Skocz do zawartości

Battlefield 4


Rekomendowane odpowiedzi

Może nie dowolny, ale jeśli masz pojęcie o html / javascript to dużo można zrobić. Ewentualnie można skorzystać z http://emblemsbf.com/

Jaki to ma związek z html/javascript? Kolesie muszą te wszystkie obrazki robić tym śmiesznym edytorem. Przypomina to trochę pracę jak z grafiką wektorową, tyle że z ograniczoną ilością narzędzi.

Edytowane przez Drantzell
Odnośnik do komentarza

 

Może nie dowolny, ale jeśli masz pojęcie o html / javascript to dużo można zrobić. Ewentualnie można skorzystać z http://emblemsbf.com/

Jaki to ma związek z html/javascript?

 

 

OMG, zobacz jak działa wstawianie emblematów z tej strony. Przecież sprowadza się to do użycia odpowiednich obiektów i wprowadzenia ich do treści strony. Takie małe oszustwo.

Odnośnik do komentarza

OMG, zobacz jak działa wstawianie emblematów z tej strony. Przecież sprowadza się to do użycia odpowiednich obiektów i wprowadzenia ich do treści strony. Takie małe oszustwo.

No javascript to sposób na umieszczenie tych elementów we właściwy sposób. Znajomość tego języka nie umożliwi Ci stworzenie ładnego obrazka, bo skrypt ma służyć przepisaniu obrazka z jednego miejsca na drugie (i działa). Jak dla mnie jedyny sposób to edytor i pomysłowy sposób wykorzystania ograniczonej ilości elementów, warstw, poziomów przezroczystości i kolorów. Da się udziergać fajnego ładnego pikaczu, ale swojej twarzy raczej nie wrzucisz.

Odnośnik do komentarza
Gość Darude

Dzis planowałem sobie spędzić popołudnie/wieczór przy dodatku i piwku ,a tu takie coś ? :confused: To nie może byc prawda .Podwójne pokłady wkórwienia zostały właśnie uaktywnione.To tak wyglada  ten ich miesiąc na cześć graczy ? :scratch_one-s_head:

Edytowane przez Darude
Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

Co za złamasy! Przesuwają datę? To już nawet nie jest śmieszne. Veteran Pack? Po co? Kogo to kuwra jeszcze interesuje? Czuje się oszukany przez DICE/EA i ich dziwną politykę. Po prostu tym razem to już przesadzili. Tylko co taki mały miki jak ja może z tym zrobić?

Mozesz zaczac od kupienia uzywki nastepnego bf i nie placenia im za premium ;)

Odnośnik do komentarza

 

Co za złamasy! Przesuwają datę? To już nawet nie jest śmieszne. Veteran Pack? Po co? Kogo to kuwra jeszcze interesuje? Czuje się oszukany przez DICE/EA i ich dziwną politykę. Po prostu tym razem to już przesadzili. Tylko co taki mały miki jak ja może z tym zrobić?

Mozesz zaczac od kupienia uzywki nastepnego bf i nie placenia im za premium ;)

 

Ja mogę płacić za nową grę w dzień premiery, mogę zapłacić więcej niż za BF4, premium też, ale chcę dostać kompletną grę, a nie wersję beta i ciągle przesuwane terminy, obietnice rzucane jak gnojówka na wsi i mieszane uczucia bo mimo wszystko to nadal dla mnie najlepsze multi (mimo, że wyboru nie ma zbyt dużego). Ech szkoda gadać, wkuwriony jestem  :verymad: 

Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

 

ale chcę dostać kompletną grę, a nie wersję beta i ciągle przesuwane terminy, obietnice rzucane jak gnojówka na wsi

Mozesz o tym zapomniec,smutne ale prawdziwe.

Teraz juz bedzie tylko gorzej:

- Bf przechodzi prawdopodobnie na tryb wydawniczy CoD,

- Wytna pewnie SP(nie zeby plakal,no moze za tym z bad company)i bede robic tylko multi ale gra dalej bedzie kosztowac 65 euro,

- Nie bede specjalnie zaskoczony jak zaczna wprowadzac "premium skin" za ktore bedzie trzeba placic ekstra jak w CoD,

- Dalej bedziemy dostawac wersje beta na premiere za 65 euro bo EA nie rozumie,ze Bete to sie wypusza na kilka miesiecy przed premiera zeby polatac gre na premiere,a nie na kilka tyg przed premiera.

- Zamiast napisac kompletnie nowy silnik,zeby sie wyzbyc bledow ktore ewidentnie sa gdzie gleboko w silniku, dalej wmawiaja ludzie,ze po dodaniu np. obslugi tabletu to nowy silnik. A tak naprawde 99% to zwykle kopiuj-wklej

 

A dodatek dzis wychodzi miedzy 15 a 18 czasu PL.

PlayStation 3 and PlayStation 4 (Europe): 2:00PM GMT -- 6:00PM GMT

 

http://help.ea.com/en/article/battlefield-4-second-assault-access-and-release-timing/

 

W irlandzkim ps store juz jest

https://store.sonyentertainmentnetwork.com/#!/en-ie/games/addons/battlefield-4-second-assault/cid=EP0006-CUSA00049_00-XPACK00000000000

https://store.sonyentertainmentnetwork.com/#!/en-ie/games/addons/battlefield-4-second-assault/cid=EP0006-BLES01832_00-XPACK00000000000

Edytowane przez Zaqair
Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

Zielu,nastepnym razem odczekaj troche na wiecej info ;)

Support zaklada,ze kazdy sledzi ich posty.Zamist osly napisac,ze dlc ma kilku godz opoznienie to wala ze wiecej info pozniej i ludzie nie potrzebnie robia afere gdzie jej nie ma.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...