Skocz do zawartości

Battlefield 4


Rekomendowane odpowiedzi

Bieda, bieda i jeszcze raz bieda. Na TDM na Ognistej przez całą rundę miałem spawn na płonących elementach. Zanim ruszyłem kilkanaście punktów HP w dół. Syf, kiła i mogiła. Killcam nie działa, gościu mnie ubił z budynku przez ścianę. Ciekawe co on widział w tym momencie. Albo inaczej...ciekawe, w którym miejscu na tej mapie był. Parodia.

Ale nic to, serwery się wynajmie, kasiory natrzepie i będzie git.

Jak to powiedział wczoraj Maleńczuk: "NI CHOOJA!"

Odnośnik do komentarza

Ej chlopaki tyle gracie w tego Bfa nie zauwazylsicie,ze strzelanie w tej czesci jest chore?

Tyle gracie na tych dm,gdzie liczy sie wylacznie wasz aim,nie widzicie,ze ta gra jakby miala autyzm?

Gosc widzi co innego ty co innego dlatego wychodza takie kwiatki.

 

Pisałem o tym kiedyś, by się za bardzo nie podniecać swoją zayebistością jak za bardzo ownimy na serwie bo ewidentnie daję się wyczuć, że raz ty wiesz bardziej gdzie jest przeciwnik, by w następnej rundzie to przeciwnik wiedział bardziej gdzie ty jesteś w danej chwili. Za dużo w te (już niestety) zyebane BFy gram i nie mam problemu z wyłapaniem takich "smaczków" jak i całych ton innego badziewia które psuje radość z multiplayerowej rywalizacji. No ale nie, przecież oni idą do przodu, ewoluują, usprawniają i rozbudowują. Seria stracona tak jak CoD po MW.

Odnośnik do komentarza

Całą poprzednią generację grałem tylko w CoD-a, pomyslałem ze teraz zmienię, a przynajmniej spróbuje pograć w Battlefielda. Nie powiem gra się dość fajnie, inaczej niż w CoD, ale tak jak mówicie gra jest zabugowana na maxa. Koleś albo wali przez ściany albo wali do nas z nie wiadomo skąd, a killcam tego nie ogarnia. Już teraz wiem dlaczego w tej serii nie ma takiego killcama jak w CoD, bo to by było chyba przez Dice nie do ogarnięcia.

 

Nie wspomnę już o tym że 5 miesięcy od premiery a oni nadal nie naprawili problemu znikających sejwów z kampanii. :verymad:

W Ghosta już grać nie chcę, ale kolejna strzelanina online to bedzie znowu jednak CoD, chciałem sprawdzić po praz pierwszy BF i niestety się zawiodłem delikatnie. Póki co pogram jeszcze, może się przekonam, może coś naprawią...

Odnośnik do komentarza

Kied bedziesz mial Xklocka, Carolek? Ciekaw jestem twojej opini na tem Titanfall, bo calkiem ciekawie to wyglada. Podobaja mi sie teJump'y po prostu na kazdej plaszczyznie. :)

 

Jutro po 9tej rano odbieram bundla. Prognozy nie były optymistyczne bo przez pracę zapowiadało się, że przysiądę dopiero w sobotni wieczór ale, że przyplątała się grypa (naprawdeee;p) to manewry na xklocku rozpoczynam od jutrzejszego poranka. Opiszę pierwsze wrażenia jutro wieczorem no i później w miarę zaznajamiania się z grą grubszą opinię.

Odnośnik do komentarza

Weź Drantzell.To nie są moje wymysły,caly net mówi o spierdzielonym net code w -bf4.Nawet Dice napisało,że pracują nad tym.Ja nie wiem,może BF4 to twój pierwszy bf bardziej na poważnie i nie masz odniesienia do poprzednich części.Spróbuj pograć w Killzona i wtedy zobaczysz,że jak tam wygląda wymiana ognia.Strzelasz kolo pada,w bfie 4 strzelamy i gra nas kara nagła śmiercią.

Edytowane przez KarolFanbojSony
Odnośnik do komentarza

Właśnie skończyłem kilka rund na podboju....graliśmy przeciwko ekipie gdzie pięciu gości ewidentnie z jakiegoś klanu.....wszyscy z tłumika, każdy wiedział co robi, przejmowali wszystko....masakra, jak wczśnie ginąłem przegrywałem bo tak jakoś wychodziło to teraz wiem co to znaczy zgrany wyszkolony team.....:D praktycznie ciagle trafiłem na klan i ciagle bez rezulatatów ...ech a myślałem że juz coś tam potrafię :P

 

 

Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

o, sorry, nie zauwazylem ze byles ze mna w skladzie :) (siedze 3m od tv, a literki malutkie i jak sie nie przypatrze dokladnie, to nie widze na pierwszy rzut oka z kim gram...).

Sklad zmienilem po prostu widzac ze jest niepelny- wbilem do innego zeby miec wiecej mozliwosci respa i ew. profity skladowe (praktycznie zawsze tak robie).

Pytanie raczej, dlaczego Ty tego meczu nie dokonczyles tylko zmyles sie z wynikiem 10-15? :P Rage quit? :D

Edytowane przez tommi
Odnośnik do komentarza

Weź Drantzell.To nie są moje wymysły,caly net mówi o spierdzielonym net code w -bf4.Nawet Dice napisało,że pracują nad tym.Ja nie wiem,może BF4 to twój pierwszy bf bardziej na poważnie i nie masz odniesienia do poprzednich części.Spróbuj pograć w Killzona i wtedy zobaczysz,że jak tam wygląda wymiana ognia.Strzelasz kolo pada,w bfie 4 strzelamy i gra nas kara nagła śmiercią.

Mi tam wszyscy padają aż miło :) Tak jak w Killzone. Poza tym, że strzelając w BF4 najlepiej stać w miejscu, bo broń traci dużo na celności (ogromnie tracą RKM'y, ale karabiny też tracą całkiem sporo). Dużo traci się też na celności w bezpośredniej wymianie jak przeciwnik ma RKM'a i bonus do przygwożdżania. Polecam perka defensywnego (ogranicza przygwożdżenie i kamizelka, dzięki której przeciwnik musi dodatkową kulę poświęcić żeby nas zabić - Często ratuje życie w wymianie.

Odnośnik do komentarza
Gość Darude

 

Mi tam wszyscy padają aż miło :) Tak jak w Killzone.

Kogo próbujesz oszukać ? samego siebie ?nie warto .

Ta gra jest chora ,przed chwilą wbiłem kose od której sam padłem <beton>Pewnie wina mojego łącza i laguje <twoja teoria>.Dziwne ,że zawsze laguje na tych samych mapkach ,widocznie moje łącze uparło się by tam lagować .

Edytowane przez Darude
Odnośnik do komentarza

Panowie, pytanko odnośnie klasy wsparcia. W związku ze urozmaicam sobie grę grając ciagle innymi pukawkami chcę w końcu zająć się klasą wsparcia. Moja ulubiona to technik dlatego też jakoś wsparcie nie wydaje mi się wyjątkowo atrakcyjna. A więc pytanie: od jakiego lkm-u zacząć odblokowywanie dodatków do broni celowników itp żebym sie do klasy nie zraził, wszystkie wyglądają podobnie jeśli chodzi o charakterystykę. Dajcie propozycje dwóch pukawek i jakis set do nich....

 

 

P.s jak już wcześniej wspominałem, bawimy się ostatnio z Drantzell javalinem i hmmm rolnetką namierzającą. Duet można urozmaicić dronem latającymi namierzającym dzieki któremu javalinem można ściągać np śmigłowce czy czołgi z prawie drugiego końca mapy....POLECAM :D

 

 

P.s 2 tak aż mi się łezka zakreciła bo tą mapkę na wersji demo męczyłem w nieskończoność :)

 

 

Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk

Edytowane przez Styku
Odnośnik do komentarza

Kogo próbujesz oszukać ? samego siebie ?nie warto .

Ta gra jest chora ,przed chwilą wbiłem kose od której sam padłem <beton>Pewnie wina mojego łącza i laguje <twoja teoria>.Dziwne ,że zawsze laguje na tych samych mapkach ,widocznie moje łącze uparło się by tam lagować .

Człowieku. Po cholerę miałbym siebie oszukiwać. Gra mi się dobrze, kille wpadają, raz na kilka gier coś chrupnie wszystkim na całym serwerze, a poza tym jest ok. Jeden na kilkuset kolesi ucieknie mi spod kul w sytuacji, w której nie jestem pewien czy to aby na pewno była wina jedynie kiepskiego przymierzenia z mojej strony. Poza tymi nielicznymi przypadkami trup ściele się gęsto, często i w ekspresowym tempie.

 

http://battlelog.battlefield.com/bf4/pl/battlereport/show/32/444425744887955072/202192225/

 

Jak widzisz nie mam powodu do narzekania. No chyba że chcesz mnie na siłę nakłaniać do tego, żebym nie odczuwał przyjemności z gry, bo Ty jej nie masz (nie mnie oceniać z jakich powodów).

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...