Skocz do zawartości

Battlefield 4


Rekomendowane odpowiedzi

Pograłem trochę i dostałem ostre baty :D Mapy w (pipi) ładne, ale ilość elementów na mapie promuje kamperów. Tej z pustynną burzą w ogóle nie znam - Jak dla mnie mocno pod pojazdy. Myślałem że będę na tej mapie tylko latał, ale cholera nie ma jeta szturmowego (2 stealth - Nie wiem po jaką cholere, bo one są słabe w ch).

 

Ah... Wbiłem moje pierwsze 100 ;D

Edytowane przez Drantzell
Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

 

Pytanie tylko czy Acti nie zrobi z tej gry kolejnego CoD. Czyli jechanie na jednym silniku,z malymi zmianami przez X lat.

Gdyby Acti poszlo po rozum do glowy i wydalo kolejnego CoD na nowym silniku z lekka destrukcja otoczenia,16vs16,tryb dla osob gdzie bronie mialy by wiekszy odrzut i multi na poziomie MW,to znowu EA gonila by ich przez lata.

popraw mnie jesli sie myle, ale pomimo jechania na tym samym silniku, z malymi zmianami przez X lat, mimo braku odrzutu broni, destrukcji otoczenia itd. EA caly czas goni Acti przez lata i jakos dogonic nie moze (inna sprawa czy BF-owi w ogole jest potrzebna ta cala tłuszcza, ktora sie rzuca co roku na CoD).

 

Niby tak,ale sprzedaz bf3 naprawde byla wysoka(16,5 mil) gdzie bc2 sprzedal 6.9 mil kopii,czyli byli blisko zlapania CoD.

Bf4 podobno sprzedal tylko 8mil(Pc,Ps3,Ps4,X360,Xbone) a CoD:Ghosts 19 mil. Jezeli sprzedaz naprawde jest tak zla to moze EA zrozumie,ze gry w tak tragicznym stanie sie nie wydaje.

Odnośnik do komentarza

Lagi takie, że niech sobie ten dodatek wsadzą w rufę! Jadę po kabel sieciowy bo Zielu sugeruje, że gra tylko trochę laguje, a ja mam takie akcje, że nawet nie wiem jak to opisać i zaczynam podejrzewać, że wstawione niedawno drzwi do pokoju w którym mam router są jednak z ołowiu. Jak to nie pomoże to piszę w nocy list do EA, SONY i DICE. 

Odnośnik do komentarza
Gość Darude

Jak te mapy wyglądają ! kufa czuć moc nextgena.Już wcześniejsze mapki  z CHN biły te z podstawki .Ale teraz . Kurfa na Omańskiej idzie się ze(pipi) ,efekty cos pięknego,Kaspijska nie do poznania ,a na pustynnej nieźle piach w ślipia sypie ,jedynie co to metro nie sprawdziłem ,bo mnie wywaliło i nie mogłem się połączyć .Jest w deske szkoda tylko ze lagi i wywałki.

Odnośnik do komentarza

ja zagralem doslownie z 5 minut na kaspijskiej i podziekowalem. Pierwsze wrazenie do bani- mimo ze serwer pelen byl, to z tych 5 minut tak z 3-4 spedzilem biegnac bez celu kilometrami. Deja vu?

 

Bez sensu, ze nie dali zadnych pojazdow malych na flagach- motorow, kladow... Na Chinach zawsze jest sposob zeby sie szybko z flagi do flagi przedostac, a tutaj trzeba zapjerdalac z buta jak w BF3...

 

Zobaczymy inne mapy, ale tej kaspijskiej raczej nie polubie, metro tez z gory skreslam (juz w BF3 nim rzygalem). Moze chociaz omanska i pustynna podpasuja, ale po tej kaspijskiej nie robie sobie wielkich nadziei...

Edytowane przez tommi
Odnośnik do komentarza

ja zagralem doslownie z 5 minut na kaspijskiej i podziekowalem. Pierwsze wrazenie do bani- mimo ze serwer pelen byl, to z tych 5 minut tak z 3-4 spedzilem biegnac bez celu kilometrami. Deja vu?

 

Bez sensu, ze nie dali zadnych pojazdow malych na flagach- motorow, kladow... Na Chinach zawsze jest sposob zeby sie szybko z flagi do flagi przedostac, a tutaj trzeba zapjerdalac z buta jak w BF3...

 

Zobaczymy inne mapy, ale tej kaspijskiej raczej nie polubie, metro tez z gory skreslam (juz w BF3 nim rzygalem). Moze chociaz omanska i pustynna podpasuja, ale po tej kaspijskiej nie robie sobie wielkich nadziei...

