Skocz do zawartości

Battlefield 4


Rekomendowane odpowiedzi

Kozbinio, ja też nie narzekam na BF. Widzę błędy, ale jest ich na tyle mało, że nie zniechęcają mnie do grania. Denerwują mnie i to bardzo lagi, ciągniecie za koszulkę, ale na szczęście, występują stosunkowo rzadko, tylko na niektórych mapach w dużym podboju. Dla mnie nie ma problemu by zmienić tryb na inny, bo farmienie punktów mnie nie interesuje. Na netcode nie narzekam, bo myślę o nim tak, że raz ja ginę od jednej kulki, raz kogoś ubijam w ten sposób, wychodzi na zero. Próbuję czasem pograć w inne multi, ale żadne nie daje rady w starciu z BFem. Na razie w multi nabiłem 234 godzin, pewnie skończę w okolicach 400-450.

Odnośnik do komentarza

 

DICE idzie właśnie w dobrym kierunku. Próbuje swój dobry już produkt ulepszać.

 

yebłem

 

 

Zamiast ciągle yebać zajmij się czymś pożytecznym. Na przykład poćwicz skilla w Battlefieldzie, bo Ci coś słabo idzie. Zwalanie na lagi i wady gry nie ma sensu.

 

 

JackFrags o lagach na PS4 (temat dla was). Lubie tego brytola.

Edytowane przez Drantzell
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość Darude

 

DICE idzie właśnie w dobrym kierunku. Próbuje swój dobry już produkt ulepszać.

 

yebłem

 

 

No widzę jak ludzie z DICE czytają Twoje wypociny w tym temacie

Danzel jest pewnie z oddziału EA polska. :woot:

Odnośnik do komentarza

Fajowsko. Z chęcią sobie pogram w dobrych warunkach na tych nowych mapkach.

 

 

 

W ogóle ostatnio zauważyłem coś dziwnego z tym latającym samolotem (kanonierka?). Wcześniej ustrojstwo rozwalałem jednym nalotem stealth jeta (nie mówiąc już o samolocie szturmowym). Teraz wydaje się jakby to latajstwo miało wzmocniony pancerz, tak że mogę go uszkodzić tylko lecąc od dołu.

Jak strzelam do tego od tyłu to nie dostaje żadnych informacji o trafieniu. Sam nie wiem czy to bug, czy dali temu bufa, żeby tak szybko nie ginęło w powietrzu.

Edytowane przez Drantzell
Odnośnik do komentarza

Grałem dzisiaj kilka meczyków na tych serwerach testowych i jestem pod wrażeniem. nawet east us&a działa o niebo lepiej niż każdy inny ze starych. Generalnie bardzo podobają mi się te mapy. Bardzo dobry dodatek. Wave Breaker to mistrzostwo świata i jedna z lepszych map, moim zdaniem, jakie zmajstrowali. Zanim dowiedziałem się o testowych serwerach próbowałem też TDM, ale tutaj padaka bo dali za duży teren do nakuwriania.

Odnośnik do komentarza

raz dwa, raz dwa, raz dwa...
1... 2... 3... próba łącza 8) 

Zielu, zrobiles mi nadzieje z tym brakiem lagow- mam nadzieje, ze na wszystkich serwerach od teraz tak bedzie, bo to glowny problem jaki mam (mialem?) z ta gra. Jak to rozwiaza to bedzie pure fun dla mnie :)

Wlasnie zlozylem do kupy szafke i postawilem w niej konsole na honorowym miejscu ;) Po poludniu juz zawisl tv na scianie- teraz kolej na wzmacniacz i moze jeszcze odpale dzis na probe BF-a ;)

Edytowane przez tommi
Odnośnik do komentarza

Tez grałem ze znajomym na serwerze testowym.....ech gdyby tak chodziła gra miałbym chyba 1000 h prEgranych, brak lagów, detekcji hitów w końcu rzetelna, jak dostajesz w biegu i wpadasz za osłonę to jest tak jak powinno byc, gra sie płynnie i przyjemnie. Szkoda tylko ze na serwerach ktore my znaleźliśmy była tylko operacja mozdzierz. PODSTAWOWE MAPY NIE DZIAŁAJĄ TAK PŁYNNIE JAK NA TESTOWYM !

Odnośnik do komentarza

Jak się dostać na ten cały serwer testowy. Z chęcią to sprawdzę sam. Ostatnio grałem w jakieś tryby na serwerach amerykańskich (działających lepiej niż te z EU), ale nie jestem pewny czy trafiłem akurat na testowy, który tak wychwalacie.

 

Z dostawanie jak się jest już za osłoną czasem wkurza. O dziwo zdarzyła mi się raz czy dwa sytuacja, w której sam trafiłem w ten sposób kolesia, który się chował za osłonę (właściwie był już schowany).

Odnośnik do komentarza

Jak się dostać na ten cały serwer testowy. Z chęcią to sprawdzę sam. Ostatnio grałem w jakieś tryby na serwerach amerykańskich (działających lepiej niż te z EU), ale nie jestem pewny czy trafiłem akurat na testowy, który tak wychwalacie.

 

W menu gry multi włączasz przeglądanie serwerów, ostatnia zakładka, klikasz R3 i wpisujesz "test". Ja tak szukam.

Edytowane przez mclusky
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...