Skocz do zawartości

Battlefield 4


Rekomendowane odpowiedzi

Kurcze, a najwazniejsza poprawka dla mnie, jak narazie nie pojawila sie. Mialo byc to miesiac temu.  :verymad:

 

 

1) Adjusted the way inaccuracy is handled when transitioning from Hip fire to Aimed fire. Previously, if a player began firing before aiming, he would keep his hip inaccuracy while aimed, until he stopped firing. This was especially obvious with LMGs on the move. Players will now only be subject to the maximum aimed inaccuracy after the transition. While still terribly inaccurate, this allows for substantially more accurate fire than the old method and should allow players with LMGs to panic fire in close quarters, provided they are aiming.

Odnośnik do komentarza

Pogralem trochę,obliteration zmienil bezsensu.Tryb bez pojazdów,przeciwnika możesz zamknąć na respie tak,że on nie wie skąd dostaje.Tak samo strzały z dupy,znaczniki nie pokazują skąd dostajesz poprawnie.Instantowe dedy,te same bugi.Idź pan w ch..

Odnośnik do komentarza

ja dzis chyba wezme noz w zeby, C4 w lapy i pojde w dym na omanskiej zapolowac na blachy oraz blaszaki i przy okazji troche sprawdzic tego pacza.

 

@Mclusky: mi BL tez wczoraj kos nie liczyl, ale bf4stats na szczescie poprawnie pokazuje. Pewnie przez te zmiany w BL jakies obsuwy maja.

Edytowane przez tommi
Odnośnik do komentarza

Jak miałeś uśpioną to ci samo zassało i zainstalowało

No na pewno jestem pewien tego że zmienił się home screen. Wydawało mi się, że gra się odrobinę inaczej.

 

 

Co do Titan mode'a to szkoda, że wszystko dzieje się na Paracelowych wysepkach. Tak czy siak na 100% będę się w to bawił.

 

 

EDIT:

 

http://s18.postimg.org/ewb864r8p/noob.jpg

 

Pobawiłem się trochę kreatorem emblematów :) Trudno się na tym pracuje.

Edytowane przez Drantzell
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Pogralem dzisiaj z dwie godziny i nie uswiadczylem zadnych bledow. Zero lagow, smierci z dupy, wyrzucania z serwera czy z gry, no nic! Gralo mi sie na prawde przyjemnie, jak za czasow BC2. Chyba pomysle o premiumie - mozna kupic gdzies kod taniej, czy zostaje tylko PSS?

Lepie nie kracz bo taki jeden krakał parę dni temu i od 4 dni grać się prawie nie dało :), a co do kodu to chyba nie bo to nie PC

Odnośnik do komentarza

mi sie chyba w czwartek PS+ konczy. Kolejny wydatek...

 

Wczoraj mi się skończyła 3 miesięczna subskrypcja i to jak chciałem zagrać :)

 

Bajdełej wiedzieliśta o Spectator mode? To było wcześniej czy teraz włączyli? Bawiłem się tym chwilę, fajna sprawa!

https://www.facebook.com/photo.php?v=786420818043457&l=6375234964874955626

Odnośnik do komentarza
Gość Darude

Własnie jestem po rundzie i killcam przekłamuje albo nieraz wcale nie działa ,przykład ,zabija mnie snajper ,a na kamerze widze ze dostałem od innego gościa konkretnie szturmowiec ,albo zabija mnie gośc z przodu a na killcamie widze ,że podswietla się gość z mojego teamu dostałem od swojego :dance:

Odnośnik do komentarza

Własnie jestem po rundzie i killcam przekłamuje albo nieraz wcale nie działa ,przykład ,zabija mnie snajper ,a na kamerze widze ze dostałem od innego gościa konkretnie szturmowiec ,albo zabija mnie gośc z przodu a na killcamie widze ,że podswietla się gość z mojego teamu dostałem od swojego :dance:

Też mam wrażenie że parę razy miałem podobną sytuację.

Odnośnik do komentarza

 

Własnie jestem po rundzie i killcam przekłamuje albo nieraz wcale nie działa ,przykład ,zabija mnie snajper ,a na kamerze widze ze dostałem od innego gościa konkretnie szturmowiec ,albo zabija mnie gośc z przodu a na killcamie widze ,że podswietla się gość z mojego teamu dostałem od swojego :dance:

Też mam wrażenie że parę razy miałem podobną sytuację.

 

 

Miałem dzisiaj to samo, dodatkowo ping do serwerów mam piękny a straty pakietów znaczące - najlepsze że tylko w trybie Podboju. Minęły 4 miesiące a na pytongu festiwal przycinek, ta gra to największy bubel w historii całej serii Battlefield. Dice tego nie załata, do sierpnia czy tam września będą ściemniać, że ciężko pracują nad poprawkami (oczywiście w rzeczywistości pracują nad DLC) a potem fuck you w stronę graczy, bo zaczną pracować nad B5.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...