Skocz do zawartości

Battlefield 4


Rekomendowane odpowiedzi

Prywatne serwery będą na pewno nie wcześniej, niż uda im się z grubsza wszystko ogarnąć. Nie dadzą ich po to, żeby rozpatrywać setki reklamacji dziennie, że serwer nie działa / wiesza się / nie ma dźwięku / laguje itd. itp.

 

@mclusky: rzeczywiście Bronasa jak kiedyś prawie nie było słychać, to teraz jego słychać najgłośniej. Bronas, zmniejsz sobie nieco głośność mikrofonu bo siejesz. Balans mam ustawiony podobnie jak Zielu i jest OK (czyli prawie na maksa w kierunku czatu). Przede wszystkim teraz już można dać w ustawieniach w dźwięku z gry wszystko na 100%, może Ci się poprawi.

Nie i (pipi) .

Po pierwsze nie ma osobnej regulacji mikrofonu. Występuje taka możliwość w opcjach gry ale to nie działa wczoraj zmiejszyłem z 86% na 30 % i nic się nie zmieniło. opcja może działa tylko jak sie używa czatu w grze z której nikt nie korzysta. Innej regulacji nie znalazłem.

Po drugie. Jak przeszliscie na swoje wypasione słuchawki to słychac Was gorzej. Musiałem jeszcze bardziej wyciszyc dzwięki gry by Was słyszeć.po za tym jak nikt z premium słuchawkami sie nie odzywa to jest czysto a jak już gadacie to każdy ma w tle większe lub mniejsze buczenie więc sami siejecie.

Po trzecie. ostatnio stwierdziłem że każdy ma jakieś inne odczucia kto sieje. pare dni temu jak gralismy ktoś hałasował Zielowi wyszło że Mclusky, Mi wyszło że to Zielu a McKlusce że jeszcze ktoś inny

Najlepiej to poproście o jakąs poprawke , updejta pacza itp

 

po za tym mam wy(pipi)ane na to

Odnośnik do komentarza

 

Nie mogę znaleźć balansu między ustawieniem HS i dźwięków z gry bo albo słyszę dobrze grę, albo słyszę dobrze Was, albo nic nie słyszę. Często jest też tak, że kogoś (wczoraj Bronas) słyszę dużo głośniej niż pozostałych. Wtedy przyciszam HS i nie słyszę pozostałych.

A grales z Danielskim? :D

Ale generalnie to standard jak grasz na jednej imprezie z ludzmi, gdzie jeden sie drze na swojego kota, a drugi prawie szepcze zeby rodziny nie zbudzic.

 

 

Wczoraj miałem przyjemność. "DIABEŁ KUWRA!!!" Tyle zapamiętałem.

Jeśli chodzi o ustawienia głośności to jedynym uniwersalnym rozwiązaniem byłoby ustawianie dla każdego z osobna - nie ma złotego środka. A Ty Bronas jesteś od dzisiaj wyciszony za lekceważące podejście do próśb szanownych kolegów. Zamiast próbować wspólnie rozwiązać problem przybierasz postawę zazdrosnego o najlepsze słuchawki do PS4 :P

Edytowane przez mclusky
Odnośnik do komentarza

 

 

Nie mogę znaleźć balansu między ustawieniem HS i dźwięków z gry bo albo słyszę dobrze grę, albo słyszę dobrze Was, albo nic nie słyszę. Często jest też tak, że kogoś (wczoraj Bronas) słyszę dużo głośniej niż pozostałych. Wtedy przyciszam HS i nie słyszę pozostałych.

A grales z Danielskim? :D

Ale generalnie to standard jak grasz na jednej imprezie z ludzmi, gdzie jeden sie drze na swojego kota, a drugi prawie szepcze zeby rodziny nie zbudzic.

 

 

Wczoraj miałem przyjemność. "DIABEŁ KUWRA!!!" Tyle zapamiętałem.

