Skocz do zawartości

Battlefield 4


Rekomendowane odpowiedzi

na twiterze pisali że z następnym patchem. Wczoraj grałem na test serwerach zresztą jak codziennie :), i nie mam żadnych zastrzeżeń nawet levolution działa płynnie a nie tak jak teraz na Kurorcie że mamy nieraz 5-7 klatek na sekundę.

 

Zresztą jak chcesz sam śledzić widomośći ze świata BF to wejdź na mojego twittera sg1-zielu i obejrzyj kogo obserwuje, ale ostrzegam mam tam ponad 36 osób i portali.

Odnośnik do komentarza

Jest na test serwerach Kurort i Zapora? Te mapy zawsze najbardziej się zacinały.

 

Jeden serwer był z mapami c Chińskiej Nawałnicy, drugi miał ustawienie Zapora, Kurort, Golmud i jedna mapa z Naval Strike ale nie operacja Moździerz. Niestety teraz jest tylko jeden test serwer z jedną mapą z Naval Strike. Jak włączą znowu testowe to dam znać. Aha wczoraj na takim serwerze grał znów pracownik DICE także jest zawsze szansa na drugą blaszkę kolejnego pracownika tej jakże Szacownej Firmy.

Edytowane przez marekjw2523
Odnośnik do komentarza

Chwilę pograłem i działa to bez zarzutów. Płynnie, gładko, tak jak powinno od początku. Jedyny minus jest taki, że te serwy testowe ściągają wymiataczy z całego świata i poziom walki jest o wiele wyższy niż na pozostałych. Można ofkors trafić na przysłowiowe mięso armatnie, ale zazwyczaj to ja jestem mięsem ;) Dzisiaj grało się pięknie i liczę, że po testach zrobią to ze wszystkimi serwerami. HUA!

Odnośnik do komentarza

Chwilę pograłem i działa to bez zarzutów. Płynnie, gładko, tak jak powinno od początku. Jedyny minus jest taki, że te serwy testowe ściągają wymiataczy z całego świata i poziom walki jest o wiele wyższy niż na pozostałych. Można ofkors trafić na przysłowiowe mięso armatnie, ale zazwyczaj to ja jestem mięsem ;) Dzisiaj grało się pięknie i liczę, że po testach zrobią to ze wszystkimi serwerami. HUA!

Dokladnie. Ciezko jest na nich.

Odnośnik do komentarza

Cieżko bo grają świadomi gracze którzy szukają jak najlepszych doznań w grze. Racja. Niestety wracam do problemu który jest widoczny na serwerach testowych chyba ze tylko jak mam jakaś ślepotę a mianowicie często problem z hit detection. Gdyby ps4 i jej nagrywanie nie szwankowało niemalże codziennie mógłbym was uraczyć fragmentem gdzie cały magazynek w gościa z odległości miedzy 10 20 m nie daje żadnego hitmarkera nie wspominając ze to ja kończę w piachu po takim incydencie. Wiem marudzę...

Odnośnik do komentarza

Pozdro. Gralismy wczoraj chyba runde na tej samej mapie:) jak dobrze pamietam zaginione wyspy. Mielisce jedno miejsce w skladzie ale nie chcialem sie wbijac bo o tych godzinach przy moim małym spiochu ktory sie budzi przy najmniejszym halasie nie mysle nawet zeby właczyc hs. A na hajnanie myslalem ze juz naprawili te spadki fps przy walacym sie hotelu. Jeszcze nigdy nie mialem az takiej zwiechy. Przez ok 10 sekund nie moglem sie ruszyc z miejsca tak cieło.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...