Skocz do zawartości

Battlefield 4


Rekomendowane odpowiedzi

-Tweaked the detonation time of the 40mm LVG so it bounces less before going off. The maximum damage has however been reduced to 80 like the RGO.

-Reduced the number of how many 40mm HE and LVG rounds players can carry, from 4 to 3.

-Increased the time it takes to get new 40mm round from ammo boxes. The time is longer for HE and LVG grenades and shorter for utility grenades like SMK and FLASH.

GRENADE TWEAKS

-Increased the time it takes to get new RGO IMPACT, V40 MINI, M84 FLASHBANG and M18 SMOKE grenades from ammo boxes. Since the player now carries more of these grenades, the resupply delay needed to be longer to prevent grenade spamming.[/b]

GENIALNE zmiany. A przynajmniej zmiany w genialnym kierunku.

 

-Reduced the vertical recoil of the M4 and M16A4 to give these burst fire weapons a tighter burst accuracy in their mid- to long range role.

Trolololo. Ich chyba trochę pogięło. Ta broń i tak była genialna na większą odległość. Wolałbym żeby nic nie mieszali w niej, bo jeszcze zaraz będą odkręcali w drugą stronę.

 

 

 

Pierwsze wrażenia na temat Naval Strike'a po ograniu kilku mapek:

 

Świetne. Mam wrażenie jakbym kupił zupełnie nową grę. Mimo sporych lagów, kilku black screenów, kicków od EA i zbyt wysokiego poziomu na serwerach (albo pecha bo wygrałem tylko 8 na 20 meczy) grało się naprawdę przyjemnie.

Mapki są ładne, fajnie zbudowane i da się pograć piechotą. Z kolei nowy tryb jest fajnie złożony, jest intensywny, akcja rozkłada się na całą mapę (w przypadku ostrej obrony na lotniskowcu można po prostu dalej utrzymywać punkty na mapie, a rakiety prędzej czy później rozwalą lotniskowiec przeciwnika) i każdy powinien znaleźć w nim coś dla siebie (może prócz fanów czołgów).

Czasami tylko za szybko to dla mnie idzie. Zdecydowanie wydłużył bym odrobinę pierwszą fazę rozgrywki (walka o punkty).

 

Co do mapek, to mój ranking na chwilę obecną wygląda następująco:

 

1. Operacja Moździeż/Operation Mortar - Śliczna. Kolorystyka wschodu słońca, słomiane domki, fort piracki i tunele niczym z Wolfenstein'a. Ogromne pole do pogrania piechotą. Najbardziej spodobały mi się walki o fort na szczycie, lub obrona tego szczytu. Udało mi się już strącić jakiegoś chłopka ze starego działa :D

2. Zagubione Wyspy/Lost Islands - Śliczna. Klimat tropikalnej wyspy z Zagubionych, albo Piratów z Karaibów. Fajnie się tu jeździ poduszkowcami. Można pograć piechotą. Szczególnie mi się spodobały walki o samolot w centrum.

3. Łamacz Fal/Wave Breaker - Fajna. Całkiem ładna. Fajnie się walczy w tej bazie podziemnej. Klimaciarsko jest w środku.

4. Bitwa O Spratly (WTF?)/Nansha Strike - Nie jest zła, ale jakoś najmniej mi przypadła do gustu. Za dużo wody i za bardzo trzeba się nadstawiać łódkom. Będę musiał sobie znaleźć jakieś miejsce do biegania piechociarzem. No chyba że opanuje TV Missle i będę pływał na tej mapce łódką.

Edytowane przez Drantzell
Odnośnik do komentarza

 

jeżeli walka trwa już na lotniskowcu, to po co przejmować dalej flagi ?

 

http://lmgtfy.com/?q=atak+na+lotniskowiec+battlefield+4

 

 

G(pipi) pomogłeś. Wiem na czym polega ten tryb, chodzi mi o to, że jeżeli mamy już lotniskowiec rozwalony i możemy robić na niego szturm, po to by wysadzić maszyny, czy stacje nadawcze to co - nie musimy wcale tego robic, bo można go rozwalić wysylajac rakiety z ladu ?

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

G(pipi) pomogłeś. Wiem na czym polega ten tryb, chodzi mi o to, że jeżeli mamy już lotniskowiec rozwalony i możemy robić na niego szturm, po to by wysadzić maszyny, czy stacje nadawcze to co - nie musimy wcale tego robic, bo można go rozwalić wysylajac rakiety z ladu ?

Rakiety z lądu dalej strzelają, więc jak nie uda się podłożyć bomby to wygrywa ten, który utrzymał pozycje na mapie.

 

 

Od kiedy ten nowy dodatek miał być dostępny? U mnie go jeszcze nie ma;/

Sprawdź z pozycji menu PS4. Nie wchodź do PS Store, ani do sklepiku w BF4. Jak wybierasz grę najedź na BF'a i klikaj w dół - Tam będziesz miał opcje zakupu dodatku.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

 

 

jeżeli walka trwa już na lotniskowcu, to po co przejmować dalej flagi ?

 

http://lmgtfy.com/?q=atak+na+lotniskowiec+battlefield+4

 

 

G(pipi) pomogłeś. Wiem na czym polega ten tryb, chodzi mi o to, że jeżeli mamy już lotniskowiec rozwalony i możemy robić na niego szturm, po to by wysadzić maszyny, czy stacje nadawcze to co - nie musimy wcale tego robic, bo można go rozwalić wysylajac rakiety z ladu ?

 

 

 

Dokładnie jak piszesz. Skoro nie chce Ci się zerknąć na opisy tego trybu dostępne w necie, to mogę Ci wyjaśnić.

Celem jest zniszczenie lotniskowca przeciwnika. W pierwszej fazie gry walczy się o flagi, na każdej z nich jest wyrzutnia rakiet strzelająca w lotniskowiec przeciwnika (tego, który tej flagi nie posiada). Gdy poziom energii lotniskowca spadnie do połowy zaczyna się faza druga, czyli lotniskowiec staje się dostępny (otwierają się wejścia) i można zniszczyć go wysadzając dwa m-comy znajdujące się w środku (nie da się dwóch na raz, dostęp do drugiego jest dopiero po zniszczeniu pierwszego). Wtedy runda się kończy. W fazie drugiej rakiety ze zdobytych flag strzelają nadal i jeśli poziom energii lotniskowca spadnie do zera, runda również jest zakończona.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
Gość Darude

Pograłem z godzine na tym nowym dodatku  i nie widzą mi się te mapki .Małe ,zbyt bardzo wyboiste ,za dużo pływania :P ,skakania ,zawieszanie się na skałkach krzakach strasznie to wkurza .Pierwsze wrażenie nie bardzo ,zobaczymy co dalej .

Raz trafiła mi się "ciekawa historia" odrzuciłem reanimacje  ,potem wybierając odrodzenie na punkcje X odrodziłem  się w tym samym miejscu w którym zginałem ,tylko z celownikiem + ,ruszać się nie mogłem ,byłem tylko celem i potem po zgonie to samo :sorcerer: .Ciekawe czy to jednorazowy incydent czy może  Dice mamy problem :banana: .

Odnośnik do komentarza

Ja dostalem przed chwila, po mordzie od lagujacych serwerow- nie chooja, nie da sie grac na nowym dodatku. A co do mapek, to mamy taki sam fun, jak na Paracelach. Niektorzy, to lubia, inni nie. Ja naleze do tych drugich, po Blokadzie i Metrze, to najbardziej spie&^lona mapa. Ratunku szukalem w trybie TDM, ale rozczarowanie przekroczylo moje najsmielsze wyobrazenie. Mapy sa gigantyczne; polaczcie wszystkie z podstawki, a bedziemy mieli jedna na Naval Strike. WTF!!!???  :verymad:  Kaczoro bedzie wniebowziety, perfekcyjna mapa dla snajperow.

 

Narazie pokazuje srodkowy palec dla nowego dodatku, i wracam robic nadgodziny w Fabryce. Przerazajacy jest fakt, ze nastepne dwa DLC, bedzie robic ekipa odpowiedzialna za MOH, w LA.  :negative: Czekam z niecierpliwoscia na te dwie komedie. 

Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

Narazie pokazuje srodkowy palec dla nowego dodatku, i wracam robic nadgodziny w Fabryce. Przerazajacy jest fakt, ze nastepne dwa DLC, bedzie robic ekipa odpowiedzialna za MOH, w LA.  :negative: Czekam z niecierpliwoscia na te dwie komedie. 

Kabotyn,ile razy ci juz pisalem ze w Dice LA jest mix ludzi?

A co najbardziej smieszy w twoim poscie to to,ze jedziesz dzielo szwedow ale twierdisz,ze wykonaja lepsza robote od Dice LA.

 

Szwedzi z(pipi)ali gre i dodatek nie Dice LA,daj chlopaka z LA szanse. Dice LA na chwile obecna przekladalo SA do bf4 i pomagali przy bf4 reszta to robota szwedow. Tutaj masz skad jest team z Dice LA. I jak widac nie sa to sami ludzie z DA.

 

 

. EA recently opened a new studio in Los Angeles called DICE LA, which is made up of former Danger Close (Medal of Honor) staff, former staff from other parts of EA in the US and some who moved from Stockholm to LA. The leadership team, however, is from Stockholm, and is headed up by studio manager Fredrick Loving.

 

 

"We will support a lot of what's made in Stockholm from LA," Söderlund explained. "Imagine stuff like potential expansion packs and premium services being managed and handled out of LA. But the main game, Battlefront, is being built in Sweden. And so is Mirror's Edge. And so is Battlefield 4.

It's a way for us to expand the DICE universe, to be able to do more. They are helping. Who knows where this will take them long term? Right now they're focused on helping.

 

http://www.eurogamer.net/articles/2013-06-13-star-wars-battlefront-is-dices-interpretation-of-what-battlefront-should-be

 

Jestem ciekaw ile osob z tego tematu ktore tak marudza na BF4 nie kupia nastpenego bf/premium.

Smutne ale prawdziwe:

 

 

EA+cycle.+Not+OC+Made+by+Dorkly+just+wan

 

 

Edytowane przez Zaqair
Odnośnik do komentarza

Ja dostalem przed chwila, po mordzie od lagujacych serwerow- nie chooja, nie da sie grac na nowym dodatku. A co do mapek, to mamy taki sam fun, jak na Paracelach. Niektorzy, to lubia, inni nie. Ja naleze do tych drugich, po Blokadzie i Metrze, to najbardziej spie&^lona mapa. Ratunku szukalem w trybie TDM, ale rozczarowanie przekroczylo moje najsmielsze wyobrazenie. Mapy sa gigantyczne; polaczcie wszystkie z podstawki, a bedziemy mieli jedna na Naval Strike. WTF!!!???  :verymad:  Kaczoro bedzie wniebowziety, perfekcyjna mapa dla snajperow.

 

Narazie pokazuje srodkowy palec dla nowego dodatku, i wracam robic nadgodziny w Fabryce. Przerazajacy jest fakt, ze nastepne dwa DLC, bedzie robic ekipa odpowiedzialna za MOH, w LA.  :negative: Czekam z niecierpliwoscia na te dwie komedie. 

 

To jest dodatek dla ludzi lubiących grać zespołowo. Nie dziwie się, że Ci nie podchodzi. Dla miłośników close quarters będzie kolejny DLC'ek.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...