Skocz do zawartości

Battlefield 4


Rekomendowane odpowiedzi

Ha! Wiedziałem! Kozbinio w następnych wyborach będzie pchał się na listy wyborcze... Mało Ci, cooo? Mało? ;P

 

DAWAĆ MI WASZE PINIONDZE BĘDĘ NA ZŁOCIE SPAŁ KUHWA. a tak serio to nie, trzeba mieć mocną psychę na takie klimaty

 

 

 

 
I’m afraid we don’t have any information on this quite yet, but it is coming soon!”

 

ciekawe czy zdążą przed nowym BFem :D

Odnośnik do komentarza

 

 

 

Żałosne. Prymitywne na równi z twierdzeniami o tym, że każdy polityk idzie do polityki dla pieniędzy.

ale przeciez idzie. I dla wladzy. Ty co myslales, ze oni chca swiat zmieniac?

 

Myśle, ze to krzywdzące dla wielu osób zdanie.

 

ja mysle, ze w przypadku zdecydowanej wiekszosci sie sprawdza.

 

W większości to opinia ludzi, którzy po prostu nie mają o tym pojęcia. Jeśli ktoś nie ma o czymś pojęcia, to snuje teorie bazując na najbardziej płytkich pobudkach. Tak samo w przypadku programistów odpowiedzialnych za BF'a.

Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

Zielu ale,ty czytasz wiadomosci ;) Swoja droga ciekawe kto ma racje Sony PS Ireland czy Sony PS Polska.

Polski odzial twierdzi,ze do 23 psn nie dziala. Ireland twierdzi,ze do 3 rano(czas IRL)

 


Quick heads-up that there will be PSN maintenance taking place from 3pm Mon- 3am Tues. If you sign in before 3pm you should be able to keep playing online.

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=669868243071598&set=a.116323141759447.16970.112781868780241&type=1

Odnośnik do komentarza

If you’ve signed in to the network any time since March 6th you will be able to play games online and access partner apps such as Netflix during this maintenance period.

To ja tez coś wkleję a co nie mogę?

 

Dzisiaj, od godziny 17.30 do 23:00, przeprowadzona zostanie konserwacja PlayStation Network. Osoby, które logowały się na swoje konta w ciągu ostatnich kilku dni (w przypadku użytkowników PS4 – w czasie ostatnich 24 godzin), będą mogły w tym czasie skorzystać z funkcji gry online.

Odnośnik do komentarza

O ile psn było za darmo to nigdy nie marudziłem, ale koszą nie małą kasę za granie w multi więc mam nadzieje, że to nie bedzie częsta sprawa....narazie nie marudzę bo psn od premiery ps4 ( pomijając dnia premiery) nie sprawiało problemu ale....co za dużo to nie zdrowo....AHA pochwale się czymś mało znaczącym...w końcu dZisiaj wbiłem 100 lvl....:D

 

 

Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk

AHA jeszcze jedno ( sorrki za spam): dzieki przerwie w psn w końcu ukończyłem singla.....by odblokować resztę broni wystarczy ze bedę przechodził tylko ostatnią misje wybierając inne zakończenia czy muszę od nowa przechodzić za każdym razem grę?

 

 

Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk

Odnośnik do komentarza

Nie wiem po co DICE zaimplementowalo opcje, gdzie mozna sprawdzic utrate pakietieow itd. Gram Fabryke przez 15 min, lagi mam niemilosierne- bez przerwy widze "kwadraciki" po prawej stronie. Ok, wychodze robie test, i wszystko jest OK. Potem odpalam Kurort, i znowu to samo. Ja pi*&dole! Niech w koncu te palki ze Sztokoholmu zrozumia, ze nasz net dziala bez problemu. Wina lezy po ich stronie, szczegolnie na mapach dla 64. Czy tak im k*%a ciezko to zrozumiec, wpizdu!  :verymad:

Odnośnik do komentarza

Nie wiem po co DICE zaimplementowalo opcje, gdzie mozna sprawdzic utrate pakietieow itd. Gram Fabryke przez 15 min, lagi mam niemilosierne- bez przerwy widze "kwadraciki" po prawej stronie. Ok, wychodze robie test, i wszystko jest OK. Potem odpalam Kurort, i znowu to samo. Ja pi*&dole! Niech w koncu te palki ze Sztokoholmu zrozumia, ze nasz net dziala bez problemu. Wina lezy po ich stronie, szczegolnie na mapach dla 64. Czy tak im k*%a ciezko to zrozumiec, wpizdu!  :verymad:

 

Tak jak kolega mówi zrób test w czasie gry a nie w menu. Do tego powiem tylko tylko że na CQ jak gra 64 graczy zawsze mam jedną kreskę i utratę pakietów wychodzących i przychodzących, choć często jest tak że cofek nie odczuwam nawet w heli.

 

 

Naval Strike Assignments, Dogtags, & Awards: Phantom Treinee(Phantom Prospect pt. 2)

While looking threw the extracted game data I saw that some NS data was included in the last patch. So, I extracted and converted some of the textures from the data to share.

Assigments/Awards

We have pretty much seen all the assigments but there was one special one I wanted to point out

phantom_treinee

 

v1c4Te9.png

Were moving up to treinee with phantom_treinee/ghost2 assignment. I already found out a lot of info of what the requirements of the assignment will be(I'll post more on it later). If it is going to be hidden and if so how to unlock the assignment is unknown to me at the moment.

Dogtags

Along with the below dog tags the medal/award dog tags are in the album. Here are the rest.

 

uN85iIe.png

HrraLip.png

IvHrZMK.png

wYrTLos.png

iICf3v3.png

lmUHcZ1.png

COŚ DLA DANIELSKIEGO

 

lFpFcly.png

 

 

 

 

8rFzsTJ.png

Iw4PISZ.png

SYgUDPW.png

And some extras. Vehicle Lineart

 

D216mCR.png

WqQH5rq.png

 

LOST ISLAND

 

ZDsia53.jpg

 

Operation Mortar

 

NtQRbW6.jpg

 

Nansha Strike

 

IV4EPEZ.jpg

 

Wave Breaker

 

 

7INoI2R.jpg

Edytowane przez marekjw2523
Odnośnik do komentarza

Dobra, odnośnie zmiany języka, jak mi wcześniej podopowiedziano należy zmienić język xmb - zadziałało.

 

Pytanko, czy miedzy rundami też wyświetlają się wam nie wykonane zadania ( np. po których zdobywa sie Mtar'a) które już wykonaliście, i dzieki którym macie juz odblokowaną broń? Jakiś kolejny bug ?

 

 

Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...