Jest pewnie w tym co piszesz sporo racji ale ja ogólnie lubię czasami tak leźć "parę" metrów i nieco z boku oglądać polę walki. Ogólnie zazdroszczę pc-tą Army bo tam często się zdarza że aby doszło do wymiany ognia trzeba się trochę nadreptać. Ale to ja tak mam i rozumiem inne nastawienie do walki. Ooo a z konsolek to lubiłem Operation Flashpoint:) Taka Arma na konsoli.

Odnośnik do komentarza

Na Omańskiej  z tego co widzę  juz na poczatku powstała niezła wylęgarnia noobów zwanymi snajperami  :confused:.

He he zawsze się uśmiecham jak widzę złość graczy którzy przeklinają snajperów. Pewnie że też mnie denerwuje jak dostanę kulkę z nikąd ale chyba na tym polega rola snajpera? No i jak się już namierzy takiego typa i zadziaba bagnetem to przynajmniej ja mam większą satysfakcję niż po ubiciu 5 typowych latawców:)

Odnośnik do komentarza

W taki raziem, powinienes czuc sie jak ryba w wodzie. Posluchaj rady- uzywaj czujnikow oraz "bul", a na 100% nikt cie nie zaskoczy.  :rofl2:

A Ty ciągle o tych bulach i czujnikach. Widzę że pojechało Ci trochę po ambicji to, że nie dałeś rady mnie sprać tak jak kolesie, z którymi grałem dzisiaj.

 

z15465242Q,Koen-Verweij.jpg

 

 

Chyba nie muszę Cie za to przepraszać, tak jak Zbigniew Bródka Holendra, kiedy nie zdobył złota...

Edytowane przez Drantzell
Odnośnik do komentarza

Kolesie, ktorzy skopali ci tylek, grali na Podboju, nie na TDM. W chaosie na 64 graczy, kazdy kazdemu moze skopac tylek. Ale TDM w Bf czy innym FPS, to zupelnie inna bajka. Albo grasz jak facet, albo jak pi#!a z czujnikami, siedziac w jedym miejscu. Zagraj ze mna, nie grajac klasa zwiadowcy, a obiecuje ci nalezyte "pranie". Odechce ci sie tego Bf4. 

Odnośnik do komentarza

Dałem batelfildowi szansą numer tysiącpincet i muszę przyznać, że nowe-stare mapy są dobre w 3 dupy. Metro niegrywalne, tak jak się spodziewałem. Oman i Firestorm najlepsze. Caspian ok, ale przez ten mur walka jeszcze bardziej niż wcześniej zamyka się na starej fladze C (teraz chyba D) i tych dwóch w lesie. Ładnie to wygląda. Poza tym lagi (zwłaszcza na Caspian Border) takie, że grać się czasami nie da. Ciekawe, czy w ogóle o tym wiedzą i czy mają zamiar kiedyś to naprawić...

Odnośnik do komentarza

Ok. Jak będziesz grał bez FAMAS'a, bez tłumika i bez podskakiwania. Moim zdaniem faceci powinni stąpać twardo na ziemi a nie podskakiwać jak panienki uszczypnięte za tyłek.

 

A na poważnie... Każdy gra jak mu się podoba. Czemu mam dostosowywać swój styl gry do Twojego tylko z tego względu że Tobie się mój nie podoba. M16A4 gram prawie tyle samo co M4 (zwiad, technik, wsparcie). Raz potrzebuje mocniejszą broń na dystans, apteczki i kamizelki, raz stingera, a raz czujników ruchu.

Na TDM najbardziej pasuje mi czujnik. Niby z jakiego powodu miałbym pozwolić wejść sobie na plecy kolesiowi z tłumikiem i szybkostrzelną bronią, czy strzelbą.

To prawie jak prośba kolesia ze strzelbą o to żeby koleś ze snajperką walczył z nim na bliskim dystansie (albo odwrotnie).

Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

Ciekawe, czy w ogóle o tym wiedzą i czy mają zamiar kiedyś to naprawić...

Po co maja sie spieszyc z naprawa,za 9 miesiecy moze kolejny bf i znowu naciagna ludzi na min. 65 euro,a w przypadku ludzi ktorzy wezma jeszcze premium,to razem bedzie 115 euro. Patrzac na kalendarz premium naprawde wyglada,ze bf5/bc3/bf X wyjdzie w listopadzie 2014. Naval Striek wychodzi w Marcu,Dragon's Teeth obstawiam ze czerwiec zaraz po e3 albo tydzien po,Final stand koniec sierpnia/poczatek wrzesnia.14 misiecy bez zzadnych dodatkow? watpie

 

i bez podskakiwania.

Kabotyn bez podskakiwania,dobre :rofl:

 

Edit:

Hansior,gratulacje.