Jeśli chodzi o ustawienia głośności to jedynym uniwersalnym rozwiązaniem byłoby ustawianie dla każdego z osobna - nie ma złotego środka. A Ty Bronas jesteś od dzisiaj wyciszony za lekceważące podejście do próśb szanownych kolegów. Zamiast próbować wspólnie rozwiązać problem przybierasz postawę zazdrosnego o najlepsze słuchawki do PS4 :P

 

No i dobrze. Ostatnio i tak jesteś nieznośny  i niemiły a tyle razem przeszliśmy. Do tego nie masz balchy DICE

Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

Z cyklu Dice obiecuje:

 


This is correct. The zero health issue is simply a display issue, as the quote from myself mentions. The player does indeed have health, however the kill card is showing zero health. The issue has been identified by DICE and should be resolved in a future patch.

http://battlelog.battlefield.com/bf4/forum/threadview/2955065224449477308/6/

Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

Troche smiesznych stuacji. Ale rowniez mozna zobaczyc jak zmienili mapy w Second Assault np.dodaliAc 130 na kaspianie.

 

 


Are you up for a challenge? In the first DICE Community Mission we want all Battlefield 4 players to collectively grab 10,000,000 dog tags using melee attacks. If the objective is completed in time, all parti(pipi)ating players will be rewarded with a gold battlepack (handed out on February 20).

The community mission is active between February 5, 8AM PST/5PM CET and February 11, 8AM PST/5PM CET.

Nagroda to zloty battlepack.

 

http://battlelog.battlefield.com/bf4/news/view/community-mission-dog-tags/

Edytowane przez Zaqair
Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

Powiem tak dobrych map jest sporo,brakuje bardzo dobrych. Jak dla mnie to lista prezetuje sie tak:

 

Bardzo dobre:

- Zavod 311

- Operation Locker

- Flood Zone

 

Dobre:

- Golmud Railway

- Haina Resort

- Dawnbreaker

- Rogue Transmission

- Lancang Dam

 

Porazki:

- Parcel Storm (watpie,ze na ps4 jest lepsza)

- Siege of Shanghai(moze na ps4 jest lepsza)

 

W Chinca Rising nie gralem,ale wiekszosc chwali. Nie ma co narzekac,w bf3 albo sie gralo tylko metro/cqc albo biegales kilometry na duzych mapach

Oczywiscie dalej sa problemy z gra,ale czy to cos nowego ? ;)

Odnośnik do komentarza

 

 

W Chinca Rising nie gralem,ale wiekszosc chwali. Nie ma co narzekac,w bf3 albo sie gralo tylko metro/cqc albo biegales kilometry na duzych mapach

Oczywiscie dalej sa problemy z gra,ale czy to cos nowego ? ;)

 

Czekam Zaqu az zagoscisz na PS4. W moim odczuciu na Kaspijskiej jest/bylo mniej biegania (bf3 na 24), niz na trzech mapach z Chinskiej Nawalnicy (oprocz Szczyty Guilini) oraz L.Golmoud. Mapy giganty! Najbardziej w tej odlosnie podoba mi sie Fabryka 311, Szczyty "Goluma" oraz Kurort. Reszta do recyklingu!

 

Dla mnie Szanghaj jest tak samo skonstruowany jak Paracele, tzn akcja rozgrywa się na dwóch końcach mapy. Nikomu nie chce się śmigać z jednego końca na drugi. Taka prawda.

Tez wkurzaja mnie Paracele. Najgorsze jest przejscie z jednej wysepki na druga. To wyglada troche jak plaza Omaha- CKM'sci przyczajeni w krzaczorach, elimuja ofiary w wodzie lub na skuterach. I w dodatku ta przegieta lodz. 
Edytowane przez walek
Odnośnik do komentarza

 

Ten dog tag był już w battlepacku który dla wazeliny rzucili 1 lutego, drugiego nie potrzebuję, co to wogle kuhwa jest, motomyszy z marsa na blaszce i mamy zacieszać? W pisdy niech se wsadzą.

 

Jeszcze mam dla debili latać i kosy cisnąc bo sobie wymyślili zabawę buhaha, za tego niedoróbca żeby ich jakiś psychofan nie znożował ;p

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

Kabotyn,czas sie przyzwyczaic do map gigantow. Teraz juz dice nic nie stoi na przeszkodzie by robic gigantyczne mapy,konsole i pc maja po 64 graczy wiec mapy moga byc gigantyczne. Chcesz male mapy to albo seria na literke C,albo grasz na TDM. Ewentualnie musisz sie modlic zeby:

1. Dice LA zrobil MoH

2. BF od Visceral Games byl bf'em bez pojazdow w klimatach policyjnych i nastawionym na gre,na malych mapach.

3. Kupic Xbox One/PC i grac w TitanFall

4. Nie kupowac Xbox One i miec nadzieje,ze TitanFall 2 bedzie na ps4.

 

Lorack to blad z mojej strony,dog tag tak dali a ja od razu stwierdzilem,ze to nagroda zaraz poprawie. Jezeli sie uda 10 Mil dog tagow zebrac to dostaniemy zloty battlepack

Edytowane przez Zaqair
Odnośnik do komentarza

Gdy po raz 70ty dzisiaj gra zblokowała mi się na czarnym ekranie chciałem dać jak zwykle close aplication ale tak się rozpędziłem, że dałem delete. Podświadomości nie oszukasz.

 

Też mi się tak raz stało, co prawda nie jak się zawiesiła - wyjść i zamknąć chciałem. Skończyło się na ponownym ściąganiub :)

Odnośnik do komentarza

Paracel storm to jedna z lepszych map, ale jak ktos sie ostro upiera aby na piechote biegac to juz inna sprawa, wszedzie jest pelno lodzi, skuterow itp, mozna sie szybko przemieszczac, nie trzeba walic w plaw.

 

Dice jesli chce jakos zrekompensowac niedorobionego Bf-a to niech odda polowe kasy za premium a nie jakies (pipi) warte blaszki rozdaje

Odnośnik do komentarza

kończąc kwestie Commandera. Faktycznie zmniejszona ilość killi powoduje, że jako dowódca mam mapę świecącą na czerwono - pierwszy lepszy przykład z wczoraj - KAŻDY praktycznie gracz świecił się na czerwono, do wyboru do koloru:

 

o9t.PNG

 

Dodatkowo zmieniła się punktacja, wcześniej mieliśmy 50 pkt za wyznaczenie celu i 50 za zdjęcie (razem 100 pkt). Teraz zostało 50 pkt za zaznaczenie, ale ilość punktów za kill wyznaczonego przez nas celu jest zależna od czasu w jakim ktoś go sprzątnie - jak szybko to 50pkt, jak wolniej to 30pkt, jak jeszcze wolniej to 10pkt (im dłużej cel utrzymuje się przy życiu, tym mniej my punktów zgarniemy jako dowódca za jego sprzątnięcie). 

 

Poza tym obecnie Dowódca jest niegrywalny - brak mcomów oraz flag uniemożliwia wydawanie rozkazów oraz zniknął samolot zwiadowczy, więc beretek "Dowódca-Obserwator" również nie da się zdobywać, zostało jedynie EMP. Mimo to, przez tą zmianę w "wyznaczaniu celów" punty lecą jak szalone. 

Odnośnik do komentarza
Gość Darude

Paracele tez uważam za najgorszą mapę ,w ogole jak mam tam grać ,to mnie strzela .Fakt można się w miare szybko przemieszczać po tych wysepkach ,ale jak kazdy to robi to jest takie wiosłowanie od flagi do flagi i nie ma zbytnio kontaktowego starcia i jest nudno .Ja tam się nie przemieszczam tylko biegam sobie w podboju od flagi A i B czekając z utęsknieniem ,aż ta mapka się skończy :P .

Edytowane przez Darude
Odnośnik do komentarza

Każda mapa ma swoje zady i walety. Dla mnie bieganie na Paracelach między A i B z okazjonalnymi wyskokami na C przynosi dużo radochy dlatego uważam tę mapę za całkiem udaną. Nigdy nie byłem na fladze na lotniskowcu - mogłoby jej w ogóle nie być, ale często tłuką się tam łódki i chyba tylko po to ją wrzucili. Jest na Paracelach coś, czego nie używam na żadnej innej mapie - świetnie rozstawione stacjonarne KM między B i C. Są wprawdzie narażone na ataki łódek, ale bardzo dobrze kosi stamtąd piechotę na C (czuję się tam trochę jak na Omaha Beach w MOHu, ale z drugiej strony ;) ).

Od początku najbardziej podoba mi się Zavod 311 i tutaj jest bez zmian. Idealny balans pomiędzy grą na dużych i małych mapach. Tutaj każdy znajdzie coś dla siebie, ale nie da się ukryć, że piechociarze mają najlepiej. To istna fabryka fragów i tutaj stuknąłem mój rekord 60 killi w rundzie ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...