Skocz do zawartości

Battlefield 4


Rekomendowane odpowiedzi

U mnie to wygląda tak:

 

Assault - MTAR

Engineer - M4 (jak to wygląda z tłumikiem i w kamo, aż żal red dota zakładać)

Recon - nie gram

Support - Dirtbike C4 Edition (na piechotę roadkill, na pojazdy boom shakalaka i jesteś madafaka ;p)

Odnośnik do komentarza

U mnie to wygląda tak:

 

Assault - MTAR

 

 

sq5f.jpg

 

to jednak pokazuje, że nie statystyki czynią broń. Ważny jest feeling, to jak nam leży klamka w łapie, jak łatwo nam się strzela. U mnie np mega znaczenie ma wyczucie kiedy puścić spust, w sensie kiedy wydaje mi się, że ziomek padnie na glebę. Ileż to razy było, że przestaję strzelać bo wg mnie kolo leży a tu zonk, zostało mu 3% HP, albo na odwrót już dawno powinienem puścić spust bo szkoda pestek i tylko opróżniałem bez sensu magazynek. Dlatego kocham PDW-R, dokładnie jak puszczam R2 koleś pada (albo nie zdążę tylu pestek wystrzelić :)

 

jak chcecie pakiety w ramach "miesiąca dla graczy" (niezły lol zrobilimy uber patcha w ramach działania dla graczy), to pamiętajcie aby codziennie po 13.00 się logować się online. 

Odnośnik do komentarza

(pipi) poprawili, nadal trafiaja sie lagi, rozpoczecia bez dzwieku, tekstur i inne (pipi).

Wkurzaja tez te oslabione bronie - sorry, ale naparzanie z takiego CKMu, z czolgu, czy Helli czesto mija sie z celem...

Wale 10 minut do piechoty z 200 metrow to powinni padac jak kaczki, a z reguly kazdy zdola przezyc.

Odnośnik do komentarza

Tak jak przypuszczałem i jak pisałem jakiś czas temu.

 

California studio Visceral is developing the latest instalment in the Battlefield series, with a release date planned for 2014, according to a new report.

ja pierdykam, ja nie wiem, czy oni do tego czasu tego BF-a doprowadza do porzadku, a oni juz kolejnego chca wydawac? Swoja szosa mamy juz luty, a w planie jeszcze 4 DLC ktore nie maja jeszcze nawet dat premier i nie sa gotowe- nawet czlowiek kolejnych nowych map nie zdazy poznac pewnie...

Jak dla mnie zbyt duze tempo, zwlaszcza, ze wywalam jeszcze kase na premiuma i co roku to moim zdaniem zbyt czesto troche. Dwuletni cykl jest przy tych wszystkich DLC optymalny. Zobaczymy, ale jesli to sie potwierdzi, to raczej sobie na premiere odpuszcze i zostane przy BF4 jeszcze, ktorym sie pewnie nie zdaze do tego czasu nasycic.

Edytowane przez tommi
Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

Jezeli to prawda,ze gra od Visceral ma miec policyjne klimaty.To EA pewnie przylepi battlefield w tytule,zeby gra sie sprzedala.

Zastanawiam sie czy jest sens kupowac premium do bf4. Skoro za 7-8 miechow kolejny bf.

Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

Tomci,ja obstawiam wtotek/srode. Jackfrags obstawia piatek zobaczymy kto ma racje ;)

 

Zaq, ale ten "kolejny bf" to będzie pewnie coś ala MOH. Poważne BFy będą wychodzić co dwa lata.

Mam nadzieje. W sumie jak juz maja robic bf co roku to chociaz bad comapny mogli by wydac. Edytowane przez Zaqair
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...