystko by granice między dobrymi graczami, a słabymi jak najbardziej zmniejszyć, wszystko by przypadek grał większą rolę co słabym pomoże, wszystko by ściągnąć parchów płaczących, że po co bo i tak już nikogo nie dogonią, no to (pipi) bronie, (pipi) milion % exp bonus i 100lvl w miesiąc. Z(pipi)ali grę idealną CoD MW, Z(pipi)ali gry idealne BFBC2 i Vietnam.

 

 

Zielu +1, ta gra już nie żyje, ale powiem więcej, ta seria już nie żyje. To prawdopodobnie mój ostatni BF, bo wątpię, że BC3 da radę. O BF5 nie chcę słyszeć. 

 

Ale zanim, będę niszczył na serwach tych wszystkich świeżych parchów których polityka EA skusiła do zajrzenia na pole bitwy, aż większość z krzykiem poucieka i im yte pedalskie serwery padną z pustki.

 

Przepraszam. Wystraszyłem się.

Odnośnik do komentarza

Ja tam gram dla dobrej zabawy z e-kumplami. Lata mi, czy awansuję na najwyższy lvl w dwa lata czy w dwa miesiące. Lata mi, czy w grze będzie 20 pukawek czy 200. Którąś i tak uznam za najlepszą dla mnie i będę z nią biegał. Jeśli kiedyś wyjdzie konkurencja dla BFa (z całym przekrojem pojazdów, rozsądnym balansem realizm/rozrywka) i będą tam stare znajome pyski (jeszcze od czasów BC2) wtedy rozważę porzucenie BFa. Póki co zwieram poślady i idę na(pipi)lać noobów z setnym levelem...

Edytowane przez hansior111
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Samoloty mogą wlecieć w przestrzeń bazy, ale atakowanie pojazdu do zwalczania celów powietrznych celem powietrznym jest samobójstwem. Wielokrotnie się o tym przekonałem i o to akurat nigdy nie miałem pretensji. Takie naloty udają się bardzo rzadko. Właściwie PLOT musi być zajęta czymś innym, Ty musisz wykonać perfekcyjny nalot (czołgi się łatwiej zabija) i mieć nadzieje że nie ma Obrony aktywnej. Obrona aktywna praktycznie niweczy Twój cały nalot, a nie ma czegoś takiego jak drugi nalot na PLOT. Krótko mówiąc liczy się na wielkiego farta.

Jak technicy biegają z rpg, a nie stingerami (kiedy dostają w(pipi) od dobrych pilotów) to chyba ich wina.

Jak jeździłem czołgami nie miałem problemu z helikopterami. Można by się było bawić w grę kamień, papier, nożyce, w której heli zjada czołg, heli zjada PLOT, czołg zjada PLOT, ale ta gra musiała by być zbalansowana. W tej chwili czołg do PLOT nie może strzelić, bo PLOT siedzi w bazie, a PLOT rozwala wszystkie heli w promieniu kilku kilometrów.
To jest prawie tak, jakbyś wsiadał do czołgu i dostawał kilka rakiet od helikoptera, który lata nad bazą przeciwnika. I masz dwie możliwości - wyskakujesz, albo giniesz.

 

Jetem sobie jeszcze w miarę radze, ale heli mają przerąbane. Zbalansowane PLOT'ki są na mapach Wroga Transmisja, Hotel i Sztorm na Paracelach. Tam dostaje się jedną na środku mapy i w ogóle nie ma problemu z kamperami (chociaż dalej trzeba na nie uważać na same PLOT'ki). Na paracelach np. wróg zdobywa piechotą punkt B, dostaje w nagrode PLOT, piechota osłania PLOT, a PLOT może kontrolować okoliczne niebo.

Strzelanie z bazy jest po prostu zepsute.

 

Poza tym PLOT broni się sama przed piechotą. Czasami jak w to wskoczę to czasami mam wrażenie że jestem w mechu do zwalczania piechoty (coś jak MAX z Planetside 2, tylko że bardziej wytrzymałe).

Odnośnik do komentarza

 

(pipi) im w dupe huuuaaa      (pipi) jak nie BF to co ???

Tak jak Danielskii mowi jest Destiny a jak nie to gry na SP. Sporo w tym roku wychodzi gier wartych uwagi.

 

Mam ten problem że ja jestem ciężki przypadek. od dnia w ktorym zawitała do mnie PS3 (3 lub 4 lata temu) kupiłem 2 słownie dwie gry . Było to BF3 i BF4 . Do tego było raptem kilka używek  i ze dwie ktore kupiłem jako nowe ale to byłu starocie. Nie jestem znawcą gier i naprawde musze być "napalony" by coś kupic. pokaż mi gre którą kupie i będe napierdalał dwa lata taka jak w BF3? Mało co mnie rusza , wszelakie fantazy , harry potter , roboty mnie nie kręcą. Tylko klimaty  wojenne, cała reszta to może być krótki przerywnik za który napewno nie położe blisko 300 zł.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Drantzell, bo już nie mogę. Chyba strasznie dostajesz od p.lot. Któregoś razu nagram Ci jak można zwalczyć p.lot. śmigłem, tylko trzeba być ostrożnym i sprytnym. Latam trochę i rzeczywiście potrafi ona napsuć krwi, ale nie jest nie do zniszczenia. Po pierwsze jej wieżyczka obraca się wolniej, niż ja latam wokół niej. Po drugie zawsze można dolecieć do p.lot. lecąc bardzo nisko i wykorzystując wszystko co się da do schowania się przed jej zasięgiem. Po trzecie jak się już doleci, to kilka razy udało mi się wylądować obok, założyć slamy, rzucić granat dla lepszego efektu i spokojnie oddalić się furkocząc na pożegnanie śmigłem ogonowym.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Właśnie gra dla mnie umarła :sick:  !!!

 

A Battlepack a Day

 

Every day that you log into the game in February, you’ll receive a Bronze or Silver Battlepack. For those of you who haven’t started opening your earned packs yet, these Battlepacks contain bonuses like XP Boosts and soldier camos. Normally, it would take approximately 30 hours gameplay to earn that many packs. Every day that you log a multiplayer game during the month of February, you will receive a new Battlepack. During weekdays, these will be Bronze, and during Saturdays and Sundays we will give away Silver Battlepacks. Remember to activate your earned XP boosts in the in-game menu to accelerate your progress.

 

Shortcut Bundles

 

We are preparing two shortcut bundles for Battlefield 4 that we will make available for download at no cost during the Player Appreciation Month. These voluntary shortcut bundles will unlock all grenades and handguns for Battlefield 4 (the base game) so you can make up for lost time. Or if you’re new to the game, they will help you catch up with players who have been on the Battlefield since launch. We will get back to you with more details once we have set release dates for these items.

For all of our Battlefield 4 Premium users, we’re adding two additional weapon shortcuts, unlocking DMR’s and shotguns. That way, if you like, you can quickly get your hands on a large portion of the weapons available in Battlefield 4.

 

Double XP Weekend

 

During the Player Appreciation Month, we’ll be running a double XP weekend for all players. If you’re one of our many Battlefield 4 Premium members, you’ll also get an additional double XP weekend during the Player Appreciation Month as an added bonus.

 

 

Oni sobie sami w stopę strzelają takim posunięciem. Już pomijam trudność zdobycia 110 lvl. W grę się po prostu zawsze przyjemniej grało jak miało się coś jeszcze do odblokowania. Jak w BC2 odblokowałem wszystko to zaczęło mi czegoś brakować po jakimś czasie.

Jak dla mnie posunięcie całkowicie z dupy. Ani nie sprawi to przyjemności graczom (zabierając przyjemność odblokowywania stuffu), ani DICE (bo duża część graczy jak odblokuje wsio to przestanie grać). Tłumaczenia w stylu "to ma ułatwić grę ludziom zaczynającym" są całkowicie z dupy, bo podstawową bronią wiele da się zdziałać. Ba - Pierwszy karabin AC5K jest najlepszym karabinem w grze (najbardziej uniwersalnym).

 

Polecam wszystkim Planetside 2 (na PS4 wychodzi chyba w kwietniu). To jest giera Free-2-Play, ale mechanika gry (ekonomia?) po pierwsze nie zabiera szans początkującym (lub nie płacącym), a po drugie wpływa na to, że grając chce Ci się najwięcej leczyć i wskrzeszać ludzi, rozdawać amunicje komu się da, reperować pojazdy. Poza tym twórcom nie jest na rękę, żeby sztucznie przyśpieszać rozwoje postaci. Gracz Battlefieldowy powinien się też odnaleźć w systemie strzelania itp. Perełka F2P i dobry FPS w ogóle (a nawet momentami epicki).

Odnośnik do komentarza

 

 

(pipi) im w dupe huuuaaa      (pipi) jak nie BF to co ???

Tak jak Danielskii mowi jest Destiny a jak nie to gry na SP. Sporo w tym roku wychodzi gier wartych uwagi.

Mam ten problem że ja jestem ciężki przypadek. od dnia w ktorym zawitała do mnie PS3 (3 lub 4 lata temu) kupiłem 2 słownie dwie gry . Było to BF3 i BF4 . Do tego było raptem kilka używek  i ze dwie ktore kupiłem jako nowe ale to byłu starocie. Nie jestem znawcą gier i naprawde musze być "napalony" by coś kupic. pokaż mi gre którą kupie i będe napierdalał dwa lata taka jak w BF3? Mało co mnie rusza , wszelakie fantazy , harry potter , roboty mnie nie kręcą. Tylko klimaty  wojenne, cała reszta to może być krótki przerywnik za który napewno nie położe blisko 300 zł.

Gry na SP to zazwyczaj 10-12 godz,chyba tylko w Skyrim spedzisz 200h. Gry na SP to nie gra typu bf,ze bedziesz nawalal 2 lata jak bf. Wiekszosc gier przechodzisz robisz trophy/platyne i sprzedajesz/wymieniasz/zostawiasz i kupujesz nastepna.

 

Gry wojenne na rynku konsol masz 2,Cod i BF i to wszystko. Na pc masz jeszcze Arme,ale Arma i Bf to dwie rozne gry.

Edytowane przez Zaqair
Odnośnik do komentarza

 

Polecam wszystkim Planetside 2 (na PS4 wychodzi chyba w kwietniu). To jest giera Free-2-Play, ale mechanika gry (ekonomia?) po pierwsze nie zabiera szans początkującym (lub nie płacącym), a po drugie wpływa na to, że grając chce Ci się najwięcej leczyć i wskrzeszać ludzi, rozdawać amunicje komu się da, reperować pojazdy. Poza tym twórcom nie jest na rękę, żeby sztucznie przyśpieszać rozwoje postaci. Gracz Battlefieldowy powinien się też odnaleźć w systemie strzelania itp. Perełka F2P i dobry FPS w ogóle (a nawet momentami epicki).

 

 

Lasery, statki kosmiczne, tarcze, drony, mechy, kosmici... Dziękuję, na Ziemi mi dobrze. Jedyny FPS którego akcja nie dzieje się na Ziemi i mi przypasował to Borderlands.

Edytowane przez hansior111
Odnośnik do komentarza

Drantzell, bo już nie mogę. Chyba strasznie dostajesz od p.lot. Któregoś razu nagram Ci jak można zwalczyć p.lot. śmigłem, tylko trzeba być ostrożnym i sprytnym. Latam trochę i rzeczywiście potrafi ona napsuć krwi, ale nie jest nie do zniszczenia. Po pierwsze jej wieżyczka obraca się wolniej, niż ja latam wokół niej. Po drugie zawsze można dolecieć do p.lot. lecąc bardzo nisko i wykorzystując wszystko co się da do schowania się przed jej zasięgiem. Po trzecie jak się już doleci, to kilka razy udało mi się wylądować obok, założyć slamy, rzucić granat dla lepszego efektu i spokojnie oddalić się furkocząc na pożegnanie śmigłem ogonowym.

 

Z chęcią bym zobaczył coś takiego. Sam się zastanawiałem jak obejść zasięg jej działka. Zastanawiałem się czy była by możliwość nalotu 90 stopni w dół z dużej wysokości.

 

Nie dostaje dużo, bo latam ostrożnie. Tak czy siak doprowadzało mnie to do szewskiej pasji, kiedy dostawałem od kolesia, który był całkowicie poza zasięgiem kogokolwiek z naszego teamu. To że znowu coś napisałem na ten temat to tylko z powodu milekp. Ogólnie ze zmian jestem zadowolony i myślę, że do powinno PLOT naprawić.

 

 

Polecam wszystkim Planetside 2 (na PS4 wychodzi chyba w kwietniu). To jest giera Free-2-Play, ale mechanika gry (ekonomia?) po pierwsze nie zabiera szans początkującym (lub nie płacącym), a po drugie wpływa na to, że grając chce Ci się najwięcej leczyć i wskrzeszać ludzi, rozdawać amunicje komu się da, reperować pojazdy. Poza tym twórcom nie jest na rękę, żeby sztucznie przyśpieszać rozwoje postaci. Gracz Battlefieldowy powinien się też odnaleźć w systemie strzelania itp. Perełka F2P i dobry FPS w ogóle (a nawet momentami epicki).

 

Lasery, statki kosmiczne, tarcze, drony, mechy, kosmici... Dziękuję, na Ziemi mi dobrze. Jedyny FPS którego akcja nie dzieje się na Ziemi i mi przypasował to Borderlands.

 

No jest trochę inny setting. Bardziej futurystyczny, ale mechanicznie prawie jak Battlefield. Tylko jedna z frakcji korzysta z broni opartej na technologii kosmitów, a pozostałe dwie używają broni ładowanymi zwykłymi nabojami. Wszystkie strony konfliktu to ludzie, a planety wyglądają jak ziemia.

No ale nie będę namawiał. Niektórzy lubią BF4 dlatego że jest dobrym FPS-em, a niektórzy dlatego, że mogą postrzelać tam z M16A4. (w dużym uproszczeniu).

Planetside 2 to baardzo dobry FPS, w którym niestety nie można postrzelać z M16A4.

Edytowane przez Drantzell
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...