Skocz do zawartości

Battlefield 4


Rekomendowane odpowiedzi

Drantzell, bardziej chodziło mi o ideę żołnierza uniwersalnego. Inżynierowi jestem w stanie dobrać taki config, że jest dobry na krótki/średni/długi dystans NARAZ, jest dobry przeciwko piechocie, przeciwko pojazdom, łodziom, helikopterom, czołgom i czego tylko zapragniesz. Tymczasem w innej klasie jest to niemożliwe, jesteś medykiem czy ammo śmiałkiem - jak nie podbiegniesz do pojazdu to nic nie zrobisz a jak jest helikopter to już w ogóle. Piechotę łapiesz szturmowym na średni i długi dystans, granatnik masz na tłum ludzi do tego tłumik to jesteś jeszcze ninja na mapie.

Przez to, że karabinki i są dostępne dla wszystkich każda klasa może powalczyć na krótkim, średnim i długim dystansie. Wystarczy wyekwipować się w uniwersalny karabinek ( np. w M4 :)) Jeśli chodzi o pojazdy to technik ma zdecydowanie najlepiej - Do tego głównie jest. Jeśli chodzi o zwalczanie piechoty to zdecydowanie wole jednak grać zwiadowcą lub szturmowcem. Posiadanie bul, TUGS'a lub apteczki z mocnym karabinem szturmowym daje jednak pewną przewagę nad posiadaczem RPG'a.

Właściwie to jest mocno sytuacyjne, bo też jak się dostanie RPG'iem w twarz to apteczka nam nie pomoże... Tak czy siak w przypadku zwalczania piechoty ja wole mieć obok siebie apteczkę.

 

Właściwie to ja tam gram wszystkimi klasami po trochu zależy od sytuacji.

 

Technik - Nie lubię bić się z pojazdami, więc wybieram go głównie jak gram Szanghaj Podbój. Żeby trzymać wieżowiec trzeba mieć raczej stingera/igłę. Czasem rozsypie trochę Slam'ów na około punktu D.

 

Szturmowiec - Jak gram z jakimś teamem, jak strzelam się na większy niż średni dystans i kiedy przeciwna drużyna stawia na tyle opór, że trzeba grać pozycyjnie (np. na Szturm).

 

Wsparcie - Jak chce se potrollować kamperów na dachach/z dachów (w 90% przypadków na Fabryce).

 

Zwiad - Podstawowa klasa do TDM, gdzie przeciwnik może się zrespić z każdego miejsca. Rozstawiając znaczniki i rzucając Pokeballe wyrównuje szanse między Pokemonami, które usłyszały dźwięk mojej broni bez tłumika.

Czasami rzucam Poke'ballami za Pokemonem, którego ciągle próbuje złapać :sleep: .

 

 

Kangourex-RFVF.png

 

 

 

No ja sie nabralem, ale bron rzeczywiscie ma zerowy recoil prawie.

Broń ma prawie zerowy recoil, bo strzela z prędkością 650 bps (baaardzo mało) :) Przez to możesz przegrywać dużo pojedynków na bliskim dystansie.

Odnośnik do komentarza

Dla mnie scar jeśli na średni dystans i krótki.21 pocisków to troszkę mało ale maks sporą moc. Później aek 92, ratio 900 masakruje prZeciwnika. Na krótki dystans mp7 nie ma równych, no może mtar tylko. Ogólnie mi się balans podoba.

Edytowane przez El Loco Chocko
Odnośnik do komentarza

Bardzo dobrze ziomek mowi,Nie jak jakies Jackfragi czy inne oplacane pionki.Byly gracz ktory gral w kantera.

Filmik troche dlugi,ale typek sie nie pierd,oli.i wszytsko fajnie tlumaczy.Pol roku po premierze a gra nadal w fazie alpha.Najlepsze jak kolo opowiada jak mapy z bf3 maja takie same bugi w bf4;D

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Przy tym kolesiu JackFrags to profesjonalista. W ogóle bym obu nie stawiał obok siebie. Koleś jest pewnie nieco sfrustrowany, bo przy takim poziomie niechlujności nie ma szans osiągnąć porównywalnych wyników z innymi. Próbuje więc wstrzelić się w jakąś lukę - Zostając np. narzekaczem, szukającym na siłę wad Battlefielda.

 

Jak ktoś chce takie rzeczy oglądać, to spoko. Mnie narzekanie, słuchanie narzekaczy i jakiekolwiek inne obwijanie się w narzekaniu zupełnie nie bawi.

 

Raczej wątpię żeby JF był opłacany przez DICE czy EA, ale miłośnicy spiskowych teorii uwierzą we wszystko. Nawet w metalowe brzozy.

  • Minusik 3
Odnośnik do komentarza
Gość Darude

Oj ,Danzel nie trzeba szukać wad na siłę ,wystarczy zagrać  :turned: .W sumie mam beke z twoich postów  :woot:  jeszcze ciebie nie rozgryzłem ,zastanawiam się czy ty się zgrywasz pisząc swoje przemyślenia ,czy na prawdę tak myślisz. :sorcerer:

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Czy ten kod zadziała na naszym PSS? http://www.amazon.com/Battlefield-Premium-Season-Pass-Digital/dp/B00GGUUFUI

 

Ahh, doczytałem do końca i jednak nie :(

 

Jest w ogóle miejsce gdzie można kupić taniej niż w sklepiku PSS? Ta cena 200 zł to jakaś kpina...

Edytowane przez NewNickPL
Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair
The Phantom Trainee password has been found - The correct phrase was "epic dream worlds" with the spaces. Go to Leaderboard on Battlelog, press the little skull at the bottom left of the page and enter the password there to access the assignment!

You have to unlock the first one. Enter "bumpinthenight" then enter the "epic dream worlds" one after it.

Edytowane przez Zaqair
Odnośnik do komentarza

 

The Phantom Trainee password has been found - The correct phrase was "epic dream worlds" with the spaces. Go to Leaderboard on Battlelog, press the little skull at the bottom left of the page and enter the password there to access the assignment!

You have to unlock the first one. Enter "bumpinthenight" then enter the "epic dream worlds" one after it.

 

Jak oni do tego doszli to ja nie wiem :> Dobrze że sam nie muszę takich rzeczy szukać.

Odnośnik do komentarza

Oj ,Danzel nie trzeba szukać wad na siłę ,wystarczy zagrać :turned: .W sumie mam beke z twoich postów :woot: jeszcze ciebie nie rozgryzłem ,zastanawiam się czy ty się zgrywasz pisząc swoje przemyślenia ,czy na prawdę tak myślisz. :sorcerer:

Myślę że Danzel grając w godzinach przedpołudniowych ma naprawdę lepsze warunki niż ci którzy grają po pracy między 18-21 Sam grałem rano to znaczy przed 10 a i nawet kilka minut po i powiem wam ze gra zupełnie inaczej się zachowuje Lagi prawie w ogóle nie występują sama płynność jak i mechanika gry jest o wiele lepsza niż w godzinach wieczornych

 

Wysłane z mojego GT-I9305

Odnośnik do komentarza
Gość Darude

Gdyby babka miała wąsy była by dziadkiem :sorcerer: .Ja gram ino podbój /64 i czasem potrafią się trafić takie mecze bez lagów i innych ustrojstw  wtedy tez sobie myślę ,szkoda ,ze to sie zdarza raz na 30 rund wtedy bo byłoby zajście .

Po tym najnowszym patchu jakby lagów mniej nawet i na zaporze idzie grać .

Edytowane przez Darude
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...