Edytowane przez Zaqair
Odnośnik do komentarza

Nie wiem czy ktoś już startował jetem na kaspijskiej granicy :) ale samolot ma za mały ciąg i nie można poprawnie wystartować, zawsze sunę jeszcze po trawie co niestety uszkadza często mój samolot :)

Punkt za zabicie przeciwnika gdy zawalimy budynek są teraz liczone, tylko nie wiem czy jedynie na dodatku.

Metro w szturmie jest świetne, zresztą jak wszystkie mapy :) a co do CQ na Metrze to teraz jest to mapa na której najwięcej jest rzucanych grantów i używanych tych odbijających się pocisków z M320, mapa tak wąska że Locker przy tym jest mapą genialną :(

Odnośnik do komentarza

no i namówiliście i mnie na Premium.

Mimo wielu bledow znakomicie się przy tej grze bawie i wlaczam ja o wiele częściej niż Killzona, wiec mimo wszytsko nie było nad czym się zastanawiać.

Killzone na allegro, premium do sciagniecia.

 

a pamiętam jak pisałeś "tak mi żal tych co zapłacili za premium" - ale bardzo dobrze, cieszę się, że zmieniłeś zdanie i załapałeś o co w tym chodzi - narzekamy, ale ciupiemy. Nie wiem jak u Was, ja gram średnio około 15 godzin tygodniowo (plus/minus) i praktycznie 95% czasu to BF4, więc odpowiadając na powyższe pytanie bartiza - nie, nie szkoda mi, bo jak przeliczę cenę per godzina roz(g)rywki to okazuje się, że wychodzi to sporo taniej niż 200zł na gry pokroju Uncharted czy Last of Us (już teraz godzina zabawy to dla mnie niecałe 4zł, średnio singlowe gierki to około 20 godzin, co daje jakieś 10zł za godzinę zabawy). Jeżeli weźmiemy pod uwagę, że z moim wynikiem 116 godzin jestem tutaj noobem bo chłopaki mają nabite ponad 200 lekką rąsią to okazuje się, że BF4 z Premiumem w ramach którego masz wszystkie dodatki + dodatkowe eventy daje mnóstwo godzin zabawy za śmieszną cenę. 

 

Bo mimo narzekań, lagów, niedoróbek to gameplay jest świetny a mnogość rozwiązań (dziś chcę strzelać w zwarciu, dziś chcę kampić w czołgu, dziś latać jetem a dziś kampić snajperem a tak w ogóle to popływałbym sobie łódką) powoduje, że znajdziesz coś na każdy dzień. 

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

sam sporo gram w BFa ale premium w tym momencie nigdy w zyciu bym nie kupil. czasami mnie (pipi)ica bierze jak mam godzine czasu i chce sobie zagrac CQ ale sie nie da, albo zlagowany server typu 3 kroki w przód, jeden w tym albo czarny ekran na loadingu, w kolko zamykanie aplikacji i resetowanie gry albo chuy wie co jeszcze. i konczy sie na graniu noobowskiego TDMa w ktorym prawie zawsze jestem pierwszy bo tam jako tako nie laguje xD

 

ale robcie co chcecie wasza kasa

Odnośnik do komentarza

sam sporo gram w BFa ale premium w tym momencie nigdy w zyciu bym nie kupil. czasami mnie (pipi)ica bierze jak mam godzine czasu i chce sobie zagrac CQ ale sie nie da, albo zlagowany server typu 3 kroki w przód, jeden w tym albo czarny ekran na loadingu, w kolko zamykanie aplikacji i resetowanie gry albo chuy wie co jeszcze. i konczy sie na graniu noobowskiego TDMa w ktorym prawie zawsze jestem pierwszy bo tam jako tako nie laguje xD

 

ale robcie co chcecie wasza kasa

 

w takim razie masz coś do przesady skopane bo lagi owszem są, ale bez przesady. teraz z racji premiery SA jest sporo gorzej, ale aż tak to zwykle nie ma. Mnie by za to (pipi)ica wzięła jakbym nie mógł pograć na mapach od Chińskiego dodatku, które są świetne albo na nowej wersji mapek BF3, która z tego co widzę też są doskonałym uzupełnieniem. A kupowanie obu dodatków osobno mija się z celem, bo wychodzi to za drogo. 

 

W BF3 w pewnym momencie była taka sytuacja (kiedy wyszły już wszystkie dodatki), że jak włączyłeś wyszukiwarkę serwerów to nie znam gry, które oferowałaby tyle trybów, map i prywatnych serwerów z różnymi ustawieniami. Wszystkie 3 ostatnie części CODa razem wzięte + nowy Titanfall wyglądają wtedy przy BF jak mappack :D

 

Dla mnie premium to wydatek czysto ekonomiczny, to po prostu jedyna gra multi jaka mnie wciąga, więc wszystkie dodatki i tak łykam w ciemno

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...