Skocz do zawartości

Battlefield 4


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Zaqair

 

DICE LA robi 2 ostatnie DLC,DICE Stockholm robi Star Wars: Battlefront i Mirror's Edge 2

 

 

Battlefield 4 developer DICE Stockholm is handing over the reigns to its Los Angeles office for the remainder of the game's downloadable content, publisher Electronic Arts confirmed to Polygon.

    After this month's release of the Naval Strike expansion, the L.A. branch will be in charge of the development of Battlefield 4's final two DLC add-ons. The studio, which includes former staff of Medal of Honor studio Danger Close, helped in the development of the game's Second Assault DLC which launched last month.

    "DICE LA works closely with the DICE studio in Stockholm on Battlefield 4," an EA representative told us. "Development of Battlefield 4 Second Assault was led by DICE LA and the studio will continue to lead on future expansion packs including Battlefield 4 Dragon's Teeth and Battlefield 4 Final Stand."

    Battlefield 4 DLC was briefly postponed by DICE Stockholm following numerous bugs at launch.

    "First, we want to thank the fans out there that are playing and supporting us with Battlefield 4," an EA spokesperson told us at the time. "We know we still have a ways to go with fixing the game - it is absolutely our No. 1 priority. The team at DICE is working non-stop to update the game. Since Battlefield 4 China Rising expansion pack was already in the final stages of development by the time issues began with Battlefield 4, we decided to fulfill our promise to deliver it this week, but we're not moving onto future projects or expansions until we sort out all the issues with Battlefield 4. We know many of our players are frustrated, and we feel their pain. We will not stop until this is right."

    An alleged DICE developer took to Reddit to confirm the Los Angeles studio's new focus on Battlefield 4 DLC. "DICE Stockholm is doing Naval Strike, everything else will be done by DICE LA," they wrote.

    DICE Stockholm is currently working on the development of both Star Wars: Battlefront and upcoming installment in the Mirror's Edge franchise.

http://www.polygon.com/2014/3/4/5469060/report-dice-la-to-handle-remaining-battlefield-4-dlc

Edytowane przez Zaqair
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Gralem dzisiaj kilka meczy podboju na podstawce, mape powodziowa i swit szanghaju (czy jakos tak) przelatalem w heli, zero lagow, zero przycinek wyniki okolo 40-5

Gralo sie plynnie i przyjemnie.

 

P.S. DICE mi nie zaplacilo za ten pochlebny komentarz, przewaznie jestem jeden z pierwszych ktory zsyla klatwy i zarazy na Dice i EA za ta gre, ale musze przyznac ze dzisiaj gralo mi sie naprawde przyjemnie.

Odnośnik do komentarza

Małe pytanko.....może ktoś z forum zorganizowałby pluton dla forumowiczów....np z Tagiem [PSX]. Łatwiej byłoby grać razem i spotykać sie na polu walki....

Niewi em dokładnie jak działają plutonu ale chyba nie byłby to najgorszy pomysł. Niech ktoś się wypowie na ten temat czy to w ogóle ma sens....

Odnośnik do komentarza

Małe pytanko.....może ktoś z forum zorganizowałby pluton dla forumowiczów....np z Tagiem [PSX]. Łatwiej byłoby grać razem i spotykać sie na polu walki....

Niewi em dokładnie jak działają plutonu ale chyba nie byłby to najgorszy pomysł. Niech ktoś się wypowie na ten temat czy to w ogóle ma sens....

 

My tam przeważnie i tak gramy razem. Wystarczy, że będziesz miał paru z nas w znajomych, zawsze będziesz miał z kim grać. Plutony nie mają nic do tego. A jak się sprawdzisz, to może i w elitarnym [1410] się pojawisz ;)

Odnośnik do komentarza

w BF3 byl forumowy pluton WZF, ktory jak dotad nie zostal reaktywowany w BF4, bo wiekszosc ludzi po roznych innych plutonach sie rozpierzchla (wiekszosc do 1410 wbila). Generalnie srednio to widze- obecnie chyba tylko Kaczor z tagiem WZF cisnie :)

 

 

 

Własnie jestem po rundzie i killcam przekłamuje albo nieraz wcale nie działa ,przykład ,zabija mnie snajper ,a na kamerze widze ze dostałem od innego gościa konkretnie szturmowiec ,albo zabija mnie gośc z przodu a na killcamie widze ,że podswietla się gość z mojego teamu dostałem od swojego :dance:

mnie raz dzis zabil kamper na kominie. Bron jakiej uzyl to czolg T-90 :D

 

Dzisiaj kupiłem sobie mapki gram 20 min i już chcę zwrot pieniędzy.Super,ze bronie z Premium kładę cię na 3 strzały.Gra za 200 zł typu zapłać aby wygrać.(pipi)e ten syf

ktore to bronie?

 

Przed chwilą grałem i nie mogę grać kompletnie. Lagi straszne, szarpie okropnie. Jak robie test łącza to mam pobieranie na ok. 8 mb a wysyłanie na 3 mb i ssie okropnie. Specjalnie ostatnio kabel przeciągnałem do konsoli i dalej lipa mega straszna:(((( Czy tylko ja tak mam że sie grac nie da?

tez mi pod koniec lagowalo strasznie, ale moze to kwestia serwera skoro inni bez problemow dzis grali...

Edytowane przez tommi
Odnośnik do komentarza

Panowie czy ktoś z Was kiedyś próbował zweryfikować jak te fixlisty mają się do rzeczywistości? Czy to faktycznie jest wdrażane? Kabotyn już sam zauważył, że tak niekoniecznie jest i ja się z tym trochę zgadzam. Pisali o poprawie celności przy zmianie z biodra na przyrząd - no nie bardzo to działa (testowane na poligonie, sieje tak samo). Łódek jak się nie dało pchać tak się nie da, portrety nie działają (SKANDAL), dalej: "Updated rate of fire for the RGP7" no też nie.... reszty nie sprawdzałem. Co o tym sądzicie?

 

 

 

 

M320 3GL

EMviQZu.jpg

 

 

 

czego więcej chcieć na Metrze...

Odnośnik do komentarza

po patchu kill cam jest kompletnie zyeba.ny

 

Nie wiem jak w innych trybach ale na TDM może raz na pięć zgonów widzę tego, który mnie faktycznie ubił. Przeważnie patrzę na moje umęczone zwłoki a od czasu do czasu widzę zabójcę przebiegającego po mym truchle a kill cam pokazuje jakiegoś frajera biegającego po drugiej stronie mapy z szotganem :)

 

Zgodnie z teorią kozbinio muszę napisać, że ja po tych patch'ach nie potrafię zauważyć jakiejkolwiek różnicy. Nigdy nie masturbowałem się mechaniką tej gry aż tak aby na 100% stwierdzić, że nie obniżyli odrzutu horyzontalnego w MTAR tak jak obiecywali ale wiem jedno - problemy, które mnie nękają są nietknięte ręką programisty - blackscreeny podczas dołączania albo między mapami (tak na oko to 1-2 min czekania z czarnym ekranem ale i nierzadkie zwisy) no i zgony od kul w czasie gdy ja już sobie spokojnie za ścianę umykam pijąc Nurofen z rzuconej sobie apteczki. Lagi na TDM nigdy nie były na tyle poważnym problemem żebym się wypowiadał...

 

Co do wspólnego grania, którym mamicie nowych na forum ;) to ja mam mieszane odczucia:

 

- po pierwsze ten (pipi).y cross game chat (wiem - bluźnię) uniemożliwia kontakt z członkami 5 osobowej drużyny ziomków z którymi chcesz pograć bo oni już od dawna siedzą na PEŁNEJ 8-osobowej imprezie. Rozwiązaniem byłby sprawny voice chat w grze, który rozwiązywał sprawę idealnie - gadasz z tymi, z którymi grasz. DICE się na sprawę chyba wypięło skory dla odmiany SONY zapewniło sprawną komunikację głosową.

- po drugie - brak NORMALNEGO systemu zapraszania/dołącznia do serwerów ze znajomymi - to chyba największa wtopa BF4 i gigantyczny krok wstecz względem BF3

- po trzecie - brak kultury ziomali (pozdro Gęsior ;) ), którzy jakoś nie zauważają, że mają w składzie ziomka i w ciągu 3 min zmieniają skład/zmieniają serwer/tryb gry - szukaj wiatru w polu...(po części wynika to z dwóch pierwszych problemów... ale tylko po części)

Odnośnik do komentarza

 

 

 

 

M320 3GL

EMviQZu.jpg

 

 

 

czego więcej chcieć na Metrze...

mozliwosci przenoszenia wiekszej ilosci granatow :]

 

@Kaczor: z wiekszoscia (pierwsza czescia) sie zgadzam, jedynie co do cross game chata mam inne zdanie- gadanie z poziomu imprezy ma jednak kilka zalet:

- mozna gadac ze soba grajac inne mapy/tryby czy w ogole gry

- mozna gadac w 8 osob zamiast w 5 jak standardowo w grze (opcja voipa na caly zespol 32 typa nie ma zbytnio sensu)

Co do tej ilosci 8 osob, to szczerze mowiac juz przy takim skladzie jest czasem sie ciezko dogadac- w wiecej byloby jeszcze chaotyczniej. Jak sie z kolei chce gadac z ziomkami ze skladu a np. dwie grupy na dwoch roznych serwerach graja, to dwie osobne imprezy mozna zalozyc (co tez czesto ma miejsce)- przeciez nic nie stoi na przeszkodzie.

Edytowane przez tommi
Odnośnik do komentarza

kaczorrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr granie na ośmioosobowym voice chacie to zawsze folklor, wiesz, że zawsze tak było. Były i takie czasy kiedy świadomie musiałem wyłączyć headseta chociaż na chwilę, bo jak danielskii + oip + kobotyn + carolek + gęsior na banieczce rozpoczęli wywody czy 007 zgłoś się to najlepszy serial na świecie to (pipi)a dopiero w połowie rundy kapnąłem się że bronimy a nie atakujemy mcoma.... :D to się nie zmieni, ale kocham ten sport.

 

z innej beczki - może byśmy pomłócili dzisiaj to zespołowe pranie po mordach innych drużyn?

Odnośnik do komentarza

No właśnie Panowie - jak dla mnie impreza niczego nie rozwiązuje i zaraz Ci to Tommi wypunktuję. Skora gadanie z ludźmi grającymi inne tryby/gry jest taka fajna przy graniu w BFa to dlaczego nigdy nie ma Ciebie na imprezach 1410??? :) Dla mnie to nic fajnego - być może dlatego, że jestem narcystycznym burakiem ale raczej chodzi o to, że w 8 NIE DA się dogadać. Gadają Ci co najbardziej lubią tyle, że nigdy na temat :) Ja na ten przykład jestem nieśmiały ;) więc zamiast korzystać z możliwości komunikacji by polepszyć wyniki całej drużyny w czasie gry - siedzę jak trusia marząc o 4 osobowym voice chat z BF3 :)

 

Wiecie - najgorsze uczucie jak już uda się wbić na serwer ze znajomkami - chu.y że na imprezie nie ma miejsca ;) przynajmniej razem pogramy - myślę sobie. Obczajam składy - większość po drugiej stronie ale ktoś tam ze mną jest. Hmmm. No jest, ale w pełnej drużynie Alpha a ja w India siedzę.... Hmmm - wysłałbym mu invite ale KUR.VA nie wiem jak :) serio! jak to się robi? Ok. W Alpha zwolniło się miejsce!!! wbijam do znajomka!! (zawsze jest to Gęsior - nie wiem czemu :) ) Uradowany wizją taktycznego grania i wzajemnego krycia ogniem wysyłam mu zaproszenie na stworzoną właśnie przeze mnie imprezę!!! Czekam minutkę... czekam... nagle... FAK... nie ma Gęsiora...!!! (znaczy się znajomka... będzie bez nazwisk) gdzie on poszedł? No tak... przeniósł się na drugą stronę... Wrrrrr.... wezmę mu za to blachę! jak on mógł... Mija 5 minut ale wśród przeciwników nie mogę dostrzec żadnego Gęs... znaczy się znajomego... zaglądam na listę... WTF ???  nikogo nie ma!!! Trzęsącymi się ręcyma uruchamiam BLa na smartfonie - oczywiście, wszyscy poszli w piz.du na inny serwer......

Klikam na telefonie na Gę.. znaczy się na znajomego - zmieniam serwer by do niego dołączyć - kolejka!!! czekam 2 minutki ciesząc się wizją wspaniałych zespołowych akcji... zrobię sobie herbatkę chyba! Jestem!!! Jestem!!! Oczywiście po drugiej stronie!!! No w du.pe!!! pjerdolę - idę na TDM...

 

Przy następnej okazji pytam się Gę... znajomego znaczy się: czemu, żeś mnie tak olewał ostatnio - zaproszenia ignorujesz, z drużyn mi uciekasz - nie kochasz mnie już? A on mi na to: CO?! jakie zaproszenia... nic nie wiem - pijany byłem...

 

THE END

Odnośnik do komentarza

Postaram się wbić znów, ale taka ustawka może nie wypalić, bo nie ma prywatnego serwera.

 

- po pierwsze ten (pipi).y cross game chat (wiem - bluźnię) uniemożliwia kontakt z członkami 5 osobowej drużyny ziomków z którymi chcesz pograć bo oni już od dawna siedzą na PEŁNEJ 8-osobowej imprezie. Rozwiązaniem byłby sprawny voice chat w grze, który rozwiązywał sprawę idealnie - gadasz z tymi, z którymi grasz. DICE się na sprawę chyba wypięło skory dla odmiany SONY zapewniło sprawną komunikację głosową.

Nic nie stoi na przeszkodzie założyć Chat tylko z osobami z którymi grasz w drużynie ;]
Odnośnik do komentarza

Chlopaki od jakiegos czasu nie wyswietlaja mi sie grajacy znajomi.

Dostaje powiadomienia, ale po prawej stronie nic mi sie nie wyswietla.

Kumple, ktorzy nie maja premium mowia, ze u nich dziala.

Tylko u mnie jest cos nie tak, bo wkurza mnie to ze jako jedyny wiecznie musze wyszukiwac serwery z palca, badz dolaczac z glownego menu konsoli.

Odnośnik do komentarza

Postaram się wbić znów, ale taka ustawka może nie wypalić, bo nie ma prywatnego serwera.

 

- po pierwsze ten (pipi).y cross game chat (wiem - bluźnię) uniemożliwia kontakt z członkami 5 osobowej drużyny ziomków z którymi chcesz pograć bo oni już od dawna siedzą na PEŁNEJ 8-osobowej imprezie. Rozwiązaniem byłby sprawny voice chat w grze, który rozwiązywał sprawę idealnie - gadasz z tymi, z którymi grasz. DICE się na sprawę chyba wypięło skory dla odmiany SONY zapewniło sprawną komunikację głosową.

Nic nie stoi na przeszkodzie założyć Chat tylko z osobami z którymi grasz w drużynie ;]

 

 

Serio? :) to teraz pomyśl ile to zajmie czasu... bo na pewno nie parę sekund... Trzeba stworzyć zamkniętą imprezę... pozapraszać znajomków, którzy i tak tego nie zauważą ;) potem kolejnych - na miejsce tych, którzy nie zauważyli bądź są pijani... Nieee... Cross Game Chat jest w porzo - ale nie został stworzony do zespołowego ciorania w BeeFa

Najważniejsza sprawa Pryksiu - na imprezie jest 8 osób - i teraz wyobraź sobie, że Kaczor ogłasza: "hej graczu A, B, C i D chodźcie stworzymy osobna imprezę bo gracze E, F i G pjerdola bez sensu :) " Czujesz to? Cross Game Chat wprowadza aspekt socjologiczny w nasze wspólne granie - Konwenanse, savoir vivre itd... :) W voice chat nie ma takich problemów - gadasz kilkoma osobami, z którymi grasz w jednej drużynie i to jest pewne! w Cross game chat z reguły pojawia się kto tylko chce - pół litra dla tego kto asertywnie powie: hej spadaj stąd bo czekamy na Kaczora...

Edytowane przez rob1979
Odnośnik do komentarza

Chlopaki od jakiegos czasu nie wyswietlaja mi sie grajacy znajomi.

Dostaje powiadomienia, ale po prawej stronie nic mi sie nie wyswietla.

Kumple, ktorzy nie maja premium mowia, ze u nich dziala.

Tylko u mnie jest cos nie tak, bo wkurza mnie to ze jako jedyny wiecznie musze wyszukiwac serwery z palca, badz dolaczac z glownego menu konsoli.

Często mam ten sam problem - masz na myśli Battleloga?

Nie mam premium ale to chyba bez znaczenia...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...