Skocz do zawartości

Battlefield 4


Rekomendowane odpowiedzi

Czy ja wiem. Teraz ciupie w odgrzewanego kotleta Assassin Creed 4, bo sprawia mi wieksza farjde, niz BF (tz nie w(pipi)ia). Pykne sobie pare runde wieczorkiem w TDM, ukradne Karolkowi MVP, i ide spac. W piatki i soboty, jak jest ekipa, mozna cos konretnego ugrac. Naprawde, nie spieszy mi sie aby stac sie "rozowa landrynka". :)

 

Kabotyn, przeklinam Cię po stokroć. Jak widzisz, że gram TDM to albo dołączasz do mojej drużyny, albo nie wchodź na serwer :blum2:

Bo ja na TDM próbuje się zrelaksować z reguły po mocnym wpyerdolu albo jak mam mało czasu i pyknąć sobie lajtowo a nie się w(pipi)iać na widok skaczącego pajaca :bunny: . Zrozumiano? ;)

Edytowane przez Gęsior
Odnośnik do komentarza

Dla mnie w tym narzekaniu na DICE/EA to jest duzo przesady. Ja bawie sie znakomicie i nie mam powodu do niezadowolenia. W BF3 wiecej razy zostawalem wykopany z serwera za to ze zabilem admina niz w tej chwili wykopany przez gre (co zdarza sie raz na kilkadziesiat meczy). Balans broni jest swietny, mapy sa zbalansowane na tyle ze nie ma spawn killowania. To ze wypuscili gre troche za wczesnie mnie nie rusza. Wole to ze wypuscili troche niedokonczona, niz mialbym czekac na nia 3 miechy. Tym bardziej ze sukcesywnie łataja tak ze mi osobiscie w ogole nie przeszkadza. Jak dla mnie bardzo dobry Battlefield.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

musze sie tym razem zgodzic, zwlaszcza z tym:

Wole to ze wypuscili troche niedokonczona, niz mialbym czekac na nia 3 miechy. Tym bardziej ze sukcesywnie łataja tak ze mi osobiscie w ogole nie przeszkadza. Jak dla mnie bardzo dobry Battlefield.

najgorsze rzeczy (permanentne zwiechy) juz wyeliminowali (no, moze poza lagami, ale wczoraj nie gralem- byc moze cos sie zmienilo jak pisal mclusky), a to, co teraz najbardziej mnie wpienia i przeszkadza w graniu w BF4 to przede wszystkim brak mozliwosci korzystania z porzadnego headseta oraz to gowniane, nie dzialajace jak nalezy nagrywanie- a wiec rzeczy, za ktore odpowiedzialnosc ponosi sony, a nie DICE/EA (aczkolwiek z tym nagrywaniem do konca pewny nie jestem, bo tylko w BF jest taka kaszana, zdaje sie- przynajmniej u mnie).

Edytowane przez tommi
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

panowie, nie macie problemow z serwerami w BF4 na PS4? 

Dziwnie mi się gra zachowuje, wczesniej wydaje mi sie ze bylo wszystko ok, a teraz podczas gry widac jakby lagi, jade czolgiem na ulamek sekundy jakby zatrzymuje sie lub cofa i jedzie dalej prosto i tak co 10 sekund, to samo tyczy sie piechoty, samolotow itd.

 

92570928.png

 

 

3267843711.png

 

Internet nie jest raczej przyczyną....

 

Może chodzi o jakies odblokowywanie portów  itd? nigdy tego nie robiłem może ktoś pomoże?

Edytowane przez eX4cT_PL
Odnośnik do komentarza

Drantzell, ty masz śmieszne 94 godziny zaliczone w bf3. Nic o tej grze nie wiesz. Tutaj masz do czynienia z weterenami grajacymi powyżej 1000 hrs. Wszelkie twoje porównania bf4 vs bf3, jak dla mnie są mało wiarygodne. I jeszcze piszesz ze cię admini wykopywali notorycznie, jakbyś nie wiadomo jak wymiatal. No ale nadajesz kolorytu temu forum. Król umarł, pojawił się nowy... Znaczy Litwin zniknął, pojawił się Drantzell. :) czy wy spokrewnieni może jesteście? :)

Odnośnik do komentarza

 

Czy ja wiem. Teraz ciupie w odgrzewanego kotleta Assassin Creed 4, bo sprawia mi wieksza farjde, niz BF (tz nie w(pipi)ia). Pykne sobie pare runde wieczorkiem w TDM, ukradne Karolkowi MVP, i ide spac. W piatki i soboty, jak jest ekipa, mozna cos konretnego ugrac. Naprawde, nie spieszy mi sie aby stac sie "rozowa landrynka". :)

 

Kabotyn, przeklinam Cię po stokroć. Jak widzisz, że gram TDM to albo dołączasz do mojej drużyny, albo nie wchodź na serwer :blum2:

Bo ja na TDM próbuje się zrelaksować z reguły po mocnym wpyerdolu albo jak mam mało czasu i pyknąć sobie lajtowo a nie się w(pipi)iać na widok skaczącego pajaca :bunny: . Zrozumiano? ;)

 

 

Za to do mnie kanguro wbijaj jak w dym. Setne MVP coraz bliżej, a ja lubię gdy te baretki są wysokiej jakości ;]

Odnośnik do komentarza

Drantzell, ty masz śmieszne 94 godziny zaliczone w bf3. Nic o tej grze nie wiesz. Tutaj masz do czynienia z weterenami grajacymi powyżej 1000 hrs. Wszelkie twoje porównania bf4 vs bf3, jak dla mnie są mało wiarygodne. I jeszcze piszesz ze cię admini wykopywali notorycznie, jakbyś nie wiadomo jak wymiatal. No ale nadajesz kolorytu temu forum. Król umarł, pojawił się nowy... Znaczy Litwin zniknął, pojawił się Drantzell. :) czy wy spokrewnieni może jesteście? :)

 

Kabotyn, nie przesadzasz trochę? W 100 godzin nie zostanie się wymiataczem, ale działanie gry można poznać. I chyba już nie pamiętasz, że żeby zostać wykopanym przez admina nie trzeba było być mega prosem. Wystarczyło, że go niechcący dwa razy z rzędu zabiłeś i to jeszcze z broni, z której on sam strzela, a której zakazał na serwerze. Wyluzuj. Nie widzę, żeby Drantzell się wywyższał czy coś w tym stylu.

Odnośnik do komentarza

podsumowując dyskusję, ja dodam od siebie, że nie dość, że w to gramy, jestem pewien, że mimo Waszych obietnic i tak wszyscy kupicie bc3 czy tak bf5. pójdą trailery, pierwsze gameplay'e, zaczniemy si podniecać, będzie special edition dla preorderowców, hajp over 1000 i wszyscy spotkamy się w beta wersji online klnąc na czym świat stoi (czyli w wersji zaraz po premierze)

 

pytanie - zielu, czy są konkretne infa dotyczące tego lutego? każdy weekend będzie double xp a weekday od weekendu będzie się różnić tylko kolorem paczki (dla premiowców)? to wystarczy o odpalić bf'a na 1 mecz aby wpadła paka?

Odnośnik do komentarza

Drantzell, ty masz śmieszne 94 godziny zaliczone w bf3. Nic o tej grze nie wiesz. Tutaj masz do czynienia z weterenami grajacymi powyżej 1000 hrs. Wszelkie twoje porównania bf4 vs bf3, jak dla mnie są mało wiarygodne. I jeszcze piszesz ze cię admini wykopywali notorycznie, jakbyś nie wiadomo jak wymiatal. No ale nadajesz kolorytu temu forum. Król umarł, pojawił się nowy... Znaczy Litwin zniknął, pojawił się Drantzell. :) czy wy spokrewnieni może jesteście? :)

Tym samym tokiem rozumowania, nikt w tej chwili nie mieliby prawa oceniać Battlefielda czwartego, póki nie wyrobi na nim 1000 godzin. To że przez 1000h przyzwyczajaliście się do BF3, nie oznacza że zmiany wprowadzone do BF4 są złe. Grając ok 100h może właśnie mam lepszą pozycje do oceny, bo się do niej aż tak nie przyzwyczaiłem.

Poza tym nie powiesz mi, że admini nie kopali, kiedy ich ubiłeś (nawet w Battlefield Friends się z tego nabijali). Tak samo nie powiesz mi że nie było spawn killowania. Chyba co drugie metro kończyło się na bitwie pomiędzy pociągami o zdobycie chociaż jednego punktu. W Kanałach Nouszahr strona, która zaczynała w podboju na lotniskowcu często nie mogła z niego się wydostać, bo na brzegu były rozstawione czołgi, snajperzy i technicy ze stingerami. W BF4 tego nie widzę, a na pewno nie występuje tak często jak w 3-jce.

 

Nie znam Litwina, ale jak tak cały czas mnie do niego porównujecie, to odnoszę wrażenie że musiał to być spoko koleś ;) Poza tym z 3miasta (mimo że śledź) no i też latał jetami.

 

podsumowując dyskusję, ja dodam od siebie, że nie dość, że w to gramy, jestem pewien, że mimo Waszych obietnic i tak wszyscy kupicie bc3 czy tak bf5. pójdą trailery, pierwsze gameplay'e, zaczniemy si podniecać, będzie special edition dla preorderowców, hajp over 1000 i wszyscy spotkamy się w beta wersji online klnąc na czym świat stoi (czyli w wersji zaraz po premierze)

Niekoniecznie w becie BF5. Nie widzę tu jakiegoś ignoranctwa ze strony Dice. Zawalili i chyba się do tego przyznają. Po prostu bardzo chcieli wypuścić grę wcześnie tak, żeby zdążyć na premierę next genów. Po prostu nie zdążyli w 100% i tyle. Nie widzę powodu dlaczego nie mieli by uczyć się na błędach.

Edytowane przez Drantzell
Odnośnik do komentarza

podsumowując dyskusję, ja dodam od siebie, że nie dość, że w to gramy, jestem pewien, że mimo Waszych obietnic i tak wszyscy kupicie bc3 czy tak bf5. pójdą trailery, pierwsze gameplay'e, zaczniemy si podniecać, będzie special edition dla preorderowców, hajp over 1000 i wszyscy spotkamy się w beta wersji online klnąc na czym świat stoi (czyli w wersji zaraz po premierze)

Kozbinio, nie uogolniaj w ten sposob ;) Uścislajac, ja jestem zupelnie pewien i moge calkiem oficjalnie obiecac, ze kupie kolejna czesc (czy to BC3, czy tez BF5). Malo tego- prawdopodobnie kupie tez premiuma, a najpierw oczywiscie bede napieral w bete, w(pipi)ial sie itd. Generalnie potwierdzam wszystko to, co napisales i nie mam najmniejszego zamiaru sie wypierac ;)

 

PS: Gdzies Ty sie w ogole podziewal w ostatnim roku zycia BF3?  ;)

Edytowane przez tommi
Odnośnik do komentarza

wiesz co, nabiłem te 170 godzin i złapała mnie nuda. pograłem w genialne deus ex:hr potem ze 20 godzin w rdr i konsola padła na YLOD. naprawiłem raz i po tygodniu padła drugi raz - było jakieś pół roku przed premierą ps4. więc olałem naprawianie i czekałem na mesjasza, więc nie zdążyłem już nigdy odpalić bf'a ponownie. 

Odnośnik do komentarza

panowie, nie macie problemow z serwerami w BF4 na PS4? 

Dziwnie mi się gra zachowuje, wczesniej wydaje mi sie ze bylo wszystko ok, a teraz podczas gry widac jakby lagi, jade czolgiem na ulamek sekundy jakby zatrzymuje sie lub cofa i jedzie dalej prosto i tak co 10 sekund, to samo tyczy sie piechoty, samolotow itd.

 

92570928.png

 

 

3267843711.png

 

Internet nie jest raczej przyczyną....

 

Może chodzi o jakies odblokowywanie portów  itd? nigdy tego nie robiłem może ktoś pomoże?

moze ktos jeszcze odpowiedziec na tego posta?

Odnośnik do komentarza

 

panowie, nie macie problemow z serwerami w BF4 na PS4? 

Dziwnie mi się gra zachowuje, wczesniej wydaje mi sie ze bylo wszystko ok, a teraz podczas gry widac jakby lagi, jade czolgiem na ulamek sekundy jakby zatrzymuje sie lub cofa i jedzie dalej prosto i tak co 10 sekund, to samo tyczy sie piechoty, samolotow itd.

 

92570928.png

 

 

3267843711.png

 

Internet nie jest raczej przyczyną....

 

Może chodzi o jakies odblokowywanie portów  itd? nigdy tego nie robiłem może ktoś pomoże?

moze ktos jeszcze odpowiedziec na tego posta?

 

 

Otrzymałeś już odpowiedź. Uroki gry, wszyscy tak mają. Ja na przykład szczególnie na mapce z tamą.

Jak chcesz to w diagnostyce połączenia internetowego konsoli sprawdź sobie typ NAT. Jak masz 1 lub 2 to jest OK. Jak masz 3 to musisz się pobawić w port forwarding (lub najprościej włączyć uPNP).

Odnośnik do komentarza

Dokladnie, zatoka Mekong u to masakra. Dzisiaj trafilem tam na 2 mecze pod rzad i w kazdym pol sec. opoznienia.m

Dzisiaj zreszta nic w tej grze nie dzialalo.

Dziwie sie osobom, ktorzy kupili premium na konsolach. Po co placic im dodatkowe 200 zl za i tak z(pipi)any produkt i kolejne obsuwy dodatkow?

Odnośnik do komentarza

lub DMZ. 

 

@Drantzell, jestem realistą i w mojej opinii było tak:

Battlefield Bad Company - nigdy nie działał VoIP jak należy (gadało się przez skype lub tel), randomowo wywalało z serwerów

 

Battlefield Bad Company 2 - w miarę okej na launch, potem zaczęły się cyrki. nie działający VoIP to oczywiście standard (potem działał losowo okresami, więc nie nauczyli się po BC), praktycznie niemożliwość wspólnej gry w więcej niż 5 osób (wywalanie po drużynach, szukanie serwerów po omacku gdzie ile osób i ile miejsca), potem okres mega lagów i na końcu grę zabiły zupełnie znikające statystyki, BC2 to jeszcze była gra, która wynagradzał dobry poziom gry i mając przegrane te 200 godzin miałeś już ciężko wypracowane pukawki i dodatki do nich, po czym nagle lądowałeś na serwerze jako 0 level z muszką i szczerbinką. ja wtedy wymiękłem, nie zmienia to faktu, że to najlepsza i najbardziej dopracowana część, mimo, że narzekaliśmy

 

Battlefield 3 - początek gry to... no jakby to powiedzieć... no... LOOOOOOOOOL pierwsze pojedynki na metrze, potykanie się o krawężniki, lagi i epickie już respy bez broni :D aha i najlepsze - oczywiście NIE DZIAŁAŁ VOIP czyli kolejny raz nie wyciągnęli wniosków :) jak było potem, wszyscy wiemy, szkoda mojej klawiatury

 

Battlefield 4 - tutaj nic nie napiszę, tylko zacytuję Ciebie: "Zawalili i chyba się do tego przyznają" no co tu więcej pisać XD

 

I teraz jak spojrzysz na tą całą sytuację moim okiem, to sam widzisz, że jestem pełen obaw. jeśli dodamy do tego inne produkcje dice, również zyebane w multi (vide medal of honor warfighter, gdzie oczywiście nie działa voip, choć tutaj było najlepiej sieciowo, ale za to mapy były małe i 0 zniszczeń, pamiętajmy) to różowo nie jest.

 

choć wiadomo pyerdolę ale i tak kupię bo mam radość z grania zasrańce z dice i tak na mnie zarobią .

 

@easye - ja kupiłem premium głównie po to, aby mieć taniej komplet wszystkich dodatków, nie bawić się z ich pojedynczym kupowaniem (mam raz   dobrze i potem tylko download bo i tak wziąłbym wszystkie) i do tego mam jeszcze czasami dodatkowe boosty typu double xp weekend co przy moim niedzielnym graniu (nabite chyba z 70 godzin na krzyż) daje radość. w sumie tyle, mi pasuje, nie czuję się oszukany. 

Odnośnik do komentarza

Ja bym im nie zaplacic przez sam fakt, jak ta gra dziala. Double Xp czy jakies dodatki, paczuszki srednio mnie interesuja, dodatkowo teraz jeden dodatek maja dac za darmo ze wzgledu na problemy, tak? Ciekaw jestem jak premiumom to zrekompensuja. Jeszcze niech dadza promke na premium za 2 miesiace i wtedy poczujesz sie oszukany.

Odnośnik do komentarza

U mnie to zawsze laguje  Mietkong ,Hajnan i Paracel niekiedy i jeszcze jedna mapka z Chinskiej Nawałnicy nie pamiętam nazwy ,bo nawet nie gram w dodatek nie chce mi się grać w kólko na 4 mapach przy czym 1 lagującej niemiłosiernie.

Co do Premium to kupiłem tylko dlatego ,że wiedziałem ,ze z grami na PS4 nie bedzie za dobrze na początku ,więc postanowiłem ,że będę grał w BFa i bedą dodatki więc trochę się zaoszczędzi wykupując <cebula> :ph34r:

Edytowane przez Darude
Odnośnik do komentarza

(...) dodatkowo teraz jeden dodatek maja dac za darmo ze wzgledu na problemy, tak? (...)

 

Pierwsze słyszę. Skąd takie info?

 

Premium nie wykupuję tylko dlatego, że nie mam zamiaru brać wszystkich dodatków. Chociażby Naval Strike zupełnie mnie nie interesuje, a i w Chinach bywam na tyle rzadko, że wydaje mi się, że wyrzuciłem pieniądze.

Odnośnik do komentarza

 

(...) dodatkowo teraz jeden dodatek maja dac za darmo ze wzgledu na problemy, tak? (...)

 

Pierwsze słyszę. Skąd takie info?

 

Premium nie wykupuję tylko dlatego, że nie mam zamiaru brać wszystkich dodatków. Chociażby Naval Strike zupełnie mnie nie interesuje, a i w Chinach bywam na tyle rzadko, że wydaje mi się, że wyrzuciłem pieniądze.

 

gdzieś były ttakie plotki że któryś dodatek ma być darmowy, taki ukłon w strone graczy tak jak w przypadku tych nowości co się wczoraj pojawiły. Zresztą Zielu kiedyś o tym pisał, on u nich na etacie więc ma zawsze info z pierwszej ręki.

 

 

 w Chinach bywam na tyle rzadko, że wydaje mi się, że wyrzuciłem pieniądze.

Czemu tak? Przeca to swietny dodatek, zdecydowanie najlepsze mapy w BF4 jak dotad.

 

Niestety u mnie podobnie to wygląda jak u Hansiora. Dla ciebie najlepsze dla mnie co najwyzej przeciętne. o gustach podobno się nie rozmawia ale mamy zdecydowanie inne. Ty twierdzisz że zimba i to całe (pipi) było najlepsze w BF3 a u mnie na samą myśl bierze na odruch wymiotny. Wolał bym chyba w  Minecrafta zagrać :sick:

 
Odnośnik do komentarza

:D

widzisz, ale wlasnie dokladnie za to (oczywiscie poza mechanika gry itd.) tak sobie cenie BF-a: ta gra jest tak zroznicowana, ze doslownie kazdy niezaleznie od gustu znajdzie tu cos dla siebie (pisze to tez na przykladzie BF3 z kompletem dodatkow, ale z BF4 bedzie pewnie podobnie). Są mapy/tryby pod pojazdy, są pod piechote, są mapy dzienne, są zimowe, są morskie, są ladowe, są pustynne, są zimowe, są miejskie, są lesne, są duze, są male itd.- dlugo by wymieniac. Nawet zmienne warunki pogodowe w koncu wprowadzili. Dla kazdego cos milego   :)

Nie ma na rynku innej gry fps majacej tyle do zaoferowania i m.in. dlatego nie biore kompletnie pod uwage przesiadki na cokolwiek innego i nie jaraja mnie żadne pierdy ktore ludzie od czasu do czasu w tym kontekscie wymieniaja.

Edytowane przez tommi
Odnośnik do komentarza

 

 

EA zaczęło się tłumaczyć z faktu wypuszczenia na rynek Battlefield 4 w tak niedopracowanym stanie. Wg Patricka Soderlunda, wiceprezesa firmy, przedstawiciele EA byli "przekonani", że gra jest gotowa, bazując na przeprowadzanych przed premierą testach. Soderlund obiecał jednak, że wyciągnie wnioski z popełnionych błędów.

 

 

"Bazując na naszych testach wykonywanych przed premierą i wynikach z bety, byliśmy przekonani, że gra jest gotowa do premiery. Zaraz po wylądowaniu Battlefield 4 na rynku, zaczęły do nas napływać informacje o problemach zgłaszanych przez społeczność graczy i zespół deweloperski szybko podjął działania, by naprawić sytuację. (...) Podejmujemy aktualnie szereg kroków, które pozwolą nam dokładnie ocenić, co tak naprawdę się stało i wykorzystać tę wiedzę w procesie tworzenia naszych przyszłych projektów, tak by podobne problemy już nigdy się nie powtórzyły" - powiedział Soderlund w czasie spotkania z inwestorami.

http://www.ppe.pl/news-26563-_bylismy_przekonani__ze_gra_jest_gotowa____ea_tlumaczy_sie_z_bugow_w_bf4.html

 

Tak się zastanawiam czy sam w to wierzy.

 

Wiem, że grę załatają, ale to jest chyba gadka pod inwestorów, bo inaczej można to zinterpretować, tak, że gość nie co robi jego zespół, na jakim etapie przygotowań był w momencie wypuszczenia gry na rynek.

 

 

Pan Miecio w tloczni (pipi)any hakier biednemu Dice zmienil kod gry.

 

Jak by powiedzieli cos w stylu: ''Wiedzielismy,ze gra jest zepsuta przed premiera ale pracowalismy w pocie czola nad patchem day-one. Niestety sie nie udalo i za to przepraszamy.'' w takie cos bym uwierzyl ale w ten stek bzdur powyzej to chyba nawet 6 latek nie uwierzy.

 

Prawda jest taka,ze BF powinien byc wydawany w Marcu. W grudniu 1 miesiac zamknietej bety i w lutym otwarta beta/demo. Ale tego nie zrobia,bo jak dopracowana gre wydadza w marcu to sie sprzeda 10mil,a jak wydaz zaglitczowane (pipi) w listopadzie to sie sprzeda 15mil i szefostwo EA/Dice bedzie mialo do czego walic konia. Zajada ta seria jak MoH. Bf5,bc3,bf6/bc4 i seria bedzie zajechana.

Edytowane przez Zaqair
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...