Skocz do zawartości

Battlefield 4


Rekomendowane odpowiedzi

U mnie:

 

Szturmowiec - ACE 23

Technik - AK5C/MTAR

Wsparcie - M249 (noktowizja+granaty dymne) - zakładam czasem na Lockerze do przepychania tuneli, albo odbijania bardzo odkrytych flag (np. punkt C na Flood Zone jak rozwalą daszek)

Zwiadowca - AK5C/MTAR

 

AK5C fajnie działa z ciężką lufą i chwytem pochylonym. Fajnie że ciężka lufa dostanie buffa niedługo.

ACE 23 niestety za mocno rzuca na ciężką lufę.

Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

Bo oni zamiast zrobic unikalne ustawienia dla platformy to na kazdej robia tak samo. Na ps3/x360 6 killi na jednym zyciu bylo przesada,mogli zjechac do 3. A na PC/Next gen mogli zostawic 6 killi. Ale po co,trzeba by troche wiecej pracy w to wlozyc.To samo bylo w bf3 i rakieta tv. na konsolach nie dalo sie tym latac na pc OP.

Odnośnik do komentarza

Super, dzisiaj ponownie musiałem rozegrać kilka meczy bez dźwięku wystrzałów, słyszałem tylko odgłosu oznaczania i zdobywania baretek. Thanks EA i DICE! Nosz ku.rwa, mam ochotę zamrozić Bałtyk i przejść po lodzie do Szwecji aby im w.(pipi)ać za te błędy.

Ja zaś korzystam:

Szturmowiec - CZ805, ale to się zmieni jak tylko odblokuję jutro ACE23
Technik - ACW-R na przemian z AKU-12 i ACE52CQB
Wsparcie - lol nie gram tym
Zwiadowca - na przemian dla zabawy M39, SWD-12 i SKS

A pistolet to tylko Compact 45

Odnośnik do komentarza

??

W lodziach nie ma przeciez rakiety TV, tylko TOW o ile pamietam (odpowiednik stacjonarki i SRAW-a).

TOW jest ok jak dla mnie, SRAW-em sporo gralem, ale tej tv w BF3 kompletnie nie uzywalem, choc nie ze wzgledu na slabe obrazenia czy cos, a przez skopane sterowanie nia.

 

Są TV i też się bez nich nie ruszam ;)

2s17u5s.jpg

Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

Panowie ten dźwięk to istna symfonia :) jak można było nas tak gnębić przez tyle czasu bez wsparcia dla naszych słuchawek. Przetestowane i dźwięk jest rewelacyjny

Ciakwe czy Dice wrzuci do pulse app swoje ustawienia dziweku.

Odnośnik do komentarza

Tak jak mi napisali na twiterze w grudniu tak teraz to potwierdzają :)

 

- We are happy to announce that we will roll out Platoons for Battlelog for Battlefield 4 later this month - stay tuned!

Dobrze tylko do klanówek przydal by się mały podbój bo 32 graczy zebrać to słabo a grać mniejszą ilościa na dużych mapach to słabo. Choć skład się powiększa powoli.Oczywiście potrzebne jeszcze serwery.  Ostatnie nowe nabytki Kame, Gęsior a wczoraj zwerbowałem Zaqa . Zaq jeszcze konsoli potrzebuje

Odnośnik do komentarza

Zielu, zapytaj lepiej prezesa Sony jak będzie u Ciebie na tradycyjnym niedzielnym obiedzie ;)

 

Już zapomniałem, jak za(pipi)sty dźwięk jest w tych słuchawkach. Gra nabrała nowego wymiaru. Spędziłem tylko chwilę na poligonie i ledwo się oderwałem.

A tak przy okazji, znalazłem w opcjach "głośność samosłyszenia". Nie wiem czy było to wcześniej, nie zauważyłem. Może w końcu przestanę drzeć gębę w czasie gry.

Edytowane przez hansior111
Odnośnik do komentarza

Panowie ten dźwięk to istna symfonia :) jak można było nas tak gnębić przez tyle czasu bez wsparcia dla naszych słuchawek. Przetestowane i dźwięk jest rewelacyjny

 

Czy to oznacza, że moje bezprzewodowe, które łączą się z bazą a ta z kolei z ampli będzie hulało? Za mic robi mi Plantronic do fury. Zobaczy go PS4 w końcu po bluetooth? Czy muszę wyrzygać kolejną kapuste na słuchawki od Sony?

Odnośnik do komentarza

 

Zielu, zapytaj lepiej prezesa Sony jak będzie u Ciebie na tradycyjnym niedzielnym obiedzie ;)

 

Haha :) w prawdzie łamanym angielskim ale zrozumiał aluzję i stąd przedwczesny patch ;)

 

hKmUq.gif

 

 

Coś w stylu: "Ju fakin szit, łer is maj pacz ju fakin czarli? giw mi bak sałnd tu maj hedfołns or aj dont baj plejstejszyn fajf!"

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...