Skocz do zawartości

Battlefield 4


Rekomendowane odpowiedzi

Kurde przed chwilą byłem na czacie z pryxem i za każdym razem jak się odezwał to słyszałem w tle buczenie, po jego stronie on słyszał też jak ja coś powiedziałem. Z drugiej strony jak po południu grałem z Odynem to nie było takiego problemu.

 

Aha po patchu tego nie zauważyłem więc chyba dodali dziś to... w przeglądarce serwerów są już mapy z BF3 :)

Edytowane przez marekjw2523
Odnośnik do komentarza

widzę, że macie killing spree narzekania, więc idę w cugu: graliście wczoraj/dzisiaj w commandera? bo albo mam 3 minuty non stop takie coś:

 

o820.png

 

jedynym wyjściem jest reset aplikacji. potem wskakuje od razu, ale nie mam zaznaczonych żadnych punktów, flag, mcomów nic... np tak u mnie wygląda baza w szturmie - nie wiadomo gdzie są mcomy do wysadzenia :D

 

 

12bk.png

 

w sumie trochę śmiesznie, skubańce potrafią nawet apkę mobilną spyerdolić :D

Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

Kurde przed chwilą byłem na czacie z pryxem i za każdym razem jak się odezwał to słyszałem w tle buczenie, po jego stronie on słyszał też jak ja coś powiedziałem. Z drugiej strony jak po południu grałem z Odynem to nie było takiego problemu.

 

Aha po patchu tego nie zauważyłem więc chyba dodali dziś to... w przeglądarce serwerów są już mapy z BF3 :)

Przypadkiem brzeczenie nie pojawialo sie kiedy router klocil sie z sluchawkami? Zmienice pasmo routera. Sluchawki chodza na 2.4 Ghz.

 

Waldus: Wiem,ze to slabe wytlumaczenie ale appki na andro/ios Dice nie robi. Tylko EA Swiss.

Edytowane przez Zaqair
Odnośnik do komentarza

 

 

tommi - a do tej pory nie grałeś na słuchawkach?

gralem, ale na innych, podpietych inaczej. Albo to mialo jakis wplyw, albo po prostu do tej pory nie natknalem sie na ta muche :D (albo moze te muchy na tasmach wojny sa tylko, ktore dopiero niedawno wlaczylem :) )

 

Taśmy wojenne? Jak to włączyć?

Odnośnik do komentarza

W grze, w opcjach dźwięku masz do wyboru Taśmy Wojny / Słuchawki / Kino Domowe itp.

 

Pierwszy wieczór na starych słuchawkach i od razu feeling z gry +10, uśmiechnąłem się sam do siebie jak wstając od konsoli by po cos sięgnąć odstawiłem pada i zdjąłem odruchowo słuchawki żeby się nie zaplątać w kable :]

 

Przy okazji odkurzenia słuchawek znalazłem stare nakładki na DS3.

Free-Shipping-Best-Price-Silicone-Analog

Na DS3 mi nie pasowały i ich nie używałem, na DS4 podpasowały i będę je teraz testował.

Odnośnik do komentarza

Ja wczoraj grałem na słuchawach i muszę powiedzieć, że nie przeżyłem tego tak, jak pierwszy raz je założyłem na BF3. Chyba te słuchawki z których korzystałem do pacza nie były wcale takie złe. Nie mogę znaleźć balansu między ustawieniem HS i dźwięków z gry bo albo słyszę dobrze grę, albo słyszę dobrze Was, albo nic nie słyszę. Często jest też tak, że kogoś (wczoraj Bronas) słyszę dużo głośniej niż pozostałych. Wtedy przyciszam HS i nie słyszę pozostałych.

Odnośnik do komentarza

Kozbionio aplikacja ma błąd na tablecie mam tak samo, chłopaki od apka wiedzą o problemie i już nad nim pracują :)

 

dzięki za info, chętnie wbiłbym te medale ja już beretki naprawili i wpadają normalnie (choć rozkazów nadal mi nie akceptują psie syny).

 

 

ej to Wy faktycznie się męczyliście - ja podpięte mam konkret duże, nauszne słuchawki i tylko ten mały HS wsadzam do środka więc nie męczę się zbytnio, dźwięk mega od premiery. Generalnie dźwięk (jak działa) to była mocna strona już od czasów BC2 gdzie dźwięk echa wystrzelonej snajperki szedł po mapie, a strzelanie z M60 w pomieszczeniu dawało niesamowite wrażenie. BF3 tylko potwierdziło wysoki poziom, pamiętajmy jednak, że czasami lepiej jest posłuchać zapętlonego dźwięku końca rundy, np w TDM, więc DICE też o to dba. 

Odnośnik do komentarza

Prywatne serwery będą na pewno nie wcześniej, niż uda im się z grubsza wszystko ogarnąć. Nie dadzą ich po to, żeby rozpatrywać setki reklamacji dziennie, że serwer nie działa / wiesza się / nie ma dźwięku / laguje itd. itp.

 

@mclusky: rzeczywiście Bronasa jak kiedyś prawie nie było słychać, to teraz jego słychać najgłośniej. Bronas, zmniejsz sobie nieco głośność mikrofonu bo siejesz. Balans mam ustawiony podobnie jak Zielu i jest OK (czyli prawie na maksa w kierunku czatu). Przede wszystkim teraz już można dać w ustawieniach w dźwięku z gry wszystko na 100%, może Ci się poprawi.

Edytowane przez hansior111
Odnośnik do komentarza

Spróbuję tak jak piszecie. Wczoraj nie zrozumiałem o co chodzi. Tak dawno nie używałem tych słuchawek, że zapomniałem który suwak jest od czego. Ostatnio podpinałem je do komputera i słuchałem przez nie muzyki dlatego miałem włączone stereo. Wczoraj dopiero po chwili załapałem, że mam wyłączony "surround" ;)

 

 

Nie wiem jaki masz problem ja mam tak ustawione od czasu BF3 i jestem zadowolony 

 

e6985cd47f17e571gen.jpg

 

Zielu, dzięki za fachowy rysunek. Coś mi to przypomina ;)

b652569eb2a702334e1560c821102b28,641,0,0

Edytowane przez mclusky
Odnośnik do komentarza

Nie mogę znaleźć balansu między ustawieniem HS i dźwięków z gry bo albo słyszę dobrze grę, albo słyszę dobrze Was, albo nic nie słyszę. Często jest też tak, że kogoś (wczoraj Bronas) słyszę dużo głośniej niż pozostałych. Wtedy przyciszam HS i nie słyszę pozostałych.

A grales z Danielskim? :D

Ale generalnie to standard jak grasz na jednej imprezie z ludzmi, gdzie jeden sie drze na swojego kota, a drugi prawie szepcze zeby rodziny nie zbudzic.

Odnośnik do komentarza

dlatego poniekąd rozumiem ograniczenie do 8 osób party chata. Z jednej strony się w(pipi)iam, bo odpalam zwykle konsole późno i widzę, że gracie, ale party chat jest full (8/8 graczy), z drugiej strony, czujecie naraz 15 graczy w tym Oip, danielskii i kabotyn naraz? ja j,ebie w sumie można by telewizor wyłączyć i spokojnie flaszkę obrobić. